Maxigra

Poznaj bliżej lek Maxigra:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Maxigra. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Maxigra i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Maxigra

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Maxigra Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Maxigra i opinie ekspertów

7.1
Nasi użytkownicy ocenili Maxigra na ocenę średnią 7.1/10 na podstawie 46 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Maxigra
Mam 65 lat i od 2-óch lat zmagałem się z erekcją stosowałem różne środki, ale nic nie pomagało do czasu gdy wypróbowałem Maxigra Go i to był strzał w 10. Erekcja powróciła po zażyciu 1 tabletki konieczna stymulacja i trwała z przerwa… [przeczytaj całą opinię]

o Maxigra

Ta cała maxigra to sama chemia. Lepiej postawić na naturalne suplementy, które nie powodują żadnych skutków ubocznych. Ja stosuje vigrogan i wszystko działa jak należy, szkoda, że tyle pieniędzy wtopiłem wcześniej w to dziadostwo!

o Maxigra

Trudno tu wyczuć co jest reklamą, a co faktycznie jest skuteczne.

o Maxigra

Mam pytanie. Pół tabletki to dokładnie ile mg? Pytam, bo mnie wychodzi 12.5 mg.

o Maxigra

Lek zażyłem z ciekawości, gdyż stosuje go mój kolega. Cóż mogę powiedzieć. Miałem często problemy z erekcją spowodowane stresem. Muszę przyznać, że pół tabletki uczyniło cuda. Nie piszę, że miałem wzwód przez 4 godziny, bo to ni… [przeczytaj całą opinię]

o Maxigra

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Maxigra

Maxigra nazywana jest polska viagrą. W rzeczy samej zawiera ona dokładnie ten sam składnik, co viagra, czyli Sildenafil. Jest, więc lekiem generycznym, które z reguły są o wiele tańsze od leków oryginalnych. Maxigra jest lekiem służącym do walki z impotencją, ale nie powinna być zażywana przez osoby, których dotyczą poważne problemy ze strony układu sercowo-naczyniowego.

Więcej o Sildenafilu aktywnym składniku Maxigry


Gdzie można kupić Maxigra?

Sprawdź gdzie kupić Maxigra. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Maxigra w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Maxigra składniki i działanie

Poznaj skład Maxigra i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Maxigra jest stosowany w wypadku: Bez recepty, Na Erekcję, Na Potencję, Na problemy seksualne, Na receptę,
Główne składniki leku Maxigra to: Sildenafil ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

46 Replies to “Maxigra”

 1. Skutecznosc

  9.7

  Brak skutków ubocznych

  1.1

  Oplacalnosc

  7.8

  Mam 65 lat i od 2-óch lat zmagałem się z erekcją stosowałem różne środki, ale nic nie pomagało do czasu gdy wypróbowałem Maxigra Go i to był strzał w 10. Erekcja powróciła po zażyciu 1 tabletki konieczna stymulacja i trwała z przerwami całą noc. Żona jest zaskoczona i w pełni zadowolona, a stosunek się wydłużył, jak bym miał 20 lat. Gorąco polecam. Ps. Spróbowałem pół tabletki i też działa. To jest to czego nam potrzeba w tym wieku odzyskałem radość i chęć do życia.

 2. Skutecznosc

  1

  Brak skutków ubocznych

  6.9

  Oplacalnosc

  1

  Ta cała maxigra to sama chemia. Lepiej postawić na naturalne suplementy, które nie powodują żadnych skutków ubocznych. Ja stosuje vigrogan i wszystko działa jak należy, szkoda, że tyle pieniędzy wtopiłem wcześniej w to dziadostwo!

 3. Skutecznosc

  9.9

  Brak skutków ubocznych

  9.8

  Oplacalnosc

  9.9

  Lek zażyłem z ciekawości, gdyż stosuje go mój kolega. Cóż mogę powiedzieć. Miałem często problemy z erekcją spowodowane stresem. Muszę przyznać, że pół tabletki uczyniło cuda. Nie piszę, że miałem wzwód przez 4 godziny, bo to nieprawda. Nawet podczas pieszczot z partnerką wzwód zanikał (bez dotykania członka). Jednak podczas lekkiej stymulacji od razu twardniał, to było super uczucie. Sam stosunek o niebo lepszy niż zazwyczaj, nie musiałem się martwić, że przy zmianie pozycji będzie zonk. Żadnych skutków ubocznych nie poczułem. Zastanawiam się jakby było, gdybym zażył całą ale, to zostawię na przyszłe czasy. Na razie nie będę stosować, bo póki co nie jest jeszcze tak źle, ale potrzebującym szczerze polecam.

 4. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  8.7

  Lekarz mi przepisał maxigrę go parę tygodni temu i różnica w jakości naszego seksu jest teraz niesamowita. Mam bardzo mocną erekcję po niej, jestem w stanie kochać się naprawdę długo z niewielkimi przerwami. No i żadnych skutków ubocznych.

 5. Nie wierzyłem, ale kupiłem i spróbowałem. Dla ostrożności wzięłem 1/2 tabletki. Byłem w szoku, po prostu dzida. Będę brał, ale tylko 1/4 tabletki. Jak dla mnie, niedowiarka, to szok.
  Aha! trochę zatkał mi się nos.