Cloranxen

Poznaj bliżej lek Cloranxen:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Cloranxen. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Cloranxen i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Cloranxen

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Cloranxen Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Cloranxen i opinie ekspertów

7.6
Nasi użytkownicy ocenili Cloranxen na ocenę średnią 7.6/10 na podstawie 34 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Cloranxen
ja mam 66 lat i cloranxen biorę 20 lat, a nerwice mam od 18 roku życia i rożne brałem leki, zioła, nic tak nie skutkowało, dawkę sam sobie ustalam, dla mnie jest idealny cały czas działa, nawet zmniejszyłem dawkę do minim, bo od początku … [przeczytaj całą opinię]

o Cloranxen

Witam, mam to samo, a miałeś tak, że bałeś się jakiegoś leku wziąwszy, bo nie wiedziałeś co może być, gdy go weźmiesz? Miałeś takie fazy, czy nie ja mam tak eh ;( Mam ten lek, ale boję się go wziąć, bo myślę, że będzie gorzej, … [przeczytaj całą opinię]

o Cloranxen

Lek pomógł mi przetrwać naprawdę trudne chwile, lęki idą w cień, a ja mogę cieszyć się życiem. Jestem wdzięczna osobie, która wymyśliła ten lek. Polecam.

o Cloranxen

Witam, chciałem zapytać: mam nerwice, nie czuję się sobą, myślę i psychiatryku, non stop boje się, że jak tam pójdę będę nie władny, tzn. że nie będę miał kontaktu z bliskimi i w ogóle są na to jakieś leki, czy nie ?

o Cloranxen

Narazie biorę 5mg 3 dzień ale na mnie działa dziwnie. W nocy budzę się z lękiem którego nie miałem nigdy wcześniej. W ciągu dnia kręci mi się w głowie. Dziwnie widzę. Mam uczucie otępienia.

o Cloranxen

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Gdzie można kupić Cloranxen?

Sprawdź gdzie kupić Cloranxen. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Cloranxen w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Cloranxen składniki i działanie

Poznaj skład Cloranxen i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Cloranxen jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

34 Replies to “Cloranxen”

 1. ja mam 66 lat i cloranxen biorę 20 lat, a nerwice mam od 18 roku życia i rożne brałem leki, zioła, nic tak nie skutkowało, dawkę sam sobie ustalam, dla mnie jest idealny cały czas działa, nawet zmniejszyłem dawkę do minim, bo od początku to brałem nawet 4 tab. 1o mg na dobę, teraz 1 mi wystarcza, dla mnie jest ok.

 2. Skutecznosc

  9.9

  Brak skutków ubocznych

  9.9

  Oplacalnosc

  9.7

  Lek pomógł mi przetrwać naprawdę trudne chwile, lęki idą w cień, a ja mogę cieszyć się życiem. Jestem wdzięczna osobie, która wymyśliła ten lek. Polecam.

 3. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  10

  Lek został mi przepisany, kiedy wpadłam w depresję po rozwodzie. Biorę go raz dziennie wieczorem na kilka godzin przed snem dawkę 5 mg, bo zawsze to jest pora, kiedy popadam w najgorszy nastrój i zaczynam płakać. Działa niezwykle wyciszająco, sprawia, że jestem spokojna i mogę spokojnie zasnąć.
  Myślę, że to lek, który działa tylko doraźnie, czyli w tym momencie, kiedy potrzebujemy spokoju najbardziej.

 4. Skutecznosc

  8.9

  Brak skutków ubocznych

  8.8

  Oplacalnosc

  9.5

  Mnie lek bardzo pomógł, działał długo, bez ubocznych działań.

 5. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  9.9

  Oplacalnosc

  9.7

  Jedyny lek, który mi pomógł na moje zaburzenia równowagi mimo, że wiem, że uzależnia, ale tylko po cloranxenie dobrze się czuję, podłoże pode mną nie faluje i nie wibruje, co było moim objawem nerwicy. Inne leki mi nie służyły, czułam się po nich jak zombie. Mój lekarz stwierdził, że cloranxen nie leczy, tylko tłumi moje objawy, czym bardzo mnie zmartwił, bo tylko przy tym leku mogłam jako tako funkcjonować.

 6. Skutecznosc

  9.9

  Brak skutków ubocznych

  8.4

  Oplacalnosc

  9.7

  Biorę prawie rok 2,5 mg na noc. Przepisał mi go kardiolog z powodu silnej arytmii na tle nerwicowym. Miała to być kuracja 6 tygodniowa, ale po przerwaniu kuracji problemy wróciły. Lekarz zmniejszył więc dawkę z 10 mg na 2,5 mg i kazał brać nadal. Czuję się świetnie, dobrze śpię, nie mam napadów lęku o swoje życie. Jedynym minusem w moim przypadku jest wzrost wagi o 4 kg. Coś za coś!