Avioplant


Lek ziołowy o działaniu ośnieżającym i łagodzącym skutki choroby lokomocyjnej. Stosowany z powodzeniem o stuleci przez żeglarzy przy chorobie morskiej jednakże obecnie również stosowany w wszelakich chorobach transportu.
Napisz swoją opinię o Avioplant


Cena Avioplant
Skutki uboczne Avioplant
Dawkowanie Avioplant
Ulotka Avioplant
Zamienniki Avioplant
Forum Avioplant
Najnowsza opinia o Avioplant
Zastosowanie i składniki Avioplant
Gdzie można kupić Avioplant?

Opinie o Avioplant (7)

Avioplant, ocena średnia

5.3

Skutecznosc

42/10

  Brak skutków ubocznych

  75/10

   Oplacalnosc

   42/10
    1. Opinia użytkownika o Avioplant :

     Męczę się z chorobą lokomocyjną od dzieciństwa. Oczywiście stosowałam różne leki i suplementy.Niektóre pomagały, ale ich skutki uboczne nie były warte zażywania. Od wielu lat stosuję avioplant i jestem bardzo zadowolona. Choroba lokomocyjna pojawiała się w przeszłości nawet gdy osobiście kierowałam pojazdem( lub nadal, jeśli go nie zażyję). Po avioplancie mogę kierować bez obawy pojawienia się senności. W trakcie dłuższej podróży muszę brać kolejną dawkę. Jedyny skutek uboczny u mnie to nieprzyjemne odbijanie.W zeszłym roku w mojej okolicy miałam problem z dostaniem avioplantu, ale się udało. Jestem bardzo zadowolona z jego działania oraz ceny.

    2. Opinia użytkownika o Avioplant :

     Skutecznosc

     4

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     4

     Lek nie działa. Żałuję, że go zażyłam, nie pomógł w ogóle. Naturalne składniki są zbyt słabe, by pomóc na moją chorobę lokomocyjną, ale może dla dzieci ten lek jest w sam raz…

    3. Opinia użytkownika o Avioplant :

     Skutecznosc

     4

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     4

     Do dziś nie wiem, czy mam chorobę lokomocyjną czy nie (raz jest mi niedobrze, innym razem nie i nigdy nie byłam pewna, czy to z powodu podróży-) no ALE wzięłam raz Avioplant, bo zrobiło mi się niedobrze i okazało się, że jest okropnie moczopędny, zatrzymywaliśmy się dosłownie co 5 minut- może w ten sposób lek niweluje objawy choroby…
     Nie polecam!

    4. Opinia użytkownika o Avioplant :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     4

     Lek nieskuteczny, niezależnie od spożytej porcji. Zaraz po zażyciu wywołuje odbijanie się skoncentrowanym smakiem imbiru,które nie mija przez dłuższy czas.
     Nie polecam. Szkoda pieniędzy. Szczególnie, ze cena obejmuje niepotrzebne pudełeczko, które zaśmieca środowisko i zajmuje trzy razy więcej miejsca niż takie tabletki potrzebują.

    5. Opinia użytkownika o Avioplant :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Nie ma, co porównywać aviomarinu i avioplantu. Jeden środek jest podchodzenia naturalnego, natomiast drugi to niezła chemia. Lubię to uczucie, gdy biorę lek, i wiem, że on nie niszczy mojej wątroby, ale zamiast tego w jakiś sobie znany delikatny sposób wpływa na organizm i choć trochę poprawia to, z czym mam problemy. Przyznam od razu, że zazwyczaj nie mam choroby lokomocyjnej. Avioplant wziołem, dlatego, że obawiałem się reakcji swojego organizmu, na nowy środek transportu, a jest nim jacht. Nie chciałem być jedynym żeglarzem, który musi wychylać się za obręcz. Reasumując: Wycieczka się udała i obyło się bez tego typu ekscesów, nie wiem, czy stało się tak za sprawą leku, czy nie.

    6. Opinia użytkownika o Avioplant :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     2

     Czy w ogóle ktoś doczytał, z czego jest Avioplant? Z kłącza imbiru. Mam wrażenie, że producent nie traktuje nas poważnie. Zgadzam się, że imbir pomaga w procesach trawiennych, ale nie w czymś tak poważnym, jak choroba lokomocyjna. O ile się orientuje imbir nie ma wpływu na błędnik, a to jest centrum naszego problemu. Liczyłem na to, że Avioplant będzie jakimś lekiem generycznym względem aviomarinu, to pomyślałem, czemu nie spróbować. Lipa ?

    7. Opinia użytkownika o Avioplant :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     6

     Lek naprawdę dobry. Chyba lepszy od aviomarinu przynajmniej dla mojej córeczki- Ani. Teraz lepiej znosi podróże do dziadków. dzięki avioplantowi i Ania i ja mam spokojniejsza podróż.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.