Cyclo 4 Dios

Poznaj bliżej lek Cyclo 4 Dios:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Cyclo 4 Dios. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Cyclo 4 Dios i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Cyclo 4 Dios

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Cyclo 4 Dios Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Cyclo 4 Dios i opinie ekspertów

5.8
Nasi użytkownicy ocenili Cyclo 4 Dios na ocenę średnią 5.8/10 na podstawie 7 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Cyclo 4 Dios
Stosuje ten preparat już ponad 1 rok, jest skuteczny, dużo siusiam, opuchlizna nóg zmniejszyła się, nogi są jakby lżejsze.

o Cyclo 4 Dios

Przyjmuję już 2 opakowanie /90 tab/ nogi znacznie mniej bolą i nie mam obrzęków. Muszę tylko zaznaczyć, że przyjmuje 2x dziennie 1 tab., brak skutków ubocznych. Polecam.

o Cyclo 4 Dios

Masakra, wzięłam jedną tbl. i myślałam, że się wykończę!!! Nie można łączyć z lekami na nadciśnienie, np. tritace 5 mg. W ulotce nic na ten temat, nigdy już nie zakupie żadnych suplementów!!!!… [przeczytaj całą opinię]

o Cyclo 4 Dios

Zdecydowanie tak, bo na efekty trzeba poczekać dłużej niż 11 dni. Ja biorę 2 miesiące i jestem bardzo zadowolona. Mam siedzącą pracę, krew strasznie ciężko krąży w żyłach, po całym dniu ból i oczywiście mam też żylaki. Cyclo 4 po… [przeczytaj całą opinię]

o Cyclo 4 Dios

Biore lek od 11 dni, jak zaczęłam go stosować to mam wciąż skurcze i to bardzo bolesne, zastanawiam sie, czy nadal go brać, czy przestać zażywać. Proszę o pomoc.

o Cyclo 4 Dios

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Cyclo 4 Dios

Cyclo 4 Dios to suplement diety, którego składniki wspomagają krążenie żylne. Głównym składnikiem jest ruszczyk kolaczasty, którego działanie wzmacnia napięcie ścian naczyń krwionośnych przez co poprawnia krążenie krwi w żyłach. Pozostały skład: diosmina, hesperydyna oraz witamina C. Zalecane dziennie dawkowanie: 1 kapsułka dziennie.


Ulotka Cyclo 4 Dios
Poznaj szczegółowe informacje o Cyclo 4 Dios z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki Cyclo 4 Dios


Cena Cyclo 4 Dios

Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności Cyclo 4 Dios:


Zamienniki Cyclo 4 Dios

Zapoznaj się z zamiennikami Cyclo 4 Dios. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku Cyclo 4 Dios, a także zamienników.


Gdzie można kupić Cyclo 4 Dios?

Sprawdź gdzie kupić Cyclo 4 Dios. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Cyclo 4 Dios w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Cyclo 4 Dios składniki i działanie

Poznaj skład Cyclo 4 Dios i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Cyclo 4 Dios jest stosowany w wypadku: Na naczynia krwionośne, Na żylaki, z reklam TV,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

7 Replies to “Cyclo 4 Dios”

 1. Skutecznosc

  9

  Brak skutków ubocznych

  7.5

  Oplacalnosc

  9.5

  Stosuje ten preparat już ponad 1 rok, jest skuteczny, dużo siusiam, opuchlizna nóg zmniejszyła się, nogi są jakby lżejsze.

 2. Skutecznosc

  6.4

  Brak skutków ubocznych

  9.9

  Oplacalnosc

  6.9

  Przyjmuję już 2 opakowanie /90 tab/ nogi znacznie mniej bolą i nie mam obrzęków. Muszę tylko zaznaczyć, że przyjmuje 2x dziennie 1 tab., brak skutków ubocznych. Polecam.

 3. Skutecznosc

  0

  Brak skutków ubocznych

  0

  Oplacalnosc

  0

  Masakra, wzięłam jedną tbl. i myślałam, że się wykończę!!! Nie można łączyć z lekami na nadciśnienie, np. tritace 5 mg. W ulotce nic na ten temat, nigdy już nie zakupie żadnych suplementów!!!!!!

 4. Biore lek od 11 dni, jak zaczęłam go stosować to mam wciąż skurcze i to bardzo bolesne, zastanawiam sie, czy nadal go brać, czy przestać zażywać. Proszę o pomoc.

  1. Skutecznosc

   10

   Brak skutków ubocznych

   9

   Oplacalnosc

   10

   Zdecydowanie tak, bo na efekty trzeba poczekać dłużej niż 11 dni. Ja biorę 2 miesiące i jestem bardzo zadowolona. Mam siedzącą pracę, krew strasznie ciężko krąży w żyłach, po całym dniu ból i oczywiście mam też żylaki. Cyclo 4 pomógł mi, mam wrażenie, że nogi są lżejsze i lepiej radzi sobie z przepompowywaniem krwi. Pomagam sobie jeszcze domowymi sposobami, żeby wspomóc działanie od zewnątrz.

 5. Ja stosuję od trzech dni i pierwsze efekty są takie, że nie bolą mnie nogi tak, jak było wcześniej, ale czas pokaże, co będzie dalej, naczynka raczej nie znikną, ale może kolejne nie będą się pojawiać.

 6. Skutecznosc

  4

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  4

  Stojący charakter pracy wzmaga u mnie problem żylaków i zmęczonych nóg, zachęcona reklamą Cyclo 4 Dios od razu wybrałam się do apteki. Jego cena była bardzo zachęcająca, jednak niestety działanie w ogóle nie przyniosło efektów, o wiele lepiej czułam się po preparatach typu diosminex.Także skuteczność niezby zadawalająca.