Vitasteron

Vitasteron to kolejny lek z grupy leków przeznaczonych dla mężczyzn chcących poprawić swoje życie seksualne. Jest to suplement diety, który pomaga a nie leczy przyczyn zmniejszających popęd seksualny. Wspomaga prawidłową pracę dróg moczowych i prostatę. Zwiększa libido przyjmującej osoby

Extra safe

Extra safe to prezerwatywy dla wymagających.

Na rynku dostępne są:

 • Durex Extra Safe
 • Unimli Extra Safe

Jest to produkt, w którym liczy się najbardziej bezpieczeństwo osób ich używających. Pogrubione ścianki są dowodem na to, iż stosowanie jest bezpieczne dla partnerów.

Unimil extra safe wprowadza również do produktu żel plemnikobójczy w celu zwiększenia bezpieczeństwa

Prezerwatywy z wypustkami

Durex, Unimil

Prezerwatywy z wypustkami, prążkami to produkty mające na celu zwiększenie doznań obu partnerów.

Są to między innymi:

 • Durex Arouser
 • Durex Sensation
 • Unimil XTRA PLEASURE
 • Passante Climax (z substancja rozgrzewającą)
 • Passante Ribbed
 • Passante Dotted
 • Passante Ribs & Dots

Różnią się od standardowych posiadaniem odpowiedniej tekstury w celu zwiększenia efektu pocierania i tym samym polepszeniu doznań.

Prezerwatywy smakowe

Durex, Unimil, Passante

Prezerwatywy smakowe to grupa prezerwatyw, które wyróżniają się od normalnych posiadanym zapachem i smakiem dopasowanym do upodobań.

Jest wiele grup smakowych zarówno owocowych jak i bardziej wyszukanych. Między innymi to:

 • Durex select (bananowe, truskawkowe, pomarańczowe i kiwi)
 • Passante Mixed Flavours
 • Passante Tropical Flavours

 

Unimil skyn

Prezerwatywy unimil to grupa produktów znanego producenta firmy Unimil.

Cechą wyróżniającą ten produkt to poliizopren. Nie zawiera lateksu jak inne. Dzięki niemu produkt jest mniej wyczuwalny i nie posiada zapachu charakterystycznego dla klasycznych prezerwatyw.

W skład grupy produktów wchodzą:

 • Unimil Skyn Oryginal – szerokość 53mm
 • Unimil Skyn Extra- dodatkowo nawilżone
 • Unimil Skyn Large- szerokość to 55mm, większy odpowiednik Oryginal

Unimil zero

Unimil zero to prezerwatywy o najcieńszej grubości ścianki. Unimil wprowadził je jako lateksowe dla użytkowników dla których liczy się najbardziej brak użycia posiadania ich w momencie zbliżenia.

Permen

Permen, Permen King to suplement diety, kolejny z serii poprawiających życie seksualne męszczyzn. Jak wile innych preparatów jest to suplement do zażywania regularnego a nie przed samym stosunkiem płciowym. Permen zawiera składniki naturalne co może być zaletom dla osób chcących zażywać jedynie lekkie suplenty diety i bojących się interakcji substancji czynnych z innymi lekami lub suplementami.
Działanie Permen, wg producenta, widoczne jest po około 6 tygodniach stosowania. dawkowanie Permen to co najmniej 2 tabletki dziennie.

Beman

Super Beman to suplement diety, który pomóc ma w osiągnięciu satysfakcjonujących efektów w życiu seksualnym mężczyzn. Jest o proearat zawierający subtancje takie jak:  ekstrakt Bacopa monnieri oraz ekstrakt Octacosano. Wg producenta leku wpływa on na ukrwienie organów miednicy- narządów płciowych. Działa również stymulująco na obszary mózgu odpowiedzialne za popęd seksualny. Jest to alternatywa dla takich leków jak Maxigra, Viagra czy Vialafil.

Erekton

Erekton to kolejny na rynku suplement diety, który poprzez swój skład ma wpływać na libido mężczyzny. Stosowany jest przez mężczyzn w celu zwiększenia popędu seksualnego. Dodatkowo wydłuża czas erekcji oraz zwiększa doznania. Należy jednak pamiętać, że nie jest to odpowiednik Viagry, gdyż zaliczany jest do suplementów diety. Należy go brać regularnie co najmniej 2 razy dziennie po 1 kapsułce lub 40 min przed rozpoczęciem aktu.

Cefadisiac

Cefadisiac to środek ziołowy przeznaczony zarówno dla KOBIET jak i MĘSZCZYZN. Jego działanie opart jest na składzie z wyciągów roślin, które od kilku pokoleń używane były jako substancje wzmagające ośrodki mózgu odpowiedzialne za odczuwanie satysfakcji seksualnej. Był on stosowany na początku jako substancja wykorzystywana przez rdzenne plemiona zamieszkujące tereny Ameryki. Choć ośrodki neurologiczne odpowiedzialne za odczucia seksualne są inne u kobiety i u mężczyzny to substancje te działają równie korzystnie dla obu płci. Wg producentów zwiększają fizyczne odczuwanie podczas aktu oraz zwiększają popęd seksualny oraz zainteresowanie seksualne przy regularnym zażywaniu.