Plavix

Poznaj bliżej lek Plavix:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Plavix. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Plavix i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Plavix

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Plavix Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Plavix i opinie ekspertów

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Plavix

Plavix to zarejestrowany, lek przeciwpłytkowy stosowany w wielu chorobach sercowo-naczyniowych, takich jak zawał serca, udar mózgu lub choroba wieńcowa. Lek znajduje się w grupie zwanej inhibitory cyklooksygenazy typu 2 (COX-2), należącej do grupy inhibitorów agregacji płytek krwi. Inhibitory agregacji płytek krwi są przepisywane, aby zapobiec powstawaniu u pacjentów blaszek miażdżycowych.

Plavix dawkowany jest doustnie, zazwyczaj w dawce 75 mg dziennie, jednak w przypadku pewnych problemów zdrowotnych lub bardzo poważnego ryzyka choroby wieńcowej, lekarz może zalecić odpowiednie zmiany dawki. Plavix zaleca się przyjmować przez cały okres leczenia. Lek można przyjmować z jedzeniem, aby ułatwić trawienie.

Jeśli pacjent ma alergię na jakikolwiek składnik leku Plavix, nie powinien go stosować. Przed użyciem Plavix należy poinformować lekarza o wszystkich bieżących problemach zdrowotnych i medykamentach, które pacjent stosuje. Ważne jest, aby pacjenci przestrzegali zaleceń lekarza i stosowali się do wszelkich instrukcji pochodzących od lekarza, w tym zaleceń dotyczących dawkowania, przyjmowania, stosowania lub przyjmowania opieki nad tą formą leczenia.

Jest kilka zamienników/ odpowiedników leków Plavix dostępnych w Polsce. Są to: Kompensan, Clopidogrel, Iscover, Plagril, Pladogrel, Terokard, Klopistad, Ezocard, Ceruvin, Cloramfeni, Trombex i Zelites. Zamienniki Plavix zawierają w swoim składzie również inhibitory cyklooksygenazy typu 2 (COX-2).

Należy zachować ostrożność podczas stosowania tych leków, ponieważ każdy lek ma swoje własne skutki uboczne lub może wchodzić w reakcje z innymi lekami, które są stosowane przez pacjenta. Przed użyciem zamiennika Plavix należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji na temat składników leku oraz dawkowania. Przed użyciem każdego zamiennika Plavix na gruncie leczenia konkretnego pacjenta należy skonsultować się z lekarzem.


Gdzie można kupić Plavix?

Sprawdź gdzie kupić Plavix. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Plavix w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Plavix składniki i działanie

Poznaj skład Plavix i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Plavix jest stosowany w wypadku: Na Chorobę Niedokrwienną Serca, Na Choroby Naczyń Krwionośnych, Na Miażdżycę, Na receptę, Na Zawał, Zobacz Inne,
Główne składniki leku Plavix to: Klopidogrel ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.