Senstra


Senstra to preparat przygotowany specjalnie dla kobiet. Jest to lek z grupy środków zwiększające zadowolenie z życia seksualnego poprzez zwiększenie aktywności receptorów odpowiedzialnych za odczuwanie przyjemności.

Stworzony i przygotowany przez to samo laboratorium co Vialafil (męski odpowiednik tego preparatu porównywalny a wręcz niekiedy przewyższający działaniem Viagrę).  Ze względu na pochodzenie popularny preparat wśród kobiet na kontynencie Ameryki Północnej.

Napisz swoją opinię o Senstra


Zamienniki Senstra
Forum Senstra
Najnowsza opinia o Senstra
Zastosowanie i składniki Senstra
Gdzie można kupić Senstra?

Opinie o Senstra (5)

Senstra, ocena średnia

6.8

Skutecznosc

72/10

  Brak skutków ubocznych

  78/10

   Oplacalnosc

   54/10
    1. Opinia użytkownika o Senstra :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     A ja używam tego leku sporadycznie, ale od 2 lat. Zużyłam już z 5 opakowań i uważam, że to jest super środek. Pomaga, ale moja sugestia dla kobiet jest taka: żywo krążąca krew w żyłach potrzebuje ciepła, więc chcąc zażywać bara bara zadbaj, żeby było ci cieplutko… od paluszków nóg poprzez krocze, brzuszek, piersi aż po ramiona i główkę, a Senstra będzie miałam ułatwione zadanie! Nie zadziała żaden środek tam, gdzie naczynia krwionośne nie mają ciepła do swobodnego rozszerzania się. Krew szybciej krąży w żyłach i ukrwienie narządów płciowych trzeba wspomagać na różne sposoby. Ciepło to podstawa, a Senstra tylko pomaga. POLECAM!

    2. Opinia użytkownika o Senstra :

     Skutecznosc

     4

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     4

     Senstrę biorę już trzy dni…nie czuję oczekiwanych efektów. Przeczytałam raz jeszcze uważnie ulotkę i doczytałam, że efekty zauważalne są dopiero po 1-3 miesiącach stosowania 2 x dziennie!!! .Cena 20 kaps. ok 150 zł, więc nie tani i nie wydajny, bo nawet na miesiąc nie starczy a co dopiero na trzy!!! Jestem rozczarowana i…znowu zawiedziona. Pozdrawiam.

    3. Opinia użytkownika o Senstra :

     Nie polecam. Moje libido ani drgnęło a nabawiłam się tylko problemów. Podczas zażywania tabletek Senstra zaczęłam plamić między okresami. Przebadałam się dokładnie i wszytko było o.k. ,więc powodem były tabletki senstra.

    4. Opinia użytkownika o Senstra :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     6

     Ja brałam Jest OK choć trochę drogi jeśli trzeba byłoby go sprowadzać. ja miałam możliwość kupienia go w USA i wtedy nie było to takie dokuczliwe finansowo. Lek się sprawdzał.

    5. Opinia użytkownika o Senstra :

     Sama osobiście nie używałam, bo nigdy nie potrzebowałam. Z opowiadań koleżanki z USA wiem, że się sprawdza. Choć przypuszczam, że chyba niedługo będę musiała pomyśleć o jego zakupie to na razie o tym staram się nie myśleć. Ale skąd można go kupić mieszkając w europie?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.