Naltrekson

Poznaj bliżej lek Naltrekson:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Naltrekson. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Naltrekson i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Naltrekson

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Naltrekson Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Naltrekson i opinie ekspertów

8
Nasi użytkownicy ocenili Naltrekson na ocenę średnią 8/10 na podstawie 31 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Naltrekson
Każdy może ten lek brać, ale do tego kwas Alfaliponowy 2 x 300 mg i witaminę D3 ilośc jednosteg w zalezno.sci od wagi ciała, np. na wagę 60 kg – 8.000 jednostek, a na większą odpowiednio więcej, oraz witaminę K2MK7 w ilości 400 mg. Wtedy… [przeczytaj całą opinię]

o Naltrekson

Wyczytałam, że ten lek jest skuteczny także w leczeniu raka. Mam chorą mamę na raka złośliwego trzonu macicy, jest już po operacji, przerzut wystąpił na jelitach i otrzewnej, jest po rasdioterapii i w trakcie kolejnych dawek chemii, niestet… [przeczytaj całą opinię]

o Naltrekson

Lek ten w niskich dawkach leczy także inne choroby. Więcej szczegółów w Centrum Medycznym VERDE w Warszawie

o Naltrekson

Po prostu rewelacja. Stosuję prawie rok z małymi przerwami i od tego czasu jestem z powrotem normalnym człowiekiem.
Czasem wypiję piwo, czy drinka i spoko, żadnych ciągów. Depresję też szlag trafił.
Polecam bardzo.
W Szwecji cena ok 330 kr … [przeczytaj całą opinię]

o Naltrekson

Biorę adepend od miesiąca zapiłem raz, ale bez szału efektu euforycznego nie było żadnego picie trwało jeden dzień bez ciągu bo i po co skoro nie przyniosło to żadnej przyjemności. Zmniejsza chęć picia w skali od 1 do 10 dał bym 7. Oce… [przeczytaj całą opinię]

o Naltrekson

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Naltrekson

Naltrekson to lek innowacyjny. Stosuje się go w leczeniu uzależnienia od alkoholu. Sposób jego działania (tak jak z resztą większości leków) nie jest do końca poznany. Z pewnością jest skuteczny po części dzięki swojemu działaniu na receptory opioidowe.
Wszyscy w Polsce znamy wszywany podskórnie esperal, który zmusza osobę pijącą do zaprzestania picie, strasząc ją bardzo nieprzyjemnymi skutkami ubocznymi. Naltrekson po prostu obniża chęć wypicia. Alkohol przestaje być niezbędny do dobrego samopoczucia.
Naltrekson niestety jest w Polsce niedostępny, ale za granicą można dostać go pod różnymi nazwami:

 • Naltrexone
 • Revia
 • Depade

Ulotka Naltrekson
Poznaj szczegółowe informacje o Naltrekson z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki Naltrekson


Cena Naltrekson

Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności Naltrekson:


Zamienniki Naltrekson

Zapoznaj się z zamiennikami Naltrekson. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku Naltrekson, a także zamienników.


Gdzie można kupić Naltrekson?

Sprawdź gdzie kupić Naltrekson. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Naltrekson w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Naltrekson składniki i działanie

Poznaj skład Naltrekson i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Naltrekson jest stosowany w wypadku: leki zza granicy,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

31 Replies to “Naltrekson”

 1. Stosowałam Naltrekson przez prawie rok. Zmniejszyłam głód alkoholowy, ale bywało, że musiałam się napić (oczywiście mniej niz kiedyś).
  W chwili obecnej przeszłam na Bacloden Polpharma. I dopiero teraz naprawdę pozbyłam się głodu alkoholowego. Stosuję 2 lub 3 razy dziennie po 1 tabletce 25 mg. Kosztuje 15 zł za 50 tabletek 25-cio miligramowych.
  Odstawiłam alkohol zupełnie po 3 tygodniach.
  Jeśli nie skutkuje Naltrekson (Adepend) to przejdźcie na Baclofen. Przepisze światły psychiatra lub nawet lekarz rodzinny jak mu się wytłumaczy wasz stan choroby.

 2. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  10

  Hey,
  Zacząłem przyjmować dnia 5 maja, jako że mam chorobę autoimmunizacyjną, zwaną małopłytkowość, która w ostatnim czasie w rozwoju weszła w galop i mam zamiar zwolnić jej rozwój. Następna morfologia krwi dopiero 17 czerwca, ale może to za wcześnie, by wiedzieć cokolwiek na temat działania Naltrexone (?)
  Zacząłem od dawki 1,5 mg, po pięciu dniach podniosłem dawkę do 3 mg, lecz czułem się ciągle, ustawicznie zaspany, nie mogłem pracować, wiec powróciłem do dawki 1,5 mg
  Codziennie wieczorem, przed spaniem połykam jedna kapsułkę 1,5 mg.
  Nie znam innych osób z małopłytkowością, ani nie znam osobiście tych, które przyjmują Naltrexone (Adepend)
  Pozdrawiam wszystkich kochających Życie
  cris

 3. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  10

  Z uwagi na czas w jakim to wszystko się dzieje oraz dynamikę nie mam żadnej pewności co do dalszych moich rokowań dotyczących mojego zdrowia, nie mniej jednak pragnę podzielić się własnymi dotychczasowymi doświadczeniami i spostrzeżeniami.

