Segan

Poznaj bliżej lek Segan:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Segan. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Segan i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Segan

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Segan Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Segan i opinie ekspertów

7.2
Nasi użytkownicy ocenili Segan na ocenę średnią 7.2/10 na podstawie 2 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Segan
Ja zażywałem Segan w dawce powyżej 20 mg/ dobę. Efekt pojawia się dość szybko, perspektywa patrzenia na wiele spraw znacząco się zmieniła. Polecam ten lek w ciężkim stadium depresji. Mnie bardzo pomógł, ale efekt utrzymał się tylko pi… [przeczytaj całą opinię]

o Segan

Namówiłem mojego lekarza żeby przepisał mi Segan, bo sporo naczytałem się w Internecie na temat wpływu selegiliny na długość życia. Tabletki mają 5mg, więc kruszę je na 4 i dziennie biorę około 1, 25 mg. To nie jest jakaś dawka stand… [przeczytaj całą opinię]

o Segan

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Segan

Składnikiem leku Segan jest selegilina. Substancja ta zazwyczaj używana jest do walki z chorobą Parkinsona, w tym celu stosuję się selegilinę łącznie z preparatem lewodopa (l-dopa). Segan jest nieodwracalnym inhibitorem MAO-B, więc podwyższa ilość dopaminy w mózgu, której zbyt mała ilość wiązana jest z chorobą Parkinsona. Dodatkowo, w większych niż 10mg dziennie dawkach selegilina staje się również inhibitorem MAO-A, więc nie jest niespodzianką, iż selegilina czasami używana jest do leczenia depresji. Naukowcy twierdzą również, iż część antydepresyjnych właściwości selegiliny można przypisać substancji, do których selegilina jest w organizmie metabolizowana, czyli do l-amfetaminy i l-metaamfetaminy.


Gdzie można kupić Segan?

Sprawdź gdzie kupić Segan. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Segan w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Segan składniki i działanie

Poznaj skład Segan i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Segan jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

2 Replies to “Segan”

 1. Skutecznosc

  8

  Brak skutków ubocznych

  4

  Oplacalnosc

  10

  Ja zażywałem Segan w dawce powyżej 20 mg/ dobę. Efekt pojawia się dość szybko, perspektywa patrzenia na wiele spraw znacząco się zmieniła. Polecam ten lek w ciężkim stadium depresji. Mnie bardzo pomógł, ale efekt utrzymał się tylko pierwsze 14 dni. Lek jest refundowany.

 2. Skutecznosc

  6

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  10

  Namówiłem mojego lekarza żeby przepisał mi Segan, bo sporo naczytałem się w Internecie na temat wpływu selegiliny na długość życia. Tabletki mają 5mg, więc kruszę je na 4 i dziennie biorę około 1, 25 mg. To nie jest jakaś dawka standardowa, ale tyle radzą internauci na tematycznych forach. Robię tak już około miesiąca, i o ile nic nie mogę na razie powiedzieć na temat wpływu leku na moją długowieczność, o tyle mogę napisać, jaki jest wpływ leku na mój główny życiowy problem, czyli uzależnienie od papierosów. Dosłownie nie chce mi się sięgać po fajki, jest tak, jakby nagle zaczęło mnie od nich odrzucać. Świetne uczucie, być znienacka wyzwolonym od nałogu. Bardzo polecam.