Tretussin

Poznaj bliżej lek Tretussin:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Tretussin. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Tretussin i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Tretussin

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Tretussin Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Tretussin i opinie ekspertów

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Ulotka Tretussin
Poznaj szczegółowe informacje o Tretussin z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki Tretussin


Cena Tretussin

Tretussin jest lekiem dostępnym w różnych opakowaniach i dawkach w polskich aptekach. Cena nie zawsze zależy od punktu aptecznego, w której kupujesz ale również od dawki substancji aktywnej i ilości leku.
Na rynku polskim występują dawki:

Tretussin w dawce substancji aktywnej
Można kupić w opakowaniu zawierającym 1 but. 250 ml syrop w cenie:

 • 16.90PLN przy zakupie na 100%. Wtedy cena jednej kapsułki wynosi 16.90PLN
 • Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności Tretussin:


  Zamienniki Tretussin

  Zapoznaj się z zamiennikami Tretussin. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku Tretussin, a także zamienników.


  Gdzie można kupić Tretussin?

  Sprawdź gdzie kupić Tretussin. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Tretussin w aptece.

  Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


  Tretussin składniki i działanie

  Poznaj skład Tretussin i zastosowanie na dolegliwości
  Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

  Tretussin jest stosowany w wypadku: Na ból, Na Chrypkę, Na kaszel, Na Podrażnienie, Środek spożywczy,


  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.