Paroxetina

Poznaj bliżej lek Paroxetina:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Paroxetina. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Paroxetina i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Paroxetina

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Paroxetina Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Paroxetina i opinie ekspertów

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Paroxetina

Paroxetina jest lekiem przeciwdepresyjnym zaliczanym do grupy inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI). Paroxetina dostępna jest w postaci tabletek o różnych stężeniach, w zależności od wskazań lekarskich. Lek ten można wydawany jest bez recepty, ale często lekarze wybierają go do leczenia depresji, zaburzeń lękowych i obsesyjno-kompulsywnych z zaleceniem regularnego i codziennego przyjmowania.

Dawkowanie Paroxetiny zależy od wieku i ciężaru pacjenta oraz od intencji leczenia. Zwykle zaleca się początkową dawkę 10-20 mg na dobę, którą można zwiększyć do 40 mg na dobę, jeśli objawy pacjenta nie poprawiają się w ciągu pierwszych kilku tygodni. Paroksetyna powinna być przyjmowana rano, aby zapobiec późnym objawom niewygodnym, takim jak bezsenność lub zaburzenia snu.

Należy pamiętać, że leczenie Paroksetyną może być związane z długotrwałymi skutkami ubocznymi, które u niektórych pacjentów mogą być znaczące. Dlatego ważne jest, aby poinformować lekarza o wszelkich reakcjach ubocznych, które występują podczas leczenia.

Paroksetyna ma wiele zamienników leków, dostępnych w Polsce. Są to głównie leki z grupy SSRI, takie jak: fluoksetyna, sertralina, citalopram, escitalopram i venlafaksyna, które dostępne są w postaci tabletek lub innych form doustnych. Leki te mają podobne działanie i dawki, jednak wybór odpowiedniego leku najlepiej zostawić lekarzowi.

Leki te często skojarzone są z różnymi skutkami ubocznymi, więc ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem, aby upewnić się że wybrany lek jest odpowiedni dla danego pacjenta. W przypadku leczenia dzieci lub kobiet w ciąży ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem o możliwych skutkach i interakcjach z lekiem.


Gdzie można kupić Paroxetina?

Sprawdź gdzie kupić Paroxetina. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Paroxetina w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Paroxetina składniki i działanie

Poznaj skład Paroxetina i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Paroxetina jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.