Polopiryna S

Poznaj bliżej lek Polopiryna S:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Polopiryna S. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Polopiryna S i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Polopiryna S

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Polopiryna S Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Polopiryna S i opinie ekspertów

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Polopiryna S

Polopiryna S to lek stosowany w leczeniu bólu o umiarkowanym nasileniu. Jest to lek wieloskładnikowy składający się z dwóch substancji czynnych: paracetamolu i fenylefryny. Paracetamol jest silnym lekiem przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Fenylefryna jest lekiem sympatykomimetycznym, który działa jako środek nasenny i wykrztuśny i stymuluje receptory adrenergiczne w błonach śluzowych. Polopiryna S jest dostępna w postaci tabletek. Przyjmuje się ją doustnie, 1-2 tabletki dwa razy dziennie. Zazwyczaj tabletek nie przyjmuje się po raz kolejny w ciągu 24 godzin. Lek powinien być przyjmowany po posiłku lub wraz z małą ilością napoju, by zmniejszyć ryzyko uczucia nieprzyjemnego w jamie ustnej.

Polopiryna S nie jest zalecana dla osób poniżej 18 roku życia. Należy także unikać tego leku w przypadku: astmy lub innych chorób układu oddechowego, anemii sierpowatej, ciężkich chorób wątroby, niewydolności nerek, niedawno przebytych zabiegów chirurgicznych, niskiego lub wysokiego ciśnienia tętniczego, nietolerancji pewnych składników leku, łagodnego lub umiarkowanego zapalenia skóry.

Jeśli szukasz alternatywy dla Polopiryny S, dostępne są inne leki zawierające podobne składniki aktywne. Alternatywne leki zawierają paracetamol i fenylefrynę w różnych proporcjach i często wraz z innymi składnikami leczniczymi, takimi jak ibuprofen, kwas acetylosalicylowy lub chlorowodorek fenylefryny. Leki takie są dostępne w formie tabletek, kapsułek, kropli i zawiesin do podawania doustnego. Alternatywy dla Polopiryny S to m.in. Apap Extra, Ascofid, Ascopiryna, Dispack, Efferalgan, Fenetil, Fervex, Panadol i Phensic, które dostępne są w Polsce.

Ponieważ wszystkie leki zawierają różne składniki, wymagają specjalistycznych zaleceń lekarza, aby upewnić się, że jest to odpowiednie leczenie dla Ciebie. Przed przyjęciem każdego leku, pacjent powinien przeczytać ulotkę informacyjną dołączoną do produktu i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.


Gdzie można kupić Polopiryna S?

Sprawdź gdzie kupić Polopiryna S. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Polopiryna S w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Polopiryna S składniki i działanie

Poznaj skład Polopiryna S i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Polopiryna S jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.