Acitren


Acitren to lek walczący z łuszczycą. Należy do grupy retynoidów. Stosowany jest przez dorosłych, przy trudnych przypadkach łuszczycy. Nie jest to sposób na zupełne wyleczenie się z choroby, więc jeśli tylko lek przestaniemy brać nasze objawy łuszczycy wrócą. Lek stosowany jest jedynie w poważnych przypadkach, gdyż może powodować problematyczne skutki uboczne.
Acitren absolutnie nie powinien być stosowany przez kobiety chcące zajść w ciążę, ani w ciąży będące.
Efekt działania leku chory odczuwa po przynajmniej dwóch tygodniach
Napisz swoją opinię o Acitren


Cena Acitren
Skutki uboczne Acitren
Dawkowanie Acitren
Zamienniki Acitren
Forum Acitren
Najnowsza opinia o Acitren
Zastosowanie i składniki Acitren
Gdzie można kupić Acitren?

Opinie o Acitren (6)

Acitren, ocena średnia

6.1333333333333

Skutecznosc

64/10

  Brak skutków ubocznych

  66/10

   Oplacalnosc

   54/10
    1. Opinia użytkownika o Acitren :

     Skutecznosc

     5.4

     Brak skutków ubocznych

     10

     lek można stosować ale należy ważyć wady i zalety kuracji. W
     moim przypadku wystąpiły wszystkie niepożądane objawy,oczy czerwone jak u królika, ból stawów,osłabione mięśnie,łysienie,paznokcie jak z papieru,usta spękane,zanokcica,łuszcząca się skóra ogólnie wrak człowieka po 4 miesiącach zmiany łuszczycowe zanikły. Dłużej nie wytrzymałam.Radość trwała 2 m-ce. Każdy powinien sam decydować, bo każdy organizm jest inny.

    2. Opinia użytkownika o Acitren :

     Aciten to jedna wielka porażka. Żadnego efektu leczenia, a ile skutków ubocznych tyle, że ciężko zliczyć na palcach u jednej ręki. Po pierwsze: suche, pękające usta, wypadające włosy, schodząca skóra, lanie wody z krost, ropienie krost, czerwienienie i swędzenie, a nawet pieczenie krost, ból nie miłosierny. Odradzam każdemu korzystanie z tego leku.

    3. Opinia użytkownika o Acitren :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     4

     Brałam Acitren ponad miesiąc na łuszczycę, którą tak naprawdę miałam tylko w głowie. Fakt że było tego dużo i nie wyglądało za ciekawie, ale to co było po tym leku było, jak dla mnie gorsze. Z głowy większość mi zeszła, ale skóra tak wysychała że cała chodziłam w strupach i nie mogłam nawet założyć koszulki z rękawkiem, bo było mnie wstyd, tak bardzo było to widać. Jeszcze do tego wargi wyschnięte i spękane. Odstawiłam lek i pomału wszystko wraca do normy łącznie z tą nieszczęsną łuszczycą na głowie niestety.

    4. Opinia użytkownika o Acitren :

     po 28 dniach stosowania acitrenu odstawiłam go wczoraj bo nie dość że usta sine i popękane to uczucie wypłukanych dziąseł PRZERAŻAJĄCE Zostaję póki co przy PUVA terapii a acitrenu nie polecam a nawet odradzam

    5. Opinia użytkownika o Acitren :

     Po 2-miesięcznym przyjmowaniu Acitrenu łuszczyca cudownie wygoiła się (krostkowata na stopach i dłoniach). Ten stan po odstawieniu trwał 2 tygodnie… i koniec radości. Rozpoczęła „akcję” z powrotem z nasileniem na dłoniach.
     Natomiast skutki uboczne po leczeniu Acitrenem pozostały okrutne. Wykruszyły się do połowy rzęsy, brwi, straciły pigment, pojaśniały jak u albinosa. Podejrzewano mnie o stan po chemii. Na szczęście choć niezwykle powoli, bo po 2 miesiącach po leczeniu) regenerują się i przybierają naturalny wygląd. Pogubiłam też połowę włosów na głowie i nie zauważam, by jakikolwiek odrost rozpoczynał się.
     Jestem absolutną ofiarą Acitrenu, gdybym wiedziała, że dotkną mnie takie skutki – w ogóle odstawiłabym lek. Szkody są podwójne – wróciła łuszczyca + dolegliwe skutki uboczne. Nie wiem, czym mam walczyć z połowicznym wyłysieniem na głowie. Zawsze miałam gęste, ładne włosy.
     Łuszczycę „leczyłam” od VIII-X.b.r. Mam 63 lat i ogromną niechęć do aprobowania tej sytuacji. Chętnie dowiem się z komentarzy o jakimkolwiek ratunku dla stanu owłosienia mojej głowy.
     Pozdrawiam wszystkich Szczęściarzy i Pechowców (jak ja).
     Jagoda

    6. Opinia użytkownika o Acitren :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     8

     Mówienie o skutkach ubocznych nie ma sensu, bo występują one na tyle rzadko, że nie potrzebnie budowana jest wtedy atmosfera strachu. Prawie zawsze leki mocniejsze powodują jakieś skutki, ale tak jest z tego względu, że zwyczajnie wpływają silnie na organizm!
     Biorę Acitren i jestem zadowolona, biorę go by wygrać z łuszczycą i to mi się jak na razie dzięki niemu udaje!

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.