Senstra

Poznaj bliżej lek Senstra:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Senstra. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Senstra i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Senstra

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Senstra Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Senstra i opinie ekspertów

6.8
Nasi użytkownicy ocenili Senstra na ocenę średnią 6.8/10 na podstawie 5 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Senstra
A ja używam tego leku sporadycznie, ale od 2 lat. Zużyłam już z 5 opakowań i uważam, że to jest super środek. Pomaga, ale moja sugestia dla kobiet jest taka: żywo krążąca krew w żyłach potrzebuje ciepła, więc chcąc zażywać bara bar… [przeczytaj całą opinię]

o Senstra

Senstrę biorę już trzy dni…nie czuję oczekiwanych efektów. Przeczytałam raz jeszcze uważnie ulotkę i doczytałam, że efekty zauważalne są dopiero po 1-3 miesiącach stosowania 2 x dziennie!!! .Cena 20 kaps. ok 150 zł, więc nie tani i n… [przeczytaj całą opinię]

o Senstra

Nie polecam. Moje libido ani drgnęło a nabawiłam się tylko problemów. Podczas zażywania tabletek Senstra zaczęłam plamić między okresami. Przebadałam się dokładnie i wszytko było o.k. ,więc powodem były tabletki senstra.

o Senstra

Ja brałam Jest OK choć trochę drogi jeśli trzeba byłoby go sprowadzać. ja miałam możliwość kupienia go w USA i wtedy nie było to takie dokuczliwe finansowo. Lek się sprawdzał.

o Senstra

Sama osobiście nie używałam, bo nigdy nie potrzebowałam. Z opowiadań koleżanki z USA wiem, że się sprawdza. Choć przypuszczam, że chyba niedługo będę musiała pomyśleć o jego zakupie to na razie o tym staram się nie myśleć. Ale ską… [przeczytaj całą opinię]

o Senstra

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Senstra

Senstra to preparat przygotowany specjalnie dla kobiet. Jest to lek z grupy środków zwiększające zadowolenie z życia seksualnego poprzez zwiększenie aktywności receptorów odpowiedzialnych za odczuwanie przyjemności.

Stworzony i przygotowany przez to samo laboratorium co Vialafil (męski odpowiednik tego preparatu porównywalny a wręcz niekiedy przewyższający działaniem Viagrę).  Ze względu na pochodzenie popularny preparat wśród kobiet na kontynencie Ameryki Północnej.


Ulotka Senstra
Poznaj szczegółowe informacje o Senstra z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki Senstra


Cena Senstra

Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności Senstra:


Zamienniki Senstra

Zapoznaj się z zamiennikami Senstra. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku Senstra, a także zamienników.


Gdzie można kupić Senstra?

Sprawdź gdzie kupić Senstra. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Senstra w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Senstra składniki i działanie

Poznaj skład Senstra i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Senstra jest stosowany w wypadku: Dla Kobiet,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

5 Replies to “Senstra”

 1. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  8

  A ja używam tego leku sporadycznie, ale od 2 lat. Zużyłam już z 5 opakowań i uważam, że to jest super środek. Pomaga, ale moja sugestia dla kobiet jest taka: żywo krążąca krew w żyłach potrzebuje ciepła, więc chcąc zażywać bara bara zadbaj, żeby było ci cieplutko… od paluszków nóg poprzez krocze, brzuszek, piersi aż po ramiona i główkę, a Senstra będzie miałam ułatwione zadanie! Nie zadziała żaden środek tam, gdzie naczynia krwionośne nie mają ciepła do swobodnego rozszerzania się. Krew szybciej krąży w żyłach i ukrwienie narządów płciowych trzeba wspomagać na różne sposoby. Ciepło to podstawa, a Senstra tylko pomaga. POLECAM!

 2. Skutecznosc

  4

  Brak skutków ubocznych

  6

  Oplacalnosc

  4

  Senstrę biorę już trzy dni…nie czuję oczekiwanych efektów. Przeczytałam raz jeszcze uważnie ulotkę i doczytałam, że efekty zauważalne są dopiero po 1-3 miesiącach stosowania 2 x dziennie!!! .Cena 20 kaps. ok 150 zł, więc nie tani i nie wydajny, bo nawet na miesiąc nie starczy a co dopiero na trzy!!! Jestem rozczarowana i…znowu zawiedziona. Pozdrawiam.

 3. Nie polecam. Moje libido ani drgnęło a nabawiłam się tylko problemów. Podczas zażywania tabletek Senstra zaczęłam plamić między okresami. Przebadałam się dokładnie i wszytko było o.k. ,więc powodem były tabletki senstra.

 4. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  6

  Ja brałam Jest OK choć trochę drogi jeśli trzeba byłoby go sprowadzać. ja miałam możliwość kupienia go w USA i wtedy nie było to takie dokuczliwe finansowo. Lek się sprawdzał.

 5. Sama osobiście nie używałam, bo nigdy nie potrzebowałam. Z opowiadań koleżanki z USA wiem, że się sprawdza. Choć przypuszczam, że chyba niedługo będę musiała pomyśleć o jego zakupie to na razie o tym staram się nie myśleć. Ale skąd można go kupić mieszkając w europie?