Segan


Składnikiem leku Segan jest selegilina. Substancja ta zazwyczaj używana jest do walki z chorobą Parkinsona, w tym celu stosuję się selegilinę łącznie z preparatem lewodopa (l-dopa). Segan jest nieodwracalnym inhibitorem MAO-B, więc podwyższa ilość dopaminy w mózgu, której zbyt mała ilość wiązana jest z chorobą Parkinsona. Dodatkowo, w większych niż 10mg dziennie dawkach selegilina staje się również inhibitorem MAO-A, więc nie jest niespodzianką, iż selegilina czasami używana jest do leczenia depresji. Naukowcy twierdzą również, iż część antydepresyjnych właściwości selegiliny można przypisać substancji, do których selegilina jest w organizmie metabolizowana, czyli do l-amfetaminy i l-metaamfetaminy.
Napisz swoją opinię o Segan


Cena Segan
Skutki uboczne Segan
Dawkowanie Segan
Ulotka Segan
Zamienniki Segan
Forum Segan
Najnowsza opinia o Segan
Zastosowanie i składniki Segan
Gdzie można kupić Segan?

Opinie o Segan (2)

Segan, ocena średnia

7.2

Skutecznosc

63/10

  Brak skutków ubocznych

  63/10

   Oplacalnosc

   90/10
    1. Opinia użytkownika o Segan :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     10

     Ja zażywałem Segan w dawce powyżej 20 mg/ dobę. Efekt pojawia się dość szybko, perspektywa patrzenia na wiele spraw znacząco się zmieniła. Polecam ten lek w ciężkim stadium depresji. Mnie bardzo pomógł, ale efekt utrzymał się tylko pierwsze 14 dni. Lek jest refundowany.

    2. Opinia użytkownika o Segan :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Namówiłem mojego lekarza żeby przepisał mi Segan, bo sporo naczytałem się w Internecie na temat wpływu selegiliny na długość życia. Tabletki mają 5mg, więc kruszę je na 4 i dziennie biorę około 1, 25 mg. To nie jest jakaś dawka standardowa, ale tyle radzą internauci na tematycznych forach. Robię tak już około miesiąca, i o ile nic nie mogę na razie powiedzieć na temat wpływu leku na moją długowieczność, o tyle mogę napisać, jaki jest wpływ leku na mój główny życiowy problem, czyli uzależnienie od papierosów. Dosłownie nie chce mi się sięgać po fajki, jest tak, jakby nagle zaczęło mnie od nich odrzucać. Świetne uczucie, być znienacka wyzwolonym od nałogu. Bardzo polecam.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.