Rebetol

Poznaj bliżej lek Rebetol:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Rebetol. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Rebetol i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Rebetol

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Rebetol Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Rebetol i opinie ekspertów

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Rebetol

Rebetol jest lekiem, którego substancją czynną jest rybawiryna. Leku tego nie powinno się stosować samego, lecz razem z interferonem. Taka terapia, według badań naukowych jest skuteczniejsza niż stosowanie interferonu w monoterapii. Dawkowanie leku zależy od masy ciała pacjenta. Przyjmuje się, iż stosowane być powinno około 15mg leku na dobę, na każdy kilogram masy ciała. Rebetol stosuje się przy przewlekłym zapaleniu wątroby typu C (WZW C).


Gdzie można kupić Rebetol?

Sprawdź gdzie kupić Rebetol. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Rebetol w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Rebetol składniki i działanie

Poznaj skład Rebetol i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Rebetol jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.