Pumo Vap Bebe

Poznaj bliżej lek Pumo Vap Bebe:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Pumo Vap Bebe. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Pumo Vap Bebe i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Pumo Vap Bebe

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Pumo Vap Bebe Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Pumo Vap Bebe i opinie ekspertów

Najnowsze historie o Pumo Vap Bebe
Też mam pozytywna opinię o tej maści rozgrzewającej. Dobrze się rozsmarowuje, szybko się wchłania i długo utrzymuje swoje właściwości rozgrzewające. Jest silny, ale nie jest idealny. Przetestowałam na całej rodzinie ;)

o Pumo Vap Bebe

Witam. Cały poprzedni tydzień smarowałam mojej małej uczennicy klatkę piersiową tym żelem na noc i rano na dzień. Córka rozchorowała mi się po niespełna dwóch miesiącach chodzenia do szkoły. Na szczęście to było tylko przeziębienie… [przeczytaj całą opinię]

o Pumo Vap Bebe

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Pumo Vap Bebe

Pumo Vap Bebe to żel rozgrzewający przeznaczony już od 3 roku życia. Jest to kompozycja olejków eterycznych, które rozprowadzone na klatce piersiowej i plecach, pomagają w oczyszczaniu górnych dróg oddechowych. Warto podkreślić fakt, że producent podkreśla, że żel jest delikatny dla skóry i hypoalergiczny. W składzie znajdziemy przede wszystkim olejek eukaliptusowy, olejek majerankowy, olejek z anyżu.


Gdzie można kupić Pumo Vap Bebe?

Sprawdź gdzie kupić Pumo Vap Bebe. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Pumo Vap Bebe w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Pumo Vap Bebe składniki i działanie

Poznaj skład Pumo Vap Bebe i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Pumo Vap Bebe jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

2 Replies to “Pumo Vap Bebe”

  1. Też mam pozytywna opinię o tej maści rozgrzewającej. Dobrze się rozsmarowuje, szybko się wchłania i długo utrzymuje swoje właściwości rozgrzewające. Jest silny, ale nie jest idealny. Przetestowałam na całej rodzinie ;)

  2. Witam. Cały poprzedni tydzień smarowałam mojej małej uczennicy klatkę piersiową tym żelem na noc i rano na dzień. Córka rozchorowała mi się po niespełna dwóch miesiącach chodzenia do szkoły. Na szczęście to było tylko przeziębienie, które dość szybko opanowałyśmy. Żel pomógł w oddychaniu, sama posmarowałam się na dwie noce, żeby przetestować jego działanie, oczywiście wtedy, gdy miałam katar. Fajny żel, o przyjemnym zapachu, przyjemnie rozgrzewa ;)