Fluoxetin

Poznaj bliżej lek Fluoxetin:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Fluoxetin. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Fluoxetin i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Fluoxetin

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Fluoxetin Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Fluoxetin i opinie ekspertów

7.4
Nasi użytkownicy ocenili Fluoxetin na ocenę średnią 7.4/10 na podstawie 31 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Fluoxetin
Witam, czy jest tu jeszcze ktoś co warzywa ten lek? Biorę pierwszy dzień i czuje się bardzo śpiąca A na wieczór jak by lęk wracał.

o Fluoxetin

Od jutra zaczynam jazdę na tym leku do tej pory brałem anafranil, ale z sexem była kicha nie mogłem orgazmu dostać mam nadzieję, że od jutra będzie coraz lepiej, będę was informował, narka

o Fluoxetin

Podczas menopauzy są lęki i depresja i może u ciebie jest jakiś początek?

o Fluoxetin

Na moje lęki brałam citaxin-rewelacja, ale bardzo tyłam- 1kg/mieś. Lekarz przepisał mi fluoxetin i już nie jest tak idealnie. Mam lekkie lęki, zawroty głowy, kłopoty z pamięcią i nic zupełnie nic mi się nie chce-nawet prostych czynności… [przeczytaj całą opinię]

o Fluoxetin

Straszne skutki uboczne kłucie w żołądku, lęki, duszności, przetrwanie, przetrwanie żołądku. Bezsenność brak apetytu.

o Fluoxetin

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Fluoxetin

Składnikiem Fluoxetinu jest fluoksetyna. To chyba najbardziej znany lek antydepresyjny. Właśnie fluoksetyna określona została pigułką szczęścia. W istocie jest to silny SSRI (inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny), często używany jako lek pierwszej linii nie tylko w zaburzeniach depresyjnych, ale i bulimii, czy nawet przedwczesnym wytrysku. Na pełne efekty poczekać należy przynajmniej 2 tygodnie. Użytkownicy często skarżą się na spadek libido podczas stosowania leku.


Gdzie można kupić Fluoxetin?

Sprawdź gdzie kupić Fluoxetin. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Fluoxetin w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Fluoxetin składniki i działanie

Poznaj skład Fluoxetin i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Fluoxetin jest stosowany w wypadku: Na Depresję, Na Nerwicę,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

31 Replies to “Fluoxetin”

 1. Witam, czy jest tu jeszcze ktoś co warzywa ten lek? Biorę pierwszy dzień i czuje się bardzo śpiąca A na wieczór jak by lęk wracał.

 2. Od jutra zaczynam jazdę na tym leku do tej pory brałem anafranil, ale z sexem była kicha nie mogłem orgazmu dostać mam nadzieję, że od jutra będzie coraz lepiej, będę was informował, narka

 3. Skutecznosc

  3.7

  Brak skutków ubocznych

  1

  Oplacalnosc

  1

  Na moje lęki brałam citaxin-rewelacja, ale bardzo tyłam- 1kg/mieś. Lekarz przepisał mi fluoxetin i już nie jest tak idealnie. Mam lekkie lęki, zawroty głowy, kłopoty z pamięcią i nic zupełnie nic mi się nie chce-nawet prostych czynności domowych z lenistwa nie robię. Poza tym zażywając citaxin ustąpiły mi migreny, a teraz wróciły- po 3 mieś – ból przez 5 dni co tydzień- masakra. Chyba muszę wrócić do citaxinu.

 4. Straszne skutki uboczne kłucie w żołądku, lęki, duszności, przetrwanie, przetrwanie żołądku. Bezsenność brak apetytu.

 5. Witam, przechodzę menopauzę i mój lekarz rodzinny przypisał mi FLUOXETINE 20mg kapsułki, ale po przeczytaniu ulotki i waszych komentarzy widzę, że jest to lek depresyjny. Proszę o radę.

 6. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  10

  Dla mnie super, stosuję jedną tabletkę na tydzień i czuję się rewelacyjnie. Nie powoduje senności.