Aulin

Poznaj bliżej lek Aulin:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Aulin. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Aulin i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Aulin

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Aulin Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Aulin i opinie ekspertów

6.8
Nasi użytkownicy ocenili Aulin na ocenę średnią 6.8/10 na podstawie 30 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Aulin
Jedyne, co mi pomagało na ból po usunięciu zęba. Nie miałam skutków ubocznych, brałam przez 6 dni.

o Aulin

Mam bardzo bolesne miesiączki. Lek w większości przypadków działa kiedy przyjmuje go zaraz po posiłku i jedna dawka wystarczy mi na jakieś 10/14h, jednak nie raz zażycie tabletki nie przynosi poprawy, a nie należy przyjmować większej dawki… [przeczytaj całą opinię]

o Aulin

Na mnie działa, nie mam skutków ubocznych. Tym bardziej, że mam dyskopatie kręgosłupa odcinka lędźwiowego.

o Aulin

Aulin biorę z powodu niesamowitych bólów menstruacyjnych, które prowadziły do interwencji karetek. Co miesiąc od 2-3 tabletek od około roku.
Owszem, u mnie działa, jeśli zażyję go odpowiednio wcześnie, zanim ból się rozwinie, jednak ju… [przeczytaj całą opinię]

o Aulin

Ten lek to jedna wielka katastrofa! Przepisano mi go na bóle kręgosłupa, po kilku godzinach od wzięcia pierwszej tabletki czułam się koszmarnie. Zawroty głowy, drżenie mięśni, osłabienie, zawężone pole widzenia i wysokie ciśnienie! Mój… [przeczytaj całą opinię]

o Aulin

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Aulin

Aulin to mocny lek nadający się do walki z bólem różnego pochodzenia.

Zawiera ten sam składnik aktywny, co, między innymi nimesil. Podobnie jak on, aulin ma także wielu przeciwników. Ich argumentem jest potencjalnie zły wpływ leku na wątrobę u niektórych pacjentów.

Lek spowodować może także krótkookresowe problemy z przewodem pokarmowym. Na ten skutek uboczny pacjentom często pomaga branie leku wraz z posiłkiem. Aulin występuje w formie tabletek, oraz saszetek z proszkiem do przygotowania zawiesiny. W każdej z tych form mamy do dyspozycji 100mg substancji aktywnej.


Gdzie można kupić Aulin?

Sprawdź gdzie kupić Aulin. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Aulin w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Aulin składniki i działanie

Poznaj skład Aulin i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Aulin jest stosowany w wypadku: Na ból, Na receptę, Przeciwbólowe,
Główne składniki leku Aulin to: Nimesulid , Nimesulidum ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

30 Replies to “Aulin”

 1. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  10

  Jedyne, co mi pomagało na ból po usunięciu zęba. Nie miałam skutków ubocznych, brałam przez 6 dni.

 2. Skutecznosc

  7.3

  Brak skutków ubocznych

  7.7

  Oplacalnosc

  7.8

  Mam bardzo bolesne miesiączki. Lek w większości przypadków działa kiedy przyjmuje go zaraz po posiłku i jedna dawka wystarczy mi na jakieś 10/14h, jednak nie raz zażycie tabletki nie przynosi poprawy, a nie należy przyjmować większej dawki, ani wspomagać się dodatkowymi lekami przeciwbólowymi, więc się męczę. Ogólnie w skali 1 do 10 oceniam na 6.

 3. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  10

  Na mnie działa, nie mam skutków ubocznych. Tym bardziej, że mam dyskopatie kręgosłupa odcinka lędźwiowego.

 4. Skutecznosc

  9

  Brak skutków ubocznych

  2

  Oplacalnosc

  5

  Aulin biorę z powodu niesamowitych bólów menstruacyjnych, które prowadziły do interwencji karetek. Co miesiąc od 2-3 tabletek od około roku.
  Owszem, u mnie działa, jeśli zażyję go odpowiednio wcześnie, zanim ból się rozwinie, jednak już tego samego dnia mam mdłości i bóle żołądka, które utrzymują się przez kolejne 2 tygodnie…
  Biorę leki osłaniające żołądek (Mesopral) oraz piję siemię lniane, które chociaż trochę łagodzi nieprzyjemne objawy.
  Radzę się dobrze zastanowić przed przyjęciem leku i poprosić lekarza, a leki osłonowe, dobrze się odżywiać i pić glutka z siemienia lnianego. U wielu osób lek sieje spustoszenie nie tyle w żołądku, co w całym przewodzie pokarmowym.

  Jeśli jesteście w stanie przetrzymać ból, bez interwencji lekarza, jest to z pewnością lepsza opcja, niż zażywanie aulinu czy ketonalu.
  Odradzam …

 5. Ten lek to jedna wielka katastrofa! Przepisano mi go na bóle kręgosłupa, po kilku godzinach od wzięcia pierwszej tabletki czułam się koszmarnie. Zawroty głowy, drżenie mięśni, osłabienie, zawężone pole widzenia i wysokie ciśnienie! Mój puls przekroczył 100, od razu odstawiłam lek i nie zamierzam więcej brać tego świństwa.

 6. Skutecznosc

  9

  Brak skutków ubocznych

  7

  Oplacalnosc

  9

  Informatyk. Mam straszne bóle od kręgosłupa.
  Paraliżuje mi rękę od łokcia po końce palców oraz stopę- lewa strona ciała. Nie mogłem chodzić, nic podnosić, a ręką ledwo drzwi otwierałem. Lek działa rewelacyjnie na ból zęba też. Biorę lek od 2 miesięcy. Ból przechodzi stopniowo, mogę prawie normalnie pójść do pracy, jakoś w miarę funkcjonować.
  Gdy nie brałem leku, byłem jak pól-warzywo, wcześniej Coxtral działał, ale były silne skutki uboczne, a Nimesil jest za słaby dla mnie. Po zażyciu przed snem, dużo było mi cieplej i troszkę się pociłem. W dzień taki człowiek troszkę otępiały, nie tak błyskotliwie się myśli.