Asumin

Poznaj bliżej lek Asumin:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Asumin. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Asumin i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.





Ocena Asumin

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Asumin Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Asumin i opinie ekspertów

7.2
Nasi użytkownicy ocenili Asumin na ocenę średnią 7.2/10 na podstawie 10 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Asumin

Bardzo mi pomaga, ale nigdzie nie mogę go dostać.

o Asumin

Jak dla mnie okej, bo faktycznie nie mam aż takiej chęci na słodkie, ale trzeba czekać na efekt i cena też mogłaby być trochę niższa. Chociaż warto szukać w necie, bo potrafi kosztować mniej niż w aptece.
Generalnie jestem zadowolona.

o Asumin

Biorę Asumin od kilku dni i już widzę reakcję. Do tej pory nie potrafiłam opanować ochoty na słodkie zwłaszcza, że w domu wszyscy je wcinają, ale nikt nie ma takich problemów z wagą. W każdym razie chęć do sięgania po słodkie drastyc… [przeczytaj całą opinię]

o Asumin

Ja tam jestem zadowolona. pomógł mojej silnej woli i zaczełam zrzucac pare kilo, odkąd nie podżeram słodyczy. także – ja polecam.

o Asumin

Asumin naprawdę dzięki niemu nie ma problemu gociągłego opowiadania jedzeniajedzeniacukierków i innych słodyczy które mam w domu na początku nie wierzyłam że on działa ale po paru dniach przekonałam się że jest naprawdę fajny bez probl… [przeczytaj całą opinię]

o Asumin
Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Opis leku Asumin





Asumin to suplement diety, który służy utrzymaniu dobrej diety. Wg producenta zmniejsza ochotę na przyjmowanie słodyczy. Nie likwiduje skutków spożywania cukrów a jedynie zmniejsza apetyt na przyjmowanie łatwo przyswajalnych cukrów. Asumin zawiera chrom, który w sposób naturalny obniża apetyt na cukier.

Asumin to nowy produkt na Polskim rynku. Czekamy na wasze opinie o Asumin.


Ulotka Asumin




Poznaj szczegółowe informacje o Asumin z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki Asumin


Cena Asumin





Asumin jest lekiem dostępnym w różnych opakowaniach i dawkach w polskich aptekach. Cena nie zawsze zależy od punktu aptecznego, w której kupujesz ale również od dawki substancji aktywnej i ilości leku.
Na rynku polskim występują dawki:

Asumin w dawce substancji aktywnej
Można kupić w opakowaniu zawierającym 60 szt. tabl. w cenie:

 • 39.99PLN przy zakupie na 100%. Wtedy cena jednej kapsułki wynosi 0.67PLN
 • Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności Asumin:


  Zamienniki Asumin

  Zapoznaj się z zamiennikami Asumin. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku Asumin, a także zamienników.






  Gdzie można kupić Asumin?

  Sprawdź gdzie kupić Asumin. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Asumin w aptece.

  Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć






  Asumin składniki i działanie

  Poznaj skład Asumin i zastosowanie na dolegliwości
  Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

  Asumin jest stosowany w wypadku: Na odchudzanie,


  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

  10 Replies to “Asumin”

  1. Skutecznosc

   8

   Brak skutków ubocznych

   10

   Oplacalnosc

   6

   Jak dla mnie okej, bo faktycznie nie mam aż takiej chęci na słodkie, ale trzeba czekać na efekt i cena też mogłaby być trochę niższa. Chociaż warto szukać w necie, bo potrafi kosztować mniej niż w aptece.
   Generalnie jestem zadowolona.

  2. Skutecznosc

   10

   Brak skutków ubocznych

   10

   Oplacalnosc

   10

   Biorę Asumin od kilku dni i już widzę reakcję. Do tej pory nie potrafiłam opanować ochoty na słodkie zwłaszcza, że w domu wszyscy je wcinają, ale nikt nie ma takich problemów z wagą. W każdym razie chęć do sięgania po słodkie drastycznie spadła, momentami odrzuca mnie smak posłodzonej kawy, a jeżeli sięgam po jakieś małe, co nieco, to chyba z przyzwyczajenia, nad którym muszę popracować.