Spironol


Napisz swoją opinię o Spironol


Cena Spironol
Skutki uboczne Spironol
Dawkowanie Spironol
Zamienniki Spironol
Forum Spironol
Najnowsza opinia o Spironol
Zastosowanie i składniki Spironol
Gdzie można kupić Spironol?

Opinie o Spironol (8)

Spironol, ocena średnia

4.7

Skutecznosc

49/10

  Brak skutków ubocznych

  43/10

   Oplacalnosc

   49/10
    1. Opinia użytkownika o Spironol :

     Odkąd biorę spironol czuję się bardzo źle, jestem słaba, mam zawroty głowy, duszności, mam uczucie, że zaraz zemdleję.

    2. Opinia użytkownika o Spironol :

     Skutecznosc

     0.3

     Brak skutków ubocznych

     0.3

     Oplacalnosc

     0.2

     Spironol biorę w dawce 50 ( 1/2 z 100 ) codziennie. Nie pomaga. Ciśnienia popołudniowe – po dawce są wyższe od porannych po furosemidzie . Ból oczu i głowy obawiam się ,że także jest skutkiem brania tego leku. Nie polecam.

    3. Opinia użytkownika o Spironol :

     ja brałam 10 miesięcy w celu zatrzymania potasu. Odstawiłam go bo ból głowy mnie nie opuszczał. Teraz jestem jak nowo narodzona

    4. Opinia użytkownika o Spironol :

     Po każdej przyjętej dawce spironolu miałem boleści w klatce piersiowej co prawda niewielkie ale były, mdłości ,głowa robi nieco ciężka,ciśnienie niskie.To utrzymywało się przez co najmniej dwie godziny. Odstawiłem ten lek i wszystko wróciło do normy.Biorę inne o podobnym działaniu i wszystko jest okej.

    5. Opinia użytkownika o Spironol :

     Witam, chcę się podzielić z wami, jakie działanie zrobiło branie leku przez mojego męża, przez dłuższy czas brania tego leku, zaczęła mu rosnąć pierś, ale żaden lekarzy nie mówił, że to są skutki uboczne i dalej przyjmował lek. Pojechaliśmy na długi urlop do dzieci zagranice, tam mąż stwierdził, że ma raka prawej piersi, że trzeba wracać do domu, iść onkologa, gdy szedł do lekarza z spotkał kolegę i opowiedział mu, co mu się przydarzyło, on zaraz powiedział odstaw, ten lek i przejdzie ci i oczywiście odstawił i ma się dobrze. Uważajcie na ten lek. pozdrawiam.

    6. Opinia użytkownika o Spironol :

     Spirynol biorę od pół roku. Przepisano mi go ze względu na nadmierne owłosienie. Po bardzo krótkim czasie od zażywania, zaczęłam chudnąć, przestałam być taka ‚nabrzmiała’. I zdecydowanie na plus poprawiła mi sie cera. Jest gładziutka, zero pryszczy. No i jeszcze jedna zaleta zażywania spironolu: włoski zaczęły stawać się coraz jaśniejsze, wyrastają wolniej i jest ich dużo mniej. POLECAM BARDZO GORĄCO :)

    7. Opinia użytkownika o Spironol :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     8

     Zgadzam się z opinia Pani Doktor Małgorzaty. Jednak wśród moich pacjentów byli Panowie, u których w ciągu kilku tygodni od przyjmowania leku, wystąpiły bolesne objawy ginekomastii. Uwaga Panowie: jeżeli w dziwny sposób powiększyły się u was boleśnie piersi, lub bolą was piersi, skontaktujcie się z lekarzem.

    8. Opinia użytkownika o Spironol :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     8

     Lek znam od dawna Bardzo dobry i sprawdzony przez wiele pokoleń. Sama przepisuje go pacjentom. Bez wahania na skutki uboczne proponuje osobom w różnym wieku.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.