Enel

Poznaj bliżej lek Enel:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Enel. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Enel i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Enel

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Enel Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Enel i opinie ekspertów

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Enel

Enel jest lekiem stosowanym w celu złagodzenia i leczenia objawów boreliozy. Jest to lek antybiotykowy przeciwko bakterii rodzaju Borrelia, która jest odpowiedzialna za zakażenie boreliozą.

Lek Enel jest dostępny jako tabletki o zawartości 5, 12 lub 20 mg enoksaparyny sodu. Dawkowanie jest określane przez lekarza w zależności od wieku, masy ciała pacjenta i obecnego stanu zdrowia. Ogólnie, dla krótkich kursów leczenia (2-3 tygodnie) dawka jest stała i wynosi 10 mg (2 tabletki) dwa razy na dobę. Zalecenia dawkowania powinny być określone przez lekarza, właściwie dostosowane do potrzeb pacjenta.

Ze względu na potencjalne skutki uboczne Enel, lekarz może zalecić zamienniki leku dla danego pacjenta. Zamienniki lub odpowiedniki leków dostępne są w Polsce, jednak należy pamiętać, że dawki mogą się różnić między lekami.

Cefuroksym jest podobnym lekiem stosowanym do leczenia boreliozy, w porównaniu do Enelu. Dawka leku wynosi 250 mg na dobę, w ciągu 7-14 dni. Innym lekiem jest doksycyklina, w dawce 100 mg, 2 razy dziennie przez 14 dni. Jednak pacjenci z ogólnym stanem zdrowia, którzy nie są w stanie tolerować dawek doksycykliny bez negatywnych skutków ubocznych, mogą wymagać dawkowania mniejszych niż zalecane.

Podobnie jak w przypadku Enel, inne antybiotyki stosowane w leczeniu boreliozy, takie jak amoksycylina, klarytromycyna i erytromycyna, również muszą być stosowane zgodnie z zaleceniami lekarza.

Uważa się, że leczenie boreliozy powinno trwać od 3 do 4 tygodni, w zależności od indywidualnych uwarunkowań pacjenta. W przypadku decyzji o zastąpieniu Enel innym lekiem, ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem w celu ustalenia odpowiedniego schematu dawkowania i czasu trwania leczenia.


Gdzie można kupić Enel?

Sprawdź gdzie kupić Enel. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Enel w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Enel składniki i działanie

Poznaj skład Enel i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Enel jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.