Urinal

Poznaj bliżej lek Urinal:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Urinal. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Urinal i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Urinal

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Urinal Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Urinal i opinie ekspertów

8.4
Nasi użytkownicy ocenili Urinal na ocenę średnią 8.4/10 na podstawie 3 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Urinal
Nie do końca mogę się zgodzić z poprzedniczkami. Ja np. mam większe pieczenia cewki moczowej. Ból jest nie do zniesienia. Szczypie, piecze, i nie wiadomo jak się tego pozbyć.

o Urinal

Przyznaję, że lek jest dość drogi, jednak jeden listek w pełni pozwala unormować florę dróg moczowych. Jestem w pełni zadowolona, zauważam zdecydowanie mniejsze plamienie, czuje sie lepiej fizycznie, no i psychicznie również. Środek jest… [przeczytaj całą opinię]

o Urinal

Urinal jest trochę za drogi. Jednakże dobrze sprawdził się przy moich problemach z pieczeniem cewki. Lek na prawdę szybko zadziałał i był odpowiedni do moich potrzeb. Urinal mogę polecić każdemu, kto potrzebuje pomocy w trudnych chwilach.

o Urinal

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Urinal

Urinal, Urinal Intensive jest suplementem diety w składzie, którego aktywną rolę pełni jedynie ekstrakt owoców żurawiny wieloowocowej. Produkt ten spróbować mogą osoby, które cierpią często na zapalenia układu moczowego, bóle cewki moczowej, wynikające z infekcji bakteryjnej. Urinal powoduje, że częsta przyczyna problemów układu moczowego bakteria E. Coli ma trudności z przyczepieniem się do błon tegoż układu, i zostają wypłukana, przez co szanse wystąpienia infekcji zmniejszają się. Żurawina, co jest jej cechą dodatkową przejawia silne działanie przeciw utleniaczom, przez co jest po prostu zdrowa dla całego organizmu.

Urinal intensive to mocniejsza wersja jego wersji normalnej


Ulotka Urinal
Poznaj szczegółowe informacje o Urinal z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki Urinal

Jak działa Urinal
Preparat zawiera wysokoskoncentrowaną substancję aktywną – CystiCran pozyskiwana z żurawiny pomaga eliminować patogenne bakterie z systemu moczowego już po pierwszym dniu… Przeczytaj więcej
Przeciwskazania zażywania Urinal
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement di… Przeczytaj więcej
Jak dawkować Urinal?
1 tabl./dobę, należy popić odpowiednią ilością wody…. Przeczytaj więcej

Cena Urinal

Urinal jest lekiem dostępnym w różnych opakowaniach i dawkach w polskich aptekach. Cena nie zawsze zależy od punktu aptecznego, w której kupujesz ale również od dawki substancji aktywnej i ilości leku.
Na rynku polskim występują dawki:

Urinal w dawce substancji aktywnej
Można kupić w opakowaniu zawierającym 30 szt. kaps. w cenie:

 • 26.14PLN przy zakupie na 100%. Wtedy cena jednej kapsułki wynosi 0.87PLN
 • Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności Urinal:


  Zamienniki Urinal

  Zapoznaj się z zamiennikami Urinal. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku Urinal, a także zamienników.


  Gdzie można kupić Urinal?

  Sprawdź gdzie kupić Urinal. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Urinal w aptece.

  Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


  Urinal składniki i działanie

  Poznaj skład Urinal i zastosowanie na dolegliwości
  Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

  Urinal jest stosowany w wypadku: Dla Kobiet,


  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  3 Replies to “Urinal”

  1. Nie do końca mogę się zgodzić z poprzedniczkami. Ja np. mam większe pieczenia cewki moczowej. Ból jest nie do zniesienia. Szczypie, piecze, i nie wiadomo jak się tego pozbyć.

  2. Skutecznosc

   10

   Brak skutków ubocznych

   10

   Oplacalnosc

   10

   Przyznaję, że lek jest dość drogi, jednak jeden listek w pełni pozwala unormować florę dróg moczowych. Jestem w pełni zadowolona, zauważam zdecydowanie mniejsze plamienie, czuje sie lepiej fizycznie, no i psychicznie również. Środek jest naprawdę przemyślany i skuteczny.

  3. Skutecznosc

   10

   Brak skutków ubocznych

   10

   Oplacalnosc

   6

   Urinal jest trochę za drogi. Jednakże dobrze sprawdził się przy moich problemach z pieczeniem cewki. Lek na prawdę szybko zadziałał i był odpowiedni do moich potrzeb. Urinal mogę polecić każdemu, kto potrzebuje pomocy w trudnych chwilach.