MediCitum

Poznaj bliżej lek MediCitum:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o MediCitum. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne MediCitum i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena MediCitum

Jeśli zwykłe informacje z ulotki MediCitum Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o MediCitum i opinie ekspertów

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku MediCitum

Produkt wspomaga organizm w walce z początkowymi objawami infekcji. Zapobiega infekcjom górnych dróg oddechowych. Czystek jest głównym składnikiem MediCitum, zawiera aż 75 mg jego ekstraktu. Inne składniki to maltodekstryna, mannitol, kwas cytrynowy, aromat Forest Fruit, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu, aspartam, sukraloza, acesulfam K, sacharynian sodu.

Tabletki można przyjmować po 2 sztuki do 4 razy dziennie.

Ważna informacja dla cukrzyków, insulinoopornych: zawiera substancje słodzące.


Ulotka MediCitum
Poznaj szczegółowe informacje o MediCitum z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki MediCitum


Cena MediCitum

Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności MediCitum:


Zamienniki MediCitum

Zapoznaj się z zamiennikami MediCitum. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku MediCitum, a także zamienników.


Gdzie można kupić MediCitum?

Sprawdź gdzie kupić MediCitum. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku MediCitum w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


MediCitum składniki i działanie

Poznaj skład MediCitum i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

MediCitum jest stosowany w wypadku: Na grypę, Na kaszel, Na przeziębienie, z reklam TV,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.