Urinal

Urinal, Urinal Intensive jest suplementem diety w składzie, którego aktywną rolę pełni jedynie ekstrakt owoców żurawiny wieloowocowej. Produkt ten spróbować mogą osoby, które cierpią często na zapalenia układu moczowego, bóle cewki moczowej, wynikające z infekcji bakteryjnej. Urinal powoduje, że częsta przyczyna problemów układu moczowego bakteria E. Coli ma trudności z przyczepieniem się do błon tegoż układu, i zostają wypłukana, przez co szanse wystąpienia infekcji zmniejszają się. Żurawina, co jest jej cechą dodatkową przejawia silne działanie przeciw utleniaczom, przez co jest po prostu zdrowa dla całego organizmu.

Urinal intensive to mocniejsza wersja jego wersji normalnej

Lacibios Femina

Flibanseryna

Flibanseryna to środek dla kobiet zwiększający zadowolenie płci żeńskiej z aktywności seksualnej.

Jej głównym zadaniem jest zwiększenie satysfakcji z  odbytego stosunku seksualnego poprzez zwiększenie pożądania. Niekiedy mówi się o niej jako odpowiedniku niebieskiej pigułki stosowanej przy impotencji mężczyzn. Nie jest to jednak prawda gdyż działanie jest całkowicie odmienne i nie powinno się tych 2 środków w taki sposób porównywać. Jest to środek stosunkowo nowy na rynku stą mało jest opini na jego temat. Zachęcamy więc do dyskusji na temat jego działania.

Falvit

Kobiety są grupą, o którą wyjątkowo chętnie zabiegają twórcy leków i suplementów. Falvit jest właśnie jednym z suplementów diety, skierowanym do płci pięknej. Wartym odnotowania jest fakt, że falvit bogaty jest w żelazo, które kobiety tracę podczas okresu. Podobnie na plus, zapisuje się to, że ma w sobie dość dużo kwasu foliowego, absolutnie koniecznego podczas ciąży.
To, co jest niepokojące to łączenie w jednej tabletce zarówno magnezu jak i wapnia. Te dwa składniki mineralne konkurują ze sobą podczas wchłanianiu do organizmu, z tego powodu warto brać je oddzielnie.

Limitizer

Limitizer saszetki firmy Aflofarm to suplement diety składający się z 2 odmiennych i osobno przygotowanych kompozycji substancji wspomagających proces odchudzania. W opakowaniu znaleźć można dwa rodzaje saszetek. Jeden rodzaj służy zmniejszeniu wchłaniania kalorii przez organizm i należy go podać wraz z posiłkiem, posypując proszek na jedzenie. Drugi rodzaj wspomaga przemianę materii. Dzięki takiej kompozycji obu saszetek możłiwe jest zoptymalizowanie i przyśpieszenie efektu pożądanego jakim jest zmniejszenie masy ciała.

Proszek do posypywania ma za zadanie zwiększyć objętość posiłku w żołądku co wpłynąć ma pozytywnie na uczucie głodu, tzn zmniejszyć lub całkowicie zminimalizować odczucie łaknienia.

Opinie o leku są zróżnicowane gdyż Limitizer saszetki wymaga od zażywającego zaangażowania i systematyczności. Należy zawsze pamiętać o posypaniu jedzenia przed jego spożyciem.

Duphaston

Duphaston stosowany jest w kuracji endometriozy. Leczenie lekiem naśladuje działanie progesteronu. Do działań niepożądanych możemy zaliczyć plamienia międzymiesiączkowe, wymioty, wzdęcia, migrenowe bóle głowy.

Danazol

Pojawił się jako jeden z pierwszych leków używanych w leczeniu endometriozy. Wpływa na czynność przysadki mózgowej kobiety działając antygonadotropowoi wywołując menopauzę. Skutkami jest zanik endometrium, zaprzestanie owulacji a także skrócenie czasu trwania miesiączki. Jest jednak nieubłagalny w kwesti działań niepożądanych, do których należą wymioty, bóle głowy, nadmierne owłosienie czy znaczny przyrost wagi ciała.

Iladian

Stimea

Stimea jest produktem dla kobiet wpływającym, według producenta na wzrost libido oraz pomagającym w odczuwaniu satysfakcji seksualnej. Stimea dostępna jest w dwóch wariantach: Stimea ( 1 tabletka dziennie) oraz Stimea Intense ( 30 min przed stosunkiem). Suplement Simea zawiera L-argininy, wyciąg z Avena sativa, z korzenia żeń-szeń oraz L-tyrozyny. Uważam że najistotniejszym elementem składu jest właśnie l-tyrozyna.
Simea Intense większą dawkę L- argininy, wyciąg z kłącza imbiru, kory cynamonowej, kofeinę oraz ekstrakt z pieprzu kajeńskiego. Wszystkie te składniki mają właściwości stymulujące, wspomagające ukrwienie oraz ogólne funkcjonowanie narządów płciowych. Suplement ten nie może być stosowany przy chorobach tarczycy.

Orgametril

Orgametril stosowany jest w leczeniu endometriozy. Jest to lek o silnym działaniu zaprzestającym proces jajeczkowania. Do skutków ubocznych stosowania tego leku zaliczmy przygnębienie, mdłości, bóle głowy, trądzik, wzrost wagi masy ciała, brak popędu seksualnego.