Nebispes

Opinie o Nebispes to strona rzetelnych opinii oraz informacje o leku. Ponadto możesz przeczytać w komentarzach propozycje od naszych czytelników. Jeśli chcesz możesz zaproponować swoje w komentarzach na dole strony.
Ponadto zachęcamy do sprawdzenia dodatkowych informacji o leku Nebispes Mamy informacje z ulotki, znamy ceny Nebispes a także możesz poczytać opinie o Nebispes czyli obiektywne recenzje naszych czytelników.

Opinie o Nebispes

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Nebispes Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Nebispes

5
Nasi użytkownicy ocenili Nebispes na ocenę średnią 5/10 na podstawie 5 komentarzy opublikowanych na Szczegółowe oceny przeczytaj tutaj lub napisz swoją opinię.

Opis leku Nebispes

Sprawdź opis leku, który został stworzony z udziałem naszych ekspertów

Specjalnie dla najważniejszych dla nas Użytkowników dodajemy ten lek. Jak na razie nie ma dostępnego opisu ale pojawi się wkrótce… :)

Informacje o Nebispes

Posiadamy dużo informacji o lekach dostępnych w Polsce. Dzięki naszym ekspertom jestesmy w stanie dostarczyć szczegółowych informacji o farmaceutykach.
Sprawdź informacje o Nebispes, których nie znajdziesz na innych stronach.

Znasz zamienniki Nebispes?

Sprawdź tańsze i lepsze

Sprawdź cenę Nebispes

Poznaj refundację NFZ i ceny leku dla różnych opakowań

Gdzie kupić Nebispes?

Sprawdź dostępność Nebispes

Ulotka Nebispes

Przeczytaj ulotkę przed zażyciem

Chcesz porozmawiać o Nebispes?

Wejdź i opisz swoją historię na

Ulotka Nebispes

Zapoznaj się z ulotką leku i poznaj szczegółowe informacje o Nebispes
Poniżej wybrane sekcje ulotki, które mogą Ciebie zainteresować

Nebispes skutki uboczne

Dowiedz się o ubocznych skutkach Nebispes

Nebispes w ciąży

Sprawdź czy Nebispes można brać w ciąży

Nebispes dawkowanie

Jakie jest zalecane dawkowanie Nebispes

Nebispes działanie i stosowanie

Dowiedz się o Nebispes Nebispes działanie i stosowanie

Nebispes przedawkowanie

Sprawdź jak wygląda przedawkowanie Nebispes

Nebispes a karmienie piersią

Przeczytaj zalecenia zażywania Nebispes przy karmieniu piersią

Nebispes przeciwskazania

Informacje o przeciwskazaniach zażywania Nebispes

Nebispes zastosowanie i składniki

Poznaj zastosowanie Nebispes na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich


Nebispes jest stosowany w wypadku: Na chorobę wieńcową, Na nadciśnienie, Na nadciśnienie, Na receptę, Na Serce,
Główne składniki leku Nebispes to: Nebiwolol ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

5 Replies to “Nebispes”

 1. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  2

  Oplacalnosc

  8

  Nie mam nadciśnienia. A lek ten biorę, jako „osłonę” przy przyjmowaniu wziewnych leków przeciwastmatycznych, które wywoływały u mnie akcje serca dochodzącą nawet do 160u/minutę, co nie jest ani przyjemnie ani dobre dla organizmu. Na leku jestem od roku i spokojnie mogę powiedzieć, że robi dobrą robotę. Serce mi nie wariuję, ciśnienia mi bardzo nie obniża, bo i tak mam niskie. I jestem bardzo wdzięczna mojemu alergologowi, że przynajmniej on zainteresował się i mi go przepisał, bo kardiolodzy stwierdzili, że „młodość tak ma”….

 2. Skutecznosc

  8

  Brak skutków ubocznych

  6

  Oplacalnosc

  10

  Jest to jeden z tańszych leków dostępnych na rynku dotyczących tego typu schorzenia. Po 2 tygodniach zauważyłem u siebie dużą poprawę. Mniej się męczyłem a bóle ustały. Jednakże jestem także chory na niewydolność wątroby, a ten lek ma złe działanie na wątrobę. Jednak ból był tak duży, że musiałem na jakiś czas zignorować wątrobę a teraz szukam jakiegoś innego rozwiązania, aby nie wykończyć wątroby a jednocześnie, aby nowy lek był równie skuteczny jak ten. Gorąco go polecam.

 3. Ja tez od wielu lat leczę się na chorobę wieńcową. Dwa lata temu przebyłem zawał serca. Lekarze radzili mi ograniczenie aktywności seksualnej. Było to dla mnie źródłem frustracji, ponieważ nie mam jeszcze 50 lat. Zauważyłem także, ze leki przepisane przez lekarzy wywołały u mnie kłopoty z erekcja. W trakcie konsultacji w poradni kardiologicznej lekarz, któremu zwierzyłem się z tych kłopotów zasugerował, ze ich powodem mogą być leki zwalniające akcje serca i zaproponował zmianę preparatu dotychczas stosowanego na Nebispes. Po miesiącu problemy o jakich wspominam ustąpiły i znów mogę cieszyć się życiem :)

  1. Skutecznosc

   0

   Brak skutków ubocznych

   0

   Oplacalnosc

   0

   Każdy lek przepisany przez lekarza nie leczy choroby. Nie zalecza, a jedynie niweluje skutki choroby, choroba dalej w organizmie jest. Natomiast co powoduje? Skutki uboczne!

 4. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  2

  Oplacalnosc

  10

  Od kilku lat cierpię na chorobę wieńcową. W czasie wysiłku odczuwałem nie tylko bóle w piersiach ale także szybkie bicie serca. Przyjmowałem rożne leki, po których wprawdzie serce biło wolniej, ale nadal występowały bóle. W ostatnich kilku miesiącach dolegliwości tak się nasiliły, ze praktycznie nie opuszczałem mieszkania. Jeden z lekarzy przepisał mi wówczas lek o nazwie Nebispes. Lek był tańszy od dotychczas przeze mnie kupowanych podobnie działających. Byłem wielce zaskoczony kiedy po około trzech tygodniach przyjmowania tego nowego leku nie tylko nie odczuwałem już szybkiego bicia serca, ale tez wyraźnie poprawiła się moja kondycja fizyczna. Bóle są obecnie sporadyczne i pojawiają się przy zdecydowanie większych wysiłkach niż poprzednio. Samopoczucie jest na tyle dobre, ze samodzielnie wykonuje szereg prac domowych oraz bez leku dźwigam zakupy. Gorąco polecam ten lek.