Levothyroxine

Poznaj bliżej lek Levothyroxine:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Levothyroxine. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Levothyroxine i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Levothyroxine

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Levothyroxine Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Levothyroxine i opinie ekspertów

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Levothyroxine

Levothyroxine (L-thyroxine, T4) jest lekiem syntetycznym, który jest stosowany w terapii hormonu tarczycy. Jest to lek stosowany, gdy tarczyca nie produkuje wystarczającej ilości hormonów. Deficyt hormonów tarczycy, może prowadzić do poważnych objawów wewnętrznych, w tym zaburzeń rytmu serca, problemów z koncentracją, depresji, problemów z wytwarzaniem energii, wzrostu masy ciała i zmęczenia.

Levothyroxine jest dostarczane w postaci tabletki, którą należy przyjąć rano w tym samym czasie z wodą. Należy unikać przyjmowania tabletek z jedzeniem lub mlekiem, ponieważ jej skuteczność może być zmniejszona. Dawkowanie zależy od stanu pacjenta i jest powiązane z dawką startową i dawką utrzymującą. Lek powinien być przyjmowany codziennie do czasu, gdy uzyska się odpowiedni poziom hormonu tarczycy, który można sprawdzić za pomocą specjalnych badań.

Lek może być skuteczny w długoterminowej terapii jedynie wtedy, gdy będzie przyjmowany regularnie według zaleceń lekarza. U pacjentów z niewydolnością tarczycy lek może być stosowany całe życie.

W Polsce dostępne są różne odpowiedniki leków które zawierają levothyroxine. Obejmują one różne marki leków i odmiany, które mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta. Dostępne marki to m.in. Eutirox, Synthroid, Eferox, L-Thyroxin Henning, Levothyrox, Levoxyl, Unithroid, Thyrax. Każda marka może mieć różne odmiany, odpowiednio dostosowane do potrzeb pacjenta.

Ponadto istnieją Preparaty zamienne, które mogą być stosowane w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta. Preparaty zamienne to leki, które zawierają inny składnik aktywny lub składniki pomocnicze, ale są one odpowiednikiem leku zawierającego levothyroxine. Preparaty zamienne to m.in.: Liotironina, Euthyrox, Letrox, L-Thyroxin Henning, Letroz, L-Thyroxin Biochemie.

Ponadto, sama levothyroxina może być dostępna w różnych postaciach dawkowania, w tym w postaci proszku, tabletek, kapsułek i roztworów. Ważne jest, aby być w stałym kontakcie z lekarzem i uzyskać wsparcie w wyborze odpowiedniego leku i dawkowania.


Gdzie można kupić Levothyroxine?

Sprawdź gdzie kupić Levothyroxine. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Levothyroxine w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Levothyroxine składniki i działanie

Poznaj skład Levothyroxine i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Levothyroxine jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.