Crestor

Poznaj bliżej lek Crestor:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Crestor. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Crestor i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Crestor

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Crestor Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Crestor i opinie ekspertów

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Crestor

Lek Crestor, zwany również Rosuvastatyna, jest lekiem na receptę stosowanym w celu zmniejszenia poziomu złego cholesterolu we krwi i innych złogów lipidowych, takich jak triglicerydy. Lek ten jest dostępny w tabletkach o różnych poziomach stężenia, od 5mg do 40mg. Lek powinien być przyjmowany wraz z jedzeniem. Zalecana dawka wynosi 10mg do 40mg raz na dobę. Lek Crestor nie powinien być stosowany u pacjentów, u których występuje choroba wątroby lub nerek, lub u pacjentów poniżej 18 lat.

Potencjalne zamienniki leku Crestor dostępne w Polsce to: Lipitor, Torvast, Atoris, Sortis, Simvastatin, Fluvastatyn, Zocor, Modlip, Aktor, Fluvamed, Vanacard, Livalo, Pravastatyna, Atevirdyna, Atorvox, Sinlip, Lipostat, Fludac.

Wszystkie z wymienionych powyżej preparatów są statynami, działającymi w podobny sposób. Są stosowane w celu obniżenia cholesterolu we krwi, jednak dawkowanie każdego leku jest inne. Przed zastąpieniem leku Crestor innym preparatem należy skonsultować się z lekarzem, ponieważ istnieje ryzyko, że efekt leczniczy może być mniejszy lub różny od pożądanego. Lekarz może również uznać, że lek stosowany wcześniej jest lepszy dla danego pacjenta.

Jednym z najważniejszych czynników, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze dowolnego leku zamiast leku Crestor, jest potrzeba zmiany dawki. Lekarz może postanowić, że stosowana dawka leku Crestor nie była odpowiednia i konieczna jest zmiana, aby uzyskać optymalny efekt leczniczy. Zmiany dawki są również potrzebne w przypadku zastąpienia leku Crestor innym preparatem.

Lekarz może również zdecydować o wyborze leku innego niż Crestor w przypadku wystąpienia działań niepożądanych lub wystąpienia niekorzystnych interakcji z innymi lekami, z którymi pacjent musi przyjmować. Ważne jest stosowanie leku zgodnie z zaleceniami lekarza i uważne monitorowanie wszystkich skutków ubocznych leków, aby wykluczyć wystąpienie działań niepożądanych lub niekorzystnych interakcji.


Gdzie można kupić Crestor?

Sprawdź gdzie kupić Crestor. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Crestor w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Crestor składniki i działanie

Poznaj skład Crestor i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Crestor jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.