Dip Rilif

Poznaj bliżej lek Dip Rilif:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Dip Rilif. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Dip Rilif i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Dip Rilif

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Dip Rilif Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Dip Rilif i opinie ekspertów

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Dip Rilif

Dip Rilif żel o miejscowym działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym. Zawiera ibuprofen (50 mg w 1 g żelu) i mentol (30 mg w 1 g żelu).

Łagodzi ból, zmniejsza stan zapalny i obrzęk w miejscu kontuzji.

Dip Rilif stosuje się w bólach reumatycznych, w tym bólach stawów spowodowanych zmianami zapalnymi i zwyrodnieniowymi, bólach pleców, lumbago (postrzale), bólach mięśniowych, bólach w tkance włóknistej, ścięgnach i więzadłach. Polecany jet także przy bólu i obrzęku wskutek uszkodzeń po wysiłkowych, urazów stawów z naderwaniem więzadeł (skręcenia stawów), kontuzji sportowych.


Gdzie można kupić Dip Rilif?

Sprawdź gdzie kupić Dip Rilif. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Dip Rilif w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Dip Rilif składniki i działanie

Poznaj skład Dip Rilif i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Dip Rilif jest stosowany w wypadku: Na reumatyzm, Na silny ból, Na Stawy, z reklam TV,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.