Motilium

Poznaj bliżej lek Motilium:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Motilium. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Motilium i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Motilium

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Motilium Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Motilium i opinie ekspertów

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Motilium

Lek Motilium (rodometil domperidon) jest lekiem prokinetycznym stosowanym w leczeniu niestrawności. Lek ten ma właściwości przeciwwymiotne i prokinetyczne. Lek Motilium jest dostępny w postaci tabletek do podawania doustnego.

Dawkowanie leku Motilium zależy od problemu, z którym ma się do czynienia. W leczeniu zaburzeń pojemnościowych żołądka, zalecana dawka to 10 mg do 20 mg dwa do trzech razy dziennie. Może to być dobowa dawka do 60 mg. W leczeniu objawów niestrawności i nudności zalecana dawka to 10 mg do 20 mg dwa do trzech razy dziennie. Dawka dobowa może wynosić maksymalnie 80 mg.

Jeśli pojawią się jakiekolwiek niepożądane objawy, np. mdłości lub ból brzucha, należy skonsultować się z lekarzem w celu ustalenia dostosowania dawkowania leku.

Istnieją pewne zamienniki leku Motilium, które są dostępne w Polsce. Te zamienniki zwykle obejmują leki prokinetyczne, takie jak domperidon, werystalon, itopryd i cisaprid. Domperidon jest zamiennikiem leku Motilium i może być stosowany do leczenia podobnych schorzeń. Werystalon stosuje się w leczeniu zaburzeń trawienia i niestrawności. Itopryd i cisaprid są skuteczne w leczeniu nudności i wymiotów spowodowanych ciążą.

Wszystkie te leki są dostępne w postaci tabletek do podawania doustnego. Ich dawkowanie powinno być dobrane według zaleceń lekarza. Lekarz może również zalecić wykonanie badań kontrolnych, aby sprawdzić skuteczność i bezpieczeństwo stosowania leków. Przed przyjęciem jakiegokolwiek leku zaleca się skonsultowanie się z lekarzem lub farmaceutą.

Ogólnie rzecz biorąc, lek Motilium jest skutecznym lekiem w leczeniu niestrawności i objawów niestrawności. Jego dawkowanie powinno być dobrane w zależności od problemu, z którym ma się do czynienia. Jego zamienniki, takie jak domperidon, werystalon, itopryd i cisaprid, dostępne są w Polsce i stosuje się je w leczeniu podobnych schorzeń. Przed podjęciem jakiegokolwiek leku zaleca się skonsultowanie się z lekarzem lub farmaceutą w celu uzyskania specjalnych zaleceń dotyczących dawek.


Gdzie można kupić Motilium?

Sprawdź gdzie kupić Motilium. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Motilium w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Motilium składniki i działanie

Poznaj skład Motilium i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Motilium jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.