  W połowie lutego z uwagi na bóle w prawym podżebrzu w okolicach wątroby jak też bólem brzucha częstymi luznymi
  stolcami udałem się do swojego lekarza który po wstępnym wywiadzie wykonał mi USG niestety w Jego ocenie wątroba posiadała różnej wielkości guzy w tym największy ok. 8×10 cm zostałem skierowany do szpitala celem wykonania tomografii komputerowej niestety obraz okazał się jeszcze bardziej zły. Z uwagi na nie do końca jasny obraz do tygodnia wykonano mi tomografię komputerową, która tylko potwierdziła wcześniejszą diagnozę tj. rak wątrobo komórkowy z czopami do żyły głównej wrotnej górnej oraz dolnej wraz z zakrzepicą.

  Po użyciu wszelkich możliwych dróg dojścia dostałem się do Centrum Onkologii w Krakowie gdzie ponad 25 lat temu z powodzeniem leczyła się moja ukochana małżonka.
  wykonano mi kolejne badania oraz BAC tj. biopsję cieńko- igłową.
  Niestety badanie to potwierdziło a w zasadzie pogłębiło dotychczasową diagnozę do tego stopnia że poza terapią standardową /pisz paliatywną /nie ma dla mnie innej alternatywy leczenia.
  Po męskiej rozmowie z lekarzem prowadzącym na chemię którą chciano mi podać jeszcze tego samego dnia nie wyraziłem zgody.

  Całkowicie rozbity wróciłem do domu /ok.210km./.
  Mój stan psychofizyczny był nie do opisania po prostu zacząłem powoli przygotowywać się na śmierć często rozglądając się w koło czy już czy jeszcze zdążę wykonać te najważniejsze sprawy związane z moim odejściem.
  Bóle brzucha nasiliły się do tego stopnie ,że co dziennie brałem gorącą kąpiel by zmniejszyć bóle.

  Przez przypadek dostałem adres do dr. który od 40-tu lat zajmuje się akupunkturą oraz leczeniem suplementami na bazie ziół.
  Po dwóch wizytach oczywiście było ich więcej problemy bólowe zniknęły mój stan psychiczny uległ absolutnej poprawie.
  W między czasie ściągam lek o nazwie ESSIAC w tabletkach.
  Kupuję książkę Juli Chopick „Medycyna Nieznana” z której to dowiaduję się o metodach leczenia kwasem alfa liponowym /ALA/oraz naltreksonem w niskich dawkach /w Polsce nazywany Adapend/.
  Od 27 marca rozpocząłem samoleczenie,czuję się /aż boję się mówić/doskonale żadnych bóli, apetyt mi wrócił zjadłbym przysłowiowego konia.

  Wracając teraz do oceny Naltreksonu to co do jego skuteczności będę mógł się wypowiedzieć za jakieś pół roku a może jeszcze póżniej.Co do skutków ubocznych nie ma żadnych. Sen doskonały ,lęki zanikły i to było by na tyle.
  Mam gorącą prośbę do prześmiewców tego tematu by się po prostu nie wypowiadali na temat leczenia zarówno kwasem alfa liponowym jak też naltreksonem w niskich dawkach,nie chciał bym być tym miejscu wulgarny ale na temat leczenia terapiami interferon ,interferon rybawiryna,dalej telaprewir boceprewir itd.Gdzie lekarze mając program z wielką łaską z miną dobrodzieja /a tak po prostu to z łapanki by zapełnić program ilościowo wiem o czym piszę/przyznają taką czy inną terapię która zamiast leczyć niszczy wątrobę do stanu absolutnej marskości czy też raka /niech lekarz który jest takim entuzjastą takiego leczenia wskaże
  po latach choćby jeden przypadek wyleczenia nie zaleczenia na czas roku dwóch czy więcej nic z tego bo przecież zawaliłby się cały system pseudo leczenia no i te miliardy dla firm farmaceutycznych granty dla klinik całego białego personelu itd. itp.tfu.
  Długo szukałem lekarza zarówno wśród znajomych jak i nieznajomych nikt się moim stanem już nie interesuje na moją prośbę by pomogli mi znależć kogoś kto poda mi kwas alfa liponowy dożylnie w kroplówce bo taki sposób podania daje najlepsze wyniki ,wszyscy patrzą na mnie jak na wariata co się ich czepia nawet się nie zainteresują nowym czy też innym innowacyjnym sposobem leczenia.
  Tak jak w wielu dziedzinach tak i w medycynie opracowane są nowe metody sprawdzone, skuteczne, proste a gównie tanie ale wtedy gdzie biznes bo przecież medycyna to najlepszy biznes./jak w tym powiedzeniu ,synu chwalisz się że pacjenta którego ja leczyłem przez całe lata ty już wyleczyłeś to jak tak dalej pójdzie to z czego my będziemy żyli jak nasi koledzy po fachu mieszkają w pałacach zwiedzają cały świat nie troszcząc się o nikogo i o nic.
  To moim skromnym zdaniem było by na tyle, gdyby ktoś byłby zainteresowany powyższym to proszę o kontakt na moją pocztę na wszelkie pytania na które potrafię a dotyczące powyższego tematu chętnie udzielę odpowiedzi po przez pocztę leszeksok@op.pl
  Z poważaniem i szacunkiem dla chorych i cierpiących

  Leszek

 4. Moja córka piła przez kilka lat bez żadnych efektów terapeutycznych. Szukałem możliwości pomocy farmakologicznej. Pierwszy znaleziony lek był nieskuteczny. Potem przypadkiem znalazłem naltrekson. Stosowała go znana mi osoba. W internecie znalazłem lekarza, który ten lek przepisuje. I po kilku tygodniach nastąpiła znacząca zