Normafen

Poznaj bliżej lek Normafen:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Normafen. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Normafen i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Normafen

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Normafen Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Normafen i opinie ekspertów

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Normafen

Normafen to lek na receptę o składzie flumazenilu, który należy do grupy leków nazwanych antagonistami receptorów benzodiazepinowych. Jest stosowany do leczenia lekowych zaburzeń uwagi u dzieci w wieku od 3 do 17 lat z zaburzeniami hiperkinetycznymi. Może być stosowany w połączeniu z innymi lekami przeciwpsychotycznymi i psychoaktywnymi.

Należy przyjmować Normafen zgodnie z zaleceniami lekarza. Dzienna dawka Normafenu wynosi 0,5-1 mg na kg masy ciała. Lek należy przyjmować w jednej dawce lub w kilku dawkach dobowych. Po zakończeniu leczenia Normafenem lekarz może zalecić stopniowe zmniejszanie dawki leku, aby zapobiec wystąpieniu skutków ubocznych.

Normafen może mieć efekty uboczne takie jak: zawroty głowy, senność, złe samopoczucie, bóle głowy, zaburzenia snu, biegunka, zaparcie, nudności, wymioty, zmęczenie, bezsenność, zaburzenia wzroku, trudności w oddychaniu, skok ciśnienia, depresja, zmęczenie, bezsenność, zmiany nastroju lub zmiany w mowie. Jeśli wystąpią jakiekolwiek skutki uboczne, należy niezwłocznie skonsultować się z lekarzem.

Istnieją również inne preparaty leku, które są dostępne w Polsce z takim samym składnikiem aktywnym, jak Normafen. Takie preparaty leku, zwane odpowiednikami leków, są produkowane przez różne firmy farmaceutyczne. Odpowiednikiem Normafenu w Polsce jest lek Flumenazil, który jest dostępny w formie tabletek i jest burkiem substancji czynnej.

Inne odpowiedniki leków dostępne w Polsce to Flumazilogical, Flumazilol i Flumazen. Leki te składają się z tego samego składnika aktywnego, co Normafen i są dostępne w postaci tabletek i zawiesin do podawania doustnego.

Należy pamiętać, że nawet jeśli odpowiednik leku zawiera tę samą substancję czynną, stosowane do niego dawkowanie, forma i dostępność mogą się różnić. Dlatego też należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą, aby zapewnić, że odpowiednik leku jest odpowiedni dla pacjenta.


Gdzie można kupić Normafen?

Sprawdź gdzie kupić Normafen. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Normafen w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Normafen składniki i działanie

Poznaj skład Normafen i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Normafen jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.