Naltrekson

Poznaj bliżej lek Naltrekson:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Naltrekson. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Naltrekson i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Naltrekson

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Naltrekson Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Naltrekson i opinie ekspertów

8
Nasi użytkownicy ocenili Naltrekson na ocenę średnią 8/10 na podstawie 31 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Naltrekson
Każdy może ten lek brać, ale do tego kwas Alfaliponowy 2 x 300 mg i witaminę D3 ilośc jednosteg w zalezno.sci od wagi ciała, np. na wagę 60 kg – 8.000 jednostek, a na większą odpowiednio więcej, oraz witaminę K2MK7 w ilości 400 mg. Wtedy… [przeczytaj całą opinię]

o Naltrekson

Wyczytałam, że ten lek jest skuteczny także w leczeniu raka. Mam chorą mamę na raka złośliwego trzonu macicy, jest już po operacji, przerzut wystąpił na jelitach i otrzewnej, jest po rasdioterapii i w trakcie kolejnych dawek chemii, niestet… [przeczytaj całą opinię]

o Naltrekson

Lek ten w niskich dawkach leczy także inne choroby. Więcej szczegółów w Centrum Medycznym VERDE w Warszawie

o Naltrekson

Po prostu rewelacja. Stosuję prawie rok z małymi przerwami i od tego czasu jestem z powrotem normalnym człowiekiem.
Czasem wypiję piwo, czy drinka i spoko, żadnych ciągów. Depresję też szlag trafił.
Polecam bardzo.
W Szwecji cena ok 330 kr … [przeczytaj całą opinię]

o Naltrekson

Biorę adepend od miesiąca zapiłem raz, ale bez szału efektu euforycznego nie było żadnego picie trwało jeden dzień bez ciągu bo i po co skoro nie przyniosło to żadnej przyjemności. Zmniejsza chęć picia w skali od 1 do 10 dał bym 7. Oce… [przeczytaj całą opinię]

o Naltrekson

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Naltrekson

Naltrekson to lek innowacyjny. Stosuje się go w leczeniu uzależnienia od alkoholu. Sposób jego działania (tak jak z resztą większości leków) nie jest do końca poznany. Z pewnością jest skuteczny po części dzięki swojemu działaniu na receptory opioidowe.
Wszyscy w Polsce znamy wszywany podskórnie esperal, który zmusza osobę pijącą do zaprzestania picie, strasząc ją bardzo nieprzyjemnymi skutkami ubocznymi. Naltrekson po prostu obniża chęć wypicia. Alkohol przestaje być niezbędny do dobrego samopoczucia.
Naltrekson niestety jest w Polsce niedostępny, ale za granicą można dostać go pod różnymi nazwami:

 • Naltrexone
 • Revia
 • Depade

Ulotka Naltrekson
Poznaj szczegółowe informacje o Naltrekson z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki Naltrekson


Cena Naltrekson

Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności Naltrekson:


Zamienniki Naltrekson

Zapoznaj się z zamiennikami Naltrekson. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku Naltrekson, a także zamienników.


Gdzie można kupić Naltrekson?

Sprawdź gdzie kupić Naltrekson. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Naltrekson w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Naltrekson składniki i działanie

Poznaj skład Naltrekson i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Naltrekson jest stosowany w wypadku: leki zza granicy,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

31 Replies to “Naltrekson”

 1. Skutecznosc

  8

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  10

  Biorę to już 4 miesiąc. Wcześniej systematycznie zaliczałem zgony po alkoholu. Piłem masakryczne ilości. Odkąd zacząłem brać Adepend czyli 4 miesiące ani razu nie urwał mi się film. Obecnie wypijam 2-3 czasami mocne czasami normalne piwa średnio co drugi dzień i chyba tylko z przyzwyczajenia a nie przymusu. Lekarz wypisując lek powiedział abym brał lek i pił kiedy będę miał na to ochotę. Jutro idę po następną receptę. Zamierzam go brać jeszcze kilka miesięcy. Później tylko okazjonalnie tabletkę przed każdym piciem. Chociaż po tylu latach najchętniej zostałbym całkowitym abstynentem.

 2. o leku usłyszałam w niedzielę, dostałam na niego namiar od znajomego dziś bez żadnego problemu po naświetleniu problemu lekarzowi rodzinnemu dostałam receptę na Adepend wcześniej farmaceutka w aptece Dbam o zdrowie powiedziała mi żeby recepta była wypisana na proszki tak żeby mogła zrobić mi tabletki w formie 4,5mg na recepcie musiało być wypisane Adepend 0,0045 oraz ilość sztuk. w czwartek będę miała już do odebrania ten lek koszt to ponad 300zł; w to wchodzi lek, środki, z którymi będzie mieszała adepend i jej praca. czekam na niego z wielka nadzieja, ponieważ mój mąż od jakiegoś czasu zapija problemy i to zaczęło sie powtarzać, Adepend to moja nadzieja na lepszą i spokojną przyszłość z chęcią podzielę się jego osiągnięciami.

 3. Skutecznosc

  8

  Brak skutków ubocznych

  6

  Oplacalnosc

  10

  Właśnie zasiadłem do wieczornego pijaństwa takiego małego, ale powiem tak ceny leku nie znam, bo dostaje w U.K za darmo, ale już po 4 dniach wieczorne popijanie browarka traci to coś, co daje te BUM w głowie, jeśli ktoś jest uzależniony od alkoholu to będzie wiedział o czym mowa. Mój lekarz nie powiedział że mam przestać pić powiedział, że to przyjdzie samo i faktycznie próbowałem zapić ten lek, ale jakoś bani nie ma takiej jak normalnie, czyli pozytywnie i mam nadzieje ze za jakiś miesiąc już nie będę walił po 7 bronków wieczorem. Polecam ten lek mimo skutków ubocznych nawet po paru dniach używania.

  1. Witam, mam na imie Monika i bardzo mi zależy na namiar do kogoś, kto mógłby wypisać mi receptę na nalorex. Mieszkam w Londynie i gdzie nie zadzwonię, to nikt nie może mi pomóc. Bardzo proszę o namiar. Dziękuję.

 4. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  4

  Oplacalnosc

  10

  W artykule jest nieścisłość, bo lek jest dostępny w Polsce. Nazywa się ADEPEND. Kosztuje różnie. Za pierwsze opakowanie zapłaciłem prawie 300 zł, ale potem znalazłem za 260. Działanie? Faktycznie, po prostu nie chce się tak pić. Łatwiej jest wytrwać w abstynencji. Raz zapiłem, ale po 2 dniach udało mi się przestać, a bez Adependu płynąłem z reguły przynajmniej tydzień.

 5. Skutecznosc

  6

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  6

  Czy to prawda, że ten lek jest skuteczny, jeżeli łączy się go ze spożywaniem alkoholu, dlatego, że redukuje przyjemne odczucia po wypiciu? Ja go biorę pod nazwą Adepend, ale lekarz, który się mną opiekuje nakazał utrzymanie całkowitej abstynencji. Spróbowałem tego połączenia i rzeczywiście działanie alkoholu jest zupełnie inne. Niby się pije, a jakby się nie piło. Jak to wyglądało u Was, bo z tego, co piszecie poza jedną osobą pomógł Wam stanąć na nogach.

 6. Skutecznosc

  8

  Brak skutków ubocznych

  8

  Oplacalnosc

  10

  Lek działa. Zupełnie blokuje głód alkoholowy po 14 dniach stosowania. wygląda na to, że to pomoże wielu wielu ludziom. Cena w polskie aptece 300 pln. Zamierzam brać to rok.