Hepaslimin

Poznaj bliżej lek Hepaslimin:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Hepaslimin. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Hepaslimin i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Hepaslimin

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Hepaslimin Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Hepaslimin i opinie ekspertów

0.1
Nasi użytkownicy ocenili Hepaslimin na ocenę średnią 0.1/10 na podstawie 4 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Hepaslimin
Uważam, że lek jest dobry, dopiero wzięłam 15 sztuk, może za krótko, ale nie mam żadnych zawrotów głowy, czy bóli głowy.

o Hepaslimin

Lek nie dla wszystkich, ja mam duże problemy, bóle brzucha, wzdęcia, wymioty, nim zastosujesz spytaj lekarza, mądry i rzetelny powie o zaletach i skutkach ubocznych….. powodzenia.

o Hepaslimin

Głupie g. ta kobieta, pląta się w reklamach, widać ją wszędzie, zero, płacą jej za nic, reklama.

o Hepaslimin

Dieta, dieta i jeszcze raz odpowiednia dieta i nie ma żadnych problemów z wątrobą, a co dopiero z sylwetką.

o Hepaslimin

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Hepaslimin

Hepaslimin jest nowym produktem znanej firmy farmaceutycznej. Nie jest to produkt typowy.  Ten suplement ma dwa zastosowania, podczas gdy większość suplementów próbuje pomóc przy jakimś jednym określonym problemie zdrowotnym. Hepaslimin po pierwsze skupia się na zdrowiu wątroby, ale ma także substancje mogące ograniczyć odkładanie się tłuszczu w organizmie, przez co pozwalające walczyć z nadwagą.

 


Ulotka Hepaslimin
Poznaj szczegółowe informacje o Hepaslimin z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki Hepaslimin

Jak działa Hepaslimin
Preparat wspomagający utrzymanie zdrowej wątroby i zachowanie prawidłowej masy ciała. Składniki preparatu wspomagają utrzymanie zdrowej wątroby, zachowanie prawidłowej ma… Przeczytaj więcej
Przeciwskazania zażywania Hepaslimin
Uczulenie na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem preparatu należy skonsultować się z lekarzem…. Przeczytaj więcej
Jak dawkować Hepaslimin?
6 tabl./dobę, popijając wodą. Suplement diety zaleca się spożywać po posiłku…. Przeczytaj więcej

Cena Hepaslimin

Hepaslimin jest lekiem dostępnym w różnych opakowaniach i dawkach w polskich aptekach. Cena nie zawsze zależy od punktu aptecznego, w której kupujesz ale również od dawki substancji aktywnej i ilości leku.
Na rynku polskim występują dawki:

Hepaslimin w dawce substancji aktywnej
Można kupić w opakowaniu zawierającym 30 szt. tabl. w cenie:

 • 13.38PLN przy zakupie na 100%. Wtedy cena jednej kapsułki wynosi 0.45PLN
 • Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności Hepaslimin:


  Zamienniki Hepaslimin

  Zapoznaj się z zamiennikami Hepaslimin. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku Hepaslimin, a także zamienników.


  Gdzie można kupić Hepaslimin?

  Sprawdź gdzie kupić Hepaslimin. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Hepaslimin w aptece.

  Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


  Hepaslimin składniki i działanie

  Poznaj skład Hepaslimin i zastosowanie na dolegliwości
  Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

  Hepaslimin jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,


  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  4 Replies to “Hepaslimin”

  1. Lek nie dla wszystkich, ja mam duże problemy, bóle brzucha, wzdęcia, wymioty, nim zastosujesz spytaj lekarza, mądry i rzetelny powie o zaletach i skutkach ubocznych….. powodzenia.