Collaflex

Poznaj bliżej lek Collaflex:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Collaflex. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Collaflex i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Collaflex

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Collaflex Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Collaflex i opinie ekspertów

5.2
Nasi użytkownicy ocenili Collaflex na ocenę średnią 5.2/10 na podstawie 24 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Collaflex
Od dwóch tygodni biorę Collaflex i przestały mnie boleć nogi powyżej kostek (w pasku około 8 cm.) oraz mięśnie ramion i szyi. Mam prawie 70 lat. Działań ubocznych nie zauważyłam. Suplement kupił mi syn.

o Collaflex

Mam to samo. Ohydny posmak. Odstawiam lek , zobaczymy czy przejdzie.

o Collaflex

Biorę od niedawna, ale mam jakiś dziwny posmak w ustach i nie wiem, czy to jego skutek uboczny. Proszę o potwierdzenie podobnych dolegliwości jeśli u kogoś również wystąpiły.

o Collaflex

Po raz drugi biorę i po raz drugi głowa boli, co dzień powoduje wzrost ciśnienia, obecnie odłożyłem, bo zatrułbym się paracatamolem, bo łykałem, żeby głowa nie bolała, u mnie na 100 % jest to z tego suplementu.

o Collaflex

Witam, stosuje Collaflex już od 7 dni i czuję pieczenie pod lewa łopatką, kuje mnie serce i boli żołądek. Postanowiłem przestać brać Collaflex, żeby zobaczyć trzy bóle ustaną. Po drugim dniu odstawienia Collaflex czuję się dużo lep… [przeczytaj całą opinię]

o Collaflex

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Collaflex

Collaflex to nowy lek w formie tabletek. Zgodnie z danymi producenta zawiera opatentowane składnik z gupy kolagenu w celu zapewnienia odpowiedniej budowy tkanki kostnej Składniki są dobrane w celu ochrony oraz odbudowy tkanki kostnej


Gdzie można kupić Collaflex?

Sprawdź gdzie kupić Collaflex. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Collaflex w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Collaflex składniki i działanie

Poznaj skład Collaflex i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Collaflex jest stosowany w wypadku: Na Niedobór minerałów, Na Niedobór witamin, Na Stawy, Suplement diety,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

24 Replies to “Collaflex”

 1. Od dwóch tygodni biorę Collaflex i przestały mnie boleć nogi powyżej kostek (w pasku około 8 cm.) oraz mięśnie ramion i szyi. Mam prawie 70 lat. Działań ubocznych nie zauważyłam. Suplement kupił mi syn.

 2. Skutecznosc

  3.7

  Brak skutków ubocznych

  6.6

  Oplacalnosc

  6.4

  Biorę od niedawna, ale mam jakiś dziwny posmak w ustach i nie wiem, czy to jego skutek uboczny. Proszę o potwierdzenie podobnych dolegliwości jeśli u kogoś również wystąpiły.

 3. Po raz drugi biorę i po raz drugi głowa boli, co dzień powoduje wzrost ciśnienia, obecnie odłożyłem, bo zatrułbym się paracatamolem, bo łykałem, żeby głowa nie bolała, u mnie na 100 % jest to z tego suplementu.

 4. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  7.8

  Collaflex to jedyny preparat, który mi pomógł. Wcześniej brałem kilka innych, ale nie działały. Ciągle czułem takie, jakby tarcie w kolanie, a po Collaflexie ustąpiło.

 5. Skutecznosc

  0.1

  Brak skutków ubocznych

  0

  Oplacalnosc

  0

  Ja do tej pory na ból kolana brałem Ortoflex preparat tani i skuteczny. Jednak ma w swoim składzie Glukozamine, a opinie na jej temat są różne, więc podziękowałem. Zobaczymy jak będzie z Collflex?