Deprexetin


Deprexetin to nic innego, jak fluoksetyna. Jeśli nic wam ta nazwa nie mówi, to z pewnością więcej da wam informacja, iż deprexetin ma ten sam składnik aktywny, co słynny lek Prozac. Deprexetin brać możecie na depresje, nerwice, zaburzenia jedzenia, lub na zaburzenie przedwczesnego wytrysku. Na pierwsze dwie dolegliwości, jest jednym z najczęściej stosowanych leków (nie sam deprexetin, ale inne leki zawierające tak, jak i on fluoksetynę). Skuteczność jego nie jest jednak wysoka. Szczególnie kiepsko sprawdza się przy długotrwałych depresjach słabo nasilonych (dystymia). Jest jednak dość bezpieczny, więc lekarze chętnie go przepisują, jako lek pierwszego rzutu.
Nie jest to częsty skutek uboczny, ale zdarzyć się może, że osoba go stosująca przybierze na wadze. Bardziej prawdopodobny jest spadek libido u pacjenta używającego lek.
Napisz swoją opinię o Deprexetin


Cena Deprexetin
Skutki uboczne Deprexetin
Dawkowanie Deprexetin
Zamienniki Deprexetin
Forum Deprexetin
Najnowsza opinia o Deprexetin
Zastosowanie i składniki Deprexetin
Gdzie można kupić Deprexetin?

Opinie o Deprexetin (3)

Deprexetin, ocena średnia

7.8

Skutecznosc

90/10

  Brak skutków ubocznych

  54/10

   Oplacalnosc

   90/10
    1. Opinia użytkownika o Deprexetin :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     10

     rewelacja

    2. Opinia użytkownika o Deprexetin :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Przed matura wpadłam w depresje ze nie dam rady, niedostane sie na wymarzone studia i w ogóle… Wpadłam w depresje… Lekarz przepisał mi Deprexetin, z czasem lek zaczął działać:) przed matura było juz oki:) i matura poszła idealnie:) Lek pozwolił mi uwierzyć w siebie;) i pozbyć sie depresji:)

    3. Opinia użytkownika o Deprexetin :

     Ostatnio przeżyłam rozwód z moim teraz już byłym mężem. Ile ja się namęczyłam by doprowadzić do tego by dał mi spokój. Strasznie chodziłam zdenerwowana, a nawet można by powiedzieć, że w pewnym momencie występowały u mnie stany lękowe. Usłyszałam o Deprexetinie, (choć to nie jest lek pierwszego rzutu na problemy emocjonalne XD ) i tak długo męczyłam lekarza, że mi go przepisał. Powiem szczerze, że jestem pod wielkim wrażeniem skuteczności tego leku. Polecam go osobą, które prowadzą nerwowy styl życia, a nie tylko chorym na depresję. Dajcie mu czas, a zaskoczy was pozytywnie.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.