Dicopeg

Poznaj bliżej lek Dicopeg:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Dicopeg. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Dicopeg i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Dicopeg

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Dicopeg Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Dicopeg i opinie ekspertów

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Dicopeg

Dicopeg (poliglusam, poliglukinial i poliglusam, hydrochlorotiazyd) to lek dostępny w formie tabletek, stosowany w leczeniu nadciśnienia tętniczego. Jest to kombinacja trzech leków zawierających substancje czynne – poliglusam, poliglukinial oraz hydrochlorotiazyd. Dicopeg działa jako bloker wypływu sodu, co sprawia że nerkom trudniej jest usuwać sodę przez mocz, co z kolei prowadzi do obniżenia ciśnienia.

Dawkowanie Dicopegu różni się w zależności od choroby, ale zazwyczaj stosuje się jedną tabletkę dziennie. Tabletki należy przyjmować rano, w trakcie lub po posiłku, popijając ją wodą. Lek należy przyjmować regularnie, najlepiej o tej samej porze każdego dnia.

Należy zaprzestać przyjmowania leku jeśli wystąpią działania uboczne, takie jak: ból, nadmierna senność, czy zawroty głowy. Jeśli wystąpią jakiekolwiek inne objawy, należy skonsultować się ze swoim lekarzem w celu ustalenia dalszej terapii.

Istnieje wiele zamienników leków zawierających substancje czynne, które składają się na Dicopeg. Te alternatywne leki są dostępne w Polsce i są dostępne w postaci tabletek lub kapsułek. Obejmują one różne kombinacje leków zawierających poliglusam i hydrochlorotiazyd, zarówno w postaci tabletek jak i kapsułek, w różnych dawkach.

Należy pamiętać, żeby nigdy nie zmieniać swojego leczenia samodzielnie i zawsze skonsultować się z lekarzem przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian w sposobie leczenia. Jest to ważne, ponieważ leki zastępcze zawierają różne dawki substancji czynnych, które mogą nie działać tak samo jak lek Dicopeg.

Niektóre zamienniki leków zawierających składniki Dicopeg to Cardace, Inestic, Diuret, Tiazar i inne. Leki zastępcze są dostępne w postaci tabletek lub kapsułek w różnych mieszankach składników czynnych, w różnych dawkach. Zawsze szczegółowo analizuj skład leku przed zastąpieniem go lekiem zastępczym.


Gdzie można kupić Dicopeg?

Sprawdź gdzie kupić Dicopeg. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Dicopeg w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Dicopeg składniki i działanie

Poznaj skład Dicopeg i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Dicopeg jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.