Asumin

Poznaj bliżej lek Asumin:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Asumin. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Asumin i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Asumin

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Asumin Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Asumin i opinie ekspertów

7.2
Nasi użytkownicy ocenili Asumin na ocenę średnią 7.2/10 na podstawie 10 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Asumin
Bardzo mi pomaga, ale nigdzie nie mogę go dostać.

o Asumin

Jak dla mnie okej, bo faktycznie nie mam aż takiej chęci na słodkie, ale trzeba czekać na efekt i cena też mogłaby być trochę niższa. Chociaż warto szukać w necie, bo potrafi kosztować mniej niż w aptece.
Generalnie jestem zadowolona.

o Asumin

Biorę Asumin od kilku dni i już widzę reakcję. Do tej pory nie potrafiłam opanować ochoty na słodkie zwłaszcza, że w domu wszyscy je wcinają, ale nikt nie ma takich problemów z wagą. W każdym razie chęć do sięgania po słodkie drastyc… [przeczytaj całą opinię]

o Asumin

Ja tam jestem zadowolona. pomógł mojej silnej woli i zaczełam zrzucac pare kilo, odkąd nie podżeram słodyczy. także – ja polecam.

o Asumin

Asumin naprawdę dzięki niemu nie ma problemu gociągłego opowiadania jedzeniajedzeniacukierków i innych słodyczy które mam w domu na początku nie wierzyłam że on działa ale po paru dniach przekonałam się że jest naprawdę fajny bez probl… [przeczytaj całą opinię]

o Asumin

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Asumin

Asumin to suplement diety, który służy utrzymaniu dobrej diety. Wg producenta zmniejsza ochotę na przyjmowanie słodyczy. Nie likwiduje skutków spożywania cukrów a jedynie zmniejsza apetyt na przyjmowanie łatwo przyswajalnych cukrów. Asumin zawiera chrom, który w sposób naturalny obniża apetyt na cukier.

Asumin to nowy produkt na Polskim rynku. Czekamy na wasze opinie o Asumin.


Ulotka Asumin
Poznaj szczegółowe informacje o Asumin z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki Asumin


Cena Asumin

Asumin jest lekiem dostępnym w różnych opakowaniach i dawkach w polskich aptekach. Cena nie zawsze zależy od punktu aptecznego, w której kupujesz ale również od dawki substancji aktywnej i ilości leku.
Na rynku polskim występują dawki:

Asumin w dawce substancji aktywnej
Można kupić w opakowaniu zawierającym 60 szt. tabl. w cenie:

 • 39.99PLN przy zakupie na 100%. Wtedy cena jednej kapsułki wynosi 0.67PLN
 • Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności Asumin:


  Zamienniki Asumin

  Zapoznaj się z zamiennikami Asumin. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku Asumin, a także zamienników.


  Gdzie można kupić Asumin?

  Sprawdź gdzie kupić Asumin. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Asumin w aptece.

  Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


  Asumin składniki i działanie

  Poznaj skład Asumin i zastosowanie na dolegliwości
  Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

  Asumin jest stosowany w wypadku: Na odchudzanie,


  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  10 Replies to “Asumin”

  1. Skutecznosc

   8

   Brak skutków ubocznych

   10

   Oplacalnosc

   6

   Jak dla mnie okej, bo faktycznie nie mam aż takiej chęci na słodkie, ale trzeba czekać na efekt i cena też mogłaby być trochę niższa. Chociaż warto szukać w necie, bo potrafi kosztować mniej niż w aptece.
   Generalnie jestem zadowolona.

  2. Skutecznosc

   10

   Brak skutków ubocznych

   10

   Oplacalnosc

   10

   Biorę Asumin od kilku dni i już widzę reakcję. Do tej pory nie potrafiłam opanować ochoty na słodkie zwłaszcza, że w domu wszyscy je wcinają, ale nikt nie ma takich problemów z wagą. W każdym razie chęć do sięgania po słodkie drastycznie spadła, momentami odrzuca mnie smak posłodzonej kawy, a jeżeli sięgam po jakieś małe, co nieco, to chyba z przyzwyczajenia, nad którym muszę popracować.