Acard


Acard nie jest niczym innym, jak kwasem acytolasalicylowym, w niewielkiej dawce. Wcześniej kwas acetylosalicylowy (aspiryna) stosowana była przy słabo nasilonych bólach, oraz do zwalczania gorączki. Badania jednak wykazały, że ten znany środek zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób serca. Było to odkryciem ważnym, gdyż w społeczeństwach rozwiniętych choroby serca stanowią główna przyczynę zgonów.

Lek przeznaczony dla profilaktyki chorób wieńcowych, układu krążenia. Stosowany przede wszystkim u osób o podwyższonej możliwości zapadnięcia na choroby układu krążenia, niedokrwienia mięśnia sercowego.

Skutki uboczne

Acard nie jest lekiem obojętnym dla organizmu, stosując go musimy liczyć się z możliwością wystąpienia pewnych skutków ubocznych. Ważne jest to, aby unikać stosowania acardu, gdy mamy problem z nerkami, lub jesteśmy uczuleni na ibuprofen, czy naproxen.

Problemem, skutkiem ubocznym, którego się najbardziej obawiamy przy stosowaniu acardu jest wystąpienie krwawień w układnie pokarmowym. Możemy zmniejszyć to ryzyko stosując wraz z acardem duże dawki witaminy C.

Napisz swoją opinię o Acard


Cena Acard
Skutki uboczne Acard
Dawkowanie Acard
Najnowsza opinia o Acard
Zastosowanie i składniki Acard
Gdzie można kupić Acard?

Opinie o Acard (25)

Acard, ocena średnia

6.4333333333333

Skutecznosc

63/10

  Brak skutków ubocznych

  70/10

   Oplacalnosc

   60/10
    1. Opinia użytkownika o Acard :

     Jak na każdy temat, jest za i przeciw. Dodam tylko, że pierwszą chorobą co mnie dopadła w wieku 61 lat był STEMI ściany przedniej. Po 3 miesiącach wróciłem do pracy, ale po lekach źle się czułem, więc je zamieniłem na wit. C w ilości 2 łyżeczki na dobę i teraz jest OK.

    2. Opinia użytkownika o Acard :

     Biorę Acard od 18’stu lat i żyję, w dużej mierze dzięki niemu normalnie funkcjonuję.
     Mam rozrusznik serca, przewód od rozrusznika do serca mam poprowadzony tętnicą zasilającą lewą rękę, gdy nie wezmę leku przez dwa tygodnie mam bardzo dokuczliwe niedokrwienie lewej kończyny.
     Lek działa. Nie piszcie głupot.

    3. Opinia użytkownika o Acard :

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     4.8

     Mam 28 lat. Przeszłam udar niedokrwienia.
     Okazało się, że mam dziurę w sercu i przez nią przeleciał zakrzep do mózgu. Mam brać na razie tylko acard. Po miesiącu brania, dostałam nadciśnienie, szumy w uszach, zawroty głowy i serce nie miarowo bilo i bolało. Nie odpowiadają mi te tabletki. Teraz czekam na zamknięcie tej dziury i mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Pozdrawiam.

    4. Opinia użytkownika o Acard :

     Biorę go parę lat, jest skuteczny, a nawet polecam po zawale, albo zagrożenie, ale uwaga: nie brać razem z tabletkami depresyjnymi.

    5. Opinia użytkownika o Acard :

     Skutecznosc

     1.2

     Brak skutków ubocznych

     0.5

     Oplacalnosc

     0.7

     Prawda jest taka, że akard służy jedynie producentom w nabijaniu statystyk. Lekarze twierdzą, że akard zapobiega zawałom. Owszem, bo ci ludzie, którzy go stosują nie umierają z powodu zawału, ale z powodu wylewów krwi do mózgu. Na izbie przyjęć z moim szpitalu, wszyscy pacjenci po wylewach brali akard. Ci co rozrzedzali sobie krew już nie żyją, a ci co nie brali jeszcze tak. Producent akrdu powinien opublikować statystyki zgonów z powodu wylewów i krwotoków wewnętrznych. Sprzedaż akardu to eksterminacja chorych.

     1. Opinia użytkownika o Acard :

      To całkiem możliwe, u mnie po tygodniowym przyjmowaniu, lek spowodował lekkie plamienia z dróg rodnych.

     2. Opinia użytkownika o Acard :

      Skutecznosc

      1.5

      Zgadzam się z tą opinią. Niebezpieczny specyfik.

    6. Opinia użytkownika o Acard :

     Tabletki są zgodnie z przeznaczeniem w kształcie serca. Jeżeli firma zacznie produkować tabletki na potencję, to jakiego będą kształtu?

    7. Opinia użytkownika o Acard :

     „Alkohol może zwiększyć ryzyko wystąpienia działań niepożądanych dotyczących przewodu pokarmowego wywołane przez kwas acetylosalicylowy”. Czy to oznacza, że w dniu spożycia alkoholu należy pominąć dzienną dawkę 75 mg?

    8. Opinia użytkownika o Acard :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Acard towarzyszy mi już ładne parę lat. Miałam go brać profilaktycznie, miałam złe wyniki badań ( cholesterol i te sprawy). Jest bardzo dobry, mam mniejsze problemy z krążeniem, ale nie biorę go codziennie, bo piekł mnie przełyk od tego kwasu.

    9. Opinia użytkownika o Acard :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     6

     Chyba coś w tym jest, że zapobiega zawałowi i udarowi. Wczytywałem się w różne badania i jak czytałem to te osoby, które brały acard, lub raczej jakieś podobne leki zawierające kwas acetylosalicylowy, miały zdrowsze serce. Ja na razie biorę miesiąc, więc u mnie zakładam że jakiejś wyjątkowej poprawy funkcji serca nie ma. Ale boję się o swoje zdrowie i robię co mogę, nawet jak to co robię to jakaś marketingowa lipa, bo w jeszcze nawet nie dawnej przeszłości dużo szalałem i wiem że serce ucierpiało.

     1. Opinia użytkownika o Acard :

      Bierz bierz- jak zobaczysz krwawienia do pęcherza, żołądka, z nosa to już będzie za późno, jak krwawienie pójdzie do mózgu, to już po tobie.

    10. Opinia użytkownika o Acard :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     8

     Mój tata to stosuje. Sprawdzałam ceny tego leku, profilaktycznie jak najbardziej polecam.

    11. Opinia użytkownika o Acard :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     W życiu każdego człowieka zdrowy tryb oraz odżywianie to najważniejsze czynniki pozwawalające zapobiec różnym chorobom. Niekiedy jednak zwykłe, naturalne witaminy sie zaspokajają potrzeb organizmu i trzeba go wspomagać tabletkami. Acard to zwykła profilaktyka dla naszego serduszka. Pozwala unikać zawałów, chorób wieńcowych i innych nieprzyjemnych związanych z sercem. Skutków ubocznych nie odnotowałam. Osoby mające problemy z serduszkiem muszą uważać szczególnie na bodzce, czynniki niezalezne od nas. Pozdrawiam serdecznie i polecam. Grażyna

    12. Opinia użytkownika o Acard :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     stosuję go z zalecenia lekarza -zapobiega zawałowi serca, zapobiega zakrzepicy naczyń i zakrzepicy żylnej i zatorowi płuc,przeznaczony jest do długotrwałego stosowania w chorobach. Nie jest drogim lekiem 60 tabletek dojelitowych 75mg kosztuje tylko 5,99zł . Lek należy przyjmować po posiłku moi domownicy zażywają go i się sprawdza w leczeniu wielu schorzeń.

     1. Opinia użytkownika o Acard :

      Nie zapobiega zawałowi !!! Zawał serca następuje w wyniku zamknięcia, np. tętnicy wieńcowej. Rozrzedzenie krwi acardem nie odetka tętnicy, ani nie usunie blaszki miażdżycowej. Może za to powodować krwotoki.

    13. Opinia użytkownika o Acard :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Od najmłodszych lat miałam problemy z sercem, przeszłam mnóstwo operacji, zabiegów. Na szczęście wszystko się unormowało. Lekarz dla codziennej stabilizacji przepisał mi Amlopin i musze przyznać, ze jestem bardzo zadowolona. Stabilizuje mi ciśnienie, pracę serca. Nie zauważyłam większych skutków ubocznych. Cena także jest banalna, a nasze zdrowie – bezcenne!! Szczerze polecam.

    14. Opinia użytkownika o Acard :

     Jak dla mnie to czysta profilaktyka. Urodziłem się w rodzinie, gdzie każdy z pokolenia na pokolenie dziedziczy jakieś wady serca. Ja również nie odbiegłem od normy. Regularnie sie badam a profilaktycznie biorę acard. Jeśli nie pomaga, to na pewno nie zaszkodzi. W.

    15. Opinia użytkownika o Acard :

     ja biorę tabletki na serce a odstawiłam acard źle się czuje a właśnie wieczorem jak by serce nie dawało rady przepompować krwi ciśnienie mi skacze a ja nie wiem co robić biorę silniejszą tabletkę na zbicie ciśnienia i cierpię a rano trzeba wstać do pracy wrócę do acardu zobaczę jakie będą skutki Maryna

    16. Opinia użytkownika o Acard :

     Zaczęłam brać acard ze względu na profilaktykę, bo wiem, ze jestem w dość dużej grupie ryzyka, jeśli chodzi o zator, czy zawal serca. Od kilkunastu lat paliłam sporo papierosów (nie pale od kilku miesięcy :) ), ale cierpię na nerwice, a to również niszczy moje serduszko. Pyzatym biorę leki antydepresyjne i mam pytanie, czy zażywanie acardu z tymi lekami może być niebezpieczne? spytam oczywiście lekarza, ale niezaszkodzi tez zasięgnąć porady forumowiczów, które jak juz sie wiele razy przekonałam dają nieocenione rady:0. Z góry dzięki za pomoc:) Lidia z Łodzi

    17. Opinia użytkownika o Acard :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     6

     Ja biorę go od kilku lat. Po przejściu zawału ciągle jest mi przepisywany. Nie wiem czy działa czy nie. Po prostu lekarz pisze mi go na recepcie i już. Jeden z wielu które zażywam regularnie.

    18. Opinia użytkownika o Acard :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Lek przypisany został mi w formie profilaktyki. Moja rodzina ma podwyższone prawdopodobieństwo zachorowania na chorobę wieńcową- moi dziadkowie mieli wszyscy zawał serca. Ja sam mam 40 lat i postanowiłem zrobić coś z tym. Po konsultacji z lekarzem pierwszego kontaktu zalecił mi i przepisał ten lek. Jak na razie biorę go regularnie i nic złego mi się nie dzieje. Jak dla mnie lek bardziej osłonowy i taki chce by pozostał. Cała moja rodzina go bierze. Nawet tata, który jest po przejściu zawału serca.

     1. Opinia użytkownika o Acard :

      Skutecznosc

      1.2

      Brak skutków ubocznych

      0.5

      Oplacalnosc

      0.7

      Tak, tak, bierz akard, to umrzesz na wylew a nie na zawał.

     2. Opinia użytkownika o Acard :

      Cała twoja rodzima to bierze ??? Choć nie ma choroby ??? To nie jest lek obojętny dla zdrowia, to nie jest profilaktyka !!! Narażacie się na wylew krwi do mózgu.

    19. Opinia użytkownika o Acard :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     6

     Lek przepisała mi moja Pani doktor. Przepisała mi ze względu na profilaktykę bo już parę wiosen mi minęło niestety ;) Brak wiekszych przeciwskazań na ulotce powoduje, że można go brać bez obaw na działania z innymi lekami.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.