Cyclo 4 Dios


Cyclo 4 Dios to suplement diety, którego składniki wspomagają krążenie żylne. Głównym składnikiem jest ruszczyk kolaczasty, którego działanie wzmacnia napięcie ścian naczyń krwionośnych przez co poprawnia krążenie krwi w żyłach. Pozostały skład: diosmina, hesperydyna oraz witamina C. Zalecane dziennie dawkowanie: 1 kapsułka dziennie.
Napisz swoją opinię o Cyclo 4 Dios


Cena Cyclo 4 Dios
Forum Cyclo 4 Dios
Najnowsza opinia o Cyclo 4 Dios
Zastosowanie i składniki Cyclo 4 Dios
Gdzie można kupić Cyclo 4 Dios?

Opinie o Cyclo 4 Dios (6)

Cyclo 4 Dios, ocena średnia

6.3

Skutecznosc

61/10

  Brak skutków ubocznych

  65/10

   Oplacalnosc

   63/10
    1. Opinia użytkownika o Cyclo 4 Dios :

     Skutecznosc

     6.4

     Brak skutków ubocznych

     9.9

     Oplacalnosc

     6.9

     Przyjmuję już 2 opakowanie /90 tab/ nogi znacznie mniej bolą i nie mam obrzęków. Muszę tylko zaznaczyć, że przyjmuje 2x dziennie 1 tab., brak skutków ubocznych. Polecam.

    2. Opinia użytkownika o Cyclo 4 Dios :

     Masakra, wzięłam jedną tbl. i myślałam, że się wykończę!!! Nie można łączyć z lekami na nadciśnienie, np. tritace 5 mg. W ulotce nic na ten temat, nigdy już nie zakupie żadnych suplementów!!!!!!

    3. Opinia użytkownika o Cyclo 4 Dios :

     Biore lek od 11 dni, jak zaczęłam go stosować to mam wciąż skurcze i to bardzo bolesne, zastanawiam sie, czy nadal go brać, czy przestać zażywać. Proszę o pomoc.

     1. Opinia użytkownika o Cyclo 4 Dios :

      Skutecznosc

      10

      Brak skutków ubocznych

      9

      Oplacalnosc

      10

      Zdecydowanie tak, bo na efekty trzeba poczekać dłużej niż 11 dni. Ja biorę 2 miesiące i jestem bardzo zadowolona. Mam siedzącą pracę, krew strasznie ciężko krąży w żyłach, po całym dniu ból i oczywiście mam też żylaki. Cyclo 4 pomógł mi, mam wrażenie, że nogi są lżejsze i lepiej radzi sobie z przepompowywaniem krwi. Pomagam sobie jeszcze domowymi sposobami, żeby wspomóc działanie od zewnątrz.

    4. Opinia użytkownika o Cyclo 4 Dios :

     Ja stosuję od trzech dni i pierwsze efekty są takie, że nie bolą mnie nogi tak, jak było wcześniej, ale czas pokaże, co będzie dalej, naczynka raczej nie znikną, ale może kolejne nie będą się pojawiać.

    5. Opinia użytkownika o Cyclo 4 Dios :

     Skutecznosc

     4

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     4

     Stojący charakter pracy wzmaga u mnie problem żylaków i zmęczonych nóg, zachęcona reklamą Cyclo 4 Dios od razu wybrałam się do apteki. Jego cena była bardzo zachęcająca, jednak niestety działanie w ogóle nie przyniosło efektów, o wiele lepiej czułam się po preparatach typu diosminex.Także skuteczność niezby zadawalająca.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.