Cyclo 4 Dios


Cyclo 4 Dios to suplement diety, którego składniki wspomagają krążenie żylne. Głównym składnikiem jest ruszczyk kolaczasty, którego działanie wzmacnia napięcie ścian naczyń krwionośnych przez co poprawnia krążenie krwi w żyłach. Pozostały skład: diosmina, hesperydyna oraz witamina C. Zalecane dziennie dawkowanie: 1 kapsułka dziennie.
Ostatnio dodane opisy naszych użytkowników o Cyclo 4 Dios:

Stosuje ten preparat już ponad 1 rok, jest skuteczny, dużo siusiam, opuchlizna nóg zmniejszyła się, nogi są jakby lżejsze. kociszewska elzbieta
Przyjmuję już 2 opakowanie /90 tab/ nogi znacznie mniej bolą i nie mam obrzęków. Muszę tylko zaznaczyć, że przyjmuje 2x dziennie 1 tab., brak skutków ubocznych. Polecam. magda
Masakra, wzięłam jedną tbl. i myślałam, że się wykończę!!! Nie można łączyć z lekami na nadciśnienie, np. tritace 5 mg. W ulotce nic na ten temat, nigdy już nie zakupie żadnych suplementów!!!!zadworna
Więcej prawdziwych historii o Cyclo 4 Dios znajdziesz poniżej [kliknij tu]

SprawdźLek.pl to najstarszy i niezależny portal rzetelnych informacji o zażywaniu leków. Sprawdz nasz cel nadrzędny działalności w Manifeście oraz poznaj Zespół SprawdzLek.pl , który codziennie dba o jakość strony.
Będzie nam miło jak ty również wesprzesz nas swoim komentarzem i opiszesz swoją historię o Cyclo 4 Dios.

Napisz swoją historię o Cyclo 4 DiosCena Cyclo 4 Dios
Forum Cyclo 4 Dios

Lista pytań na forum o Cyclo 4 Dios:

  Brak pytań na forum o Cyclo 4 Dios

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Najnowsza historia o Cyclo 4 Dios

Ostatnio użytkownik dodał swoją histrię o Cyclo 4 Dios leku:

„Stosuje ten preparat już ponad 1 rok, jest skuteczny, dużo siusiam, opuchlizna nóg zmniejszyła się, nogi są jakby lżejsze. …” [czytaj więcej poniżej]

Zastosowanie i składniki Cyclo 4 Dios

Cyclo 4 Dios jest stosowany w wypadku: Na naczynia krwionośne, Na żylaki, z reklam TV,
Gdzie można kupić Cyclo 4 Dios?

Szukasz gdzie można kupić Cyclo 4 Dios?

Wyszukaj gdzie najlepiej kupić Cyclo 4 Dios – użyj poniższej wyszukiwarki

Chcesz aby apteka była dodana do listy aptek gdzie można kupić Cyclo 4 Dios na SprawdzLek.pl – kliknij

Ciekawe historie o Cyclo 4 Dios (7)

Cyclo 4 Dios, ocena średnia

6.7

Skutecznosc

66/10

  Brak skutków ubocznych

  66/10

   Oplacalnosc

   69/10
    1. o Cyclo 4 Dios :

     Skutecznosc

     9

     Brak skutków ubocznych

     7.5

     Oplacalnosc

     9.5

     Stosuje ten preparat już ponad 1 rok, jest skuteczny, dużo siusiam, opuchlizna nóg zmniejszyła się, nogi są jakby lżejsze.

    2. o Cyclo 4 Dios :

     Skutecznosc

     6.4

     Brak skutków ubocznych

     9.9

     Oplacalnosc

     6.9

     Przyjmuję już 2 opakowanie /90 tab/ nogi znacznie mniej bolą i nie mam obrzęków. Muszę tylko zaznaczyć, że przyjmuje 2x dziennie 1 tab., brak skutków ubocznych. Polecam.

    3. o Cyclo 4 Dios :

     Masakra, wzięłam jedną tbl. i myślałam, że się wykończę!!! Nie można łączyć z lekami na nadciśnienie, np. tritace 5 mg. W ulotce nic na ten temat, nigdy już nie zakupie żadnych suplementów!!!!!!

    4. o Cyclo 4 Dios :

     Biore lek od 11 dni, jak zaczęłam go stosować to mam wciąż skurcze i to bardzo bolesne, zastanawiam sie, czy nadal go brać, czy przestać zażywać. Proszę o pomoc.

     1. o Cyclo 4 Dios :

      Skutecznosc

      10

      Brak skutków ubocznych

      9

      Oplacalnosc

      10

      Zdecydowanie tak, bo na efekty trzeba poczekać dłużej niż 11 dni. Ja biorę 2 miesiące i jestem bardzo zadowolona. Mam siedzącą pracę, krew strasznie ciężko krąży w żyłach, po całym dniu ból i oczywiście mam też żylaki. Cyclo 4 pomógł mi, mam wrażenie, że nogi są lżejsze i lepiej radzi sobie z przepompowywaniem krwi. Pomagam sobie jeszcze domowymi sposobami, żeby wspomóc działanie od zewnątrz.

    5. o Cyclo 4 Dios :

     Ja stosuję od trzech dni i pierwsze efekty są takie, że nie bolą mnie nogi tak, jak było wcześniej, ale czas pokaże, co będzie dalej, naczynka raczej nie znikną, ale może kolejne nie będą się pojawiać.

    6. o Cyclo 4 Dios :

     Skutecznosc

     4

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     4

     Stojący charakter pracy wzmaga u mnie problem żylaków i zmęczonych nóg, zachęcona reklamą Cyclo 4 Dios od razu wybrałam się do apteki. Jego cena była bardzo zachęcająca, jednak niestety działanie w ogóle nie przyniosło efektów, o wiele lepiej czułam się po preparatach typu diosminex.Także skuteczność niezby zadawalająca.

    Dodaj swoją opinię o leku

    Zostaw swoją opinię o leku dla innych. Daj szanse poznać czy lek działał i czy nie miał skutków ubocznych. Twoja opinia może być anonimowa, użyj pseudonimu. By dodać opinię wypełnij pola oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.