Febrisan tabs

Poznaj bliżej lek Febrisan tabs:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Febrisan tabs. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Febrisan tabs i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Febrisan tabs

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Febrisan tabs Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Febrisan tabs i opinie ekspertów

7.2
Nasi użytkownicy ocenili Febrisan tabs na ocenę średnią 7.2/10 na podstawie 9 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Febrisan tabs
Jest całkiem dobry . Lek ma działać nie smakować albowiem febrisan pomaga mi zawsze :)

o Febrisan tabs

Wystarczyło się trochę pouczyć, aby zrozumieć.

o Febrisan tabs

Skutki uboczne to biegunka, z tego co widzę oszczędzili na cukrze i dodali aspartan, słodzik rakotwórczy można poczytać na youtube, poza tym nic specjalnego, leczy ale pomału, nie polecam…

o Febrisan tabs

Febrisan TABS to moim zdaniem lepsza alternatywa zamiast Gripex’u. W składzie nie ma żadnej substancji na kaszel więc uważam to za duży plus. I cena oczywiście też na „+” ! :)
Jednego dnia przeziębiony kupiłem ten lek, drugiego dnia już czu… [przeczytaj całą opinię]

o Febrisan tabs

Od febrisanu na drugi dzień rano dostałam pokrzywki na całym ciele, powiększyły mi sie węzły chłonne wyrosły mi bolące guzki na całej głowie, nie polecam.

o Febrisan tabs

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Febrisan tabs

Febrisan to dość standardowe połączenie 3 substancji aktywnych wspólnie wspierających się w walce z objawami grypy i chorób przeziębienia i podobnych. Po jego zastosowaniu możemy spodziewać się lekkiego spadku temperatury (temperatura raczej nie spadnie do 36,6 ale nawet spadek o pół stopnia spowoduje że poczujemy się lepiej) i większej łatwości oddychania (to działanie zawartej w leku fenylefryny). Mała dawka kofeiny w febrisanie wspomoże działanie paracetamolu, ale także doda nam sił.
Ze względu na to, że febrisan zawiera paracetamol, lek powinno się stosować możliwie rzadko. Lepiej także unikać przy nim alkoholu, bo procenty dodatkowo jeszcze obciążą naszą wątrobę.
Febrisan ma skutki uboczne, ale prawdopodobnie nie będą one państwa dotyczyć. Mogą pojawić się nudności, zawroty głowy, nerwowość, bezsenność. Leku należy unikać w ciąży.


Ulotka Febrisan tabs
Poznaj szczegółowe informacje o Febrisan tabs z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki Febrisan tabs


Cena Febrisan tabs

Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności Febrisan tabs:


Zamienniki Febrisan tabs

Zapoznaj się z zamiennikami Febrisan tabs. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku Febrisan tabs, a także zamienników.


Gdzie można kupić Febrisan tabs?

Sprawdź gdzie kupić Febrisan tabs. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Febrisan tabs w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Febrisan tabs składniki i działanie

Poznaj skład Febrisan tabs i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Febrisan tabs jest stosowany w wypadku: Na grypę, Na przeziębienie,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

9 Replies to “Febrisan tabs”