Singular

Poznaj bliżej lek Singular:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Singular. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Singular i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Singular

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Singular Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Singular i opinie ekspertów

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Singular

Singular jest lekiem stosowanym w leczeniu astmy, świszczącego oddechu, przewlekłego obturacyjnego zapalenia płuc (POChP) i innych chorób. Lek jest dostępny w postaci tabletek, zawiera on substancję czynną o nazwie montelukast.

Montelukast jest lekiem przeciwzapalnym, łagodzącym objawy astmy i POChP. Działa on poprzez blokowanie receptorów dla cytokin prozapalnych, takich jak leukotrieny, hamując proces zapalny bezpośrednio w ośrodkowym i obwodowym układzie oddechowym. Lek jest zwykle dostępny w dawce 4 mg do 5 mg raz na dobę w postaci pojedynczej tabletki. Lek ten może również być stosowany w leczeniu innych schorzeń, takich jak atopowe zapalenie skóry (AZS) i alergiczne zapalenie błony śluzowej nosa (AZSOB).

Aby uzyskać optymalne działanie leku Singular, zaleca się przyjmowanie tabletek z każdym posiłkiem lub od razu po posiłku. Unikaj przyjmowania leku na czczo, ponieważ może to zmniejszyć skuteczność leku. W przypadku przyjmowania tabletek przed snem, zaleca się połyknięcie ich dwa do trzech godzin przed snem. W przypadku dzieci Singular jest dostępny także w postaci kostek do ssania i granulatu do rozpuszczenia w wodzie.

Istnieją również potencjalne substytuty leku Singular, które dostępne są w Polsce. Te zamienniki obejmują lek Accolate (zawierający substancję czynną zofilaksat) i lek Daliresp (zawierający rofluwalen). Oba leki dostępne są w postaci tabletek, a ich dawkowanie zależy od choroby i wieku pacjenta. Daliresp jest dostępny tylko w postaci tabletki do połykania i zwykle zalecany jest stosowanie go z posiłkiem lub od razu po posiłku.

Lek Accolate jest dostępny w formach syropu lub tabletek do połykania, a jego dawkowanie zależy od wieku pacjenta. Najczęściej zaleca się, aby dorośli przyjmowali jedną tabletkę lub maksymalnie dwie ml syropu dwa razy dziennie. Dorośli i pacjenci w wieku ponad 12 lat powinni przyjmować jedną tabletkę lub maksymalnie jedną łyżeczkę syropu dwa razy dziennie. Pacjenci poniżej 12 roku życia nie powinni przyjmować leku Accolate.

W przypadku wszystkich substytutów leku Singular ważne jest, aby regularnie przyjmować lek zgodnie z zaleceniami lekarza i wskazaniami na ulotce. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących leku lub dawkowania, zawsze należy skontaktować się z lekarzem.


Gdzie można kupić Singular?

Sprawdź gdzie kupić Singular. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Singular w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Singular składniki i działanie

Poznaj skład Singular i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Singular jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.