Ibuprom zatoki

Poznaj bliżej lek Ibuprom zatoki:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Ibuprom zatoki. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Ibuprom zatoki i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Ibuprom zatoki

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Ibuprom zatoki Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Ibuprom zatoki i opinie ekspertów

5.4
Nasi użytkownicy ocenili Ibuprom zatoki na ocenę średnią 5.4/10 na podstawie 9 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Ibuprom zatoki
Ten lek oznacza bezsenność, pobudzenie, niepokój umysłu, nad reaktywność mózgu, krótko mówiąc coś makabrycznego, noc nieprzespana, jeśli brać to tylko w dzień!!

o Ibuprom zatoki

Mam 32 lata, waze 95kg, Bralem ibupron zatoki przez 4 dni zgodnie z zaleceniami lekarza, 3 dni z rzedu goraczka 38, 39, 39 stopni, zawsze duzo spie przy takiej chorobie, biorac ibuprom zatoki ostatnie 2 noce po okolo 3 godziny snu, juz nigdy tego nie… [przeczytaj całą opinię]

o Ibuprom zatoki

Ibuprom pomógł mi w wczesnym stadium zapalenia zatok. Lekarz powiedział, że gdyby nie branie tego leku, mogłoby być gorzej. Wiadomo, że równie dobrze mogłam zażywać coś innego ( polopiryna, itp.), ale ja wybrałam ibuprom zatoki :)
Doś… [przeczytaj całą opinię]

o Ibuprom zatoki

A ja ostrzegam, dziś mało nie umarłam… ciśnienie 180/110 tętno 121, temperatura ciała 33,5. Myślałam, że po mnie…

o Ibuprom zatoki

ten preparat to lipa za gruba kasę nie różni sie niczym od wody morskiej a ta niestety nie przeczyszcza zatok sprawdziłem parokrotnie nie działa nawet przy katarze

o Ibuprom zatoki

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Ibuprom zatoki

Ibuprom zatoki to lek z serii Ibuprom. Jego szczególny skład przygotowany jest z myślą eliminacji przyczyn i objawów bólu zatok tak często występujących bólach. Ból charakteryzujący uczucie kłucia, ucisku, czasem tętnienia w okolicy czoła i uszu to ból przeważnie będący skutkiem zapaleniem, stan zapalnym zatok.

Zgodnie z opisem leku nie jest on tylko lekiem przeciwbólowym eliminującym nieprzyjemne doznania. Jest on skierowany w przyczyny eliminując ogniska zapalne i łagodząc je obniża uczucie bólu. Jest lekiem ogólnodostępnym w różnorodnych sklepach. Dodatkowo dostępny w aptekach. Popularny i często stosowany specyfik.


Ulotka Ibuprom zatoki
Poznaj szczegółowe informacje o Ibuprom zatoki z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki Ibuprom zatoki


Cena Ibuprom zatoki

Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności Ibuprom zatoki:


Zamienniki Ibuprom zatoki

Zapoznaj się z zamiennikami Ibuprom zatoki. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku Ibuprom zatoki, a także zamienników.


Gdzie można kupić Ibuprom zatoki?

Sprawdź gdzie kupić Ibuprom zatoki. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Ibuprom zatoki w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Ibuprom zatoki składniki i działanie

Poznaj skład Ibuprom zatoki i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Ibuprom zatoki jest stosowany w wypadku: Na przeziębienie, Na zatoki,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

9 Replies to “Ibuprom zatoki”

 1. Skutecznosc

  0.8

  Brak skutków ubocznych

  0.1

  Oplacalnosc

  4.6

  Ten lek oznacza bezsenność, pobudzenie, niepokój umysłu, nad reaktywność mózgu, krótko mówiąc coś makabrycznego, noc nieprzespana, jeśli brać to tylko w dzień!!

 2. Skutecznosc

  5.3

  Brak skutków ubocznych

  0.7

  Oplacalnosc

  6.6

  Mam 32 lata, waze 95kg, Bralem ibupron zatoki przez 4 dni zgodnie z zaleceniami lekarza, 3 dni z rzedu goraczka 38, 39, 39 stopni, zawsze duzo spie przy takiej chorobie, biorac ibuprom zatoki ostatnie 2 noce po okolo 3 godziny snu, juz nigdy tego nie wezme, tzn pseudoefedryny, ibuprom jak najbardziej ok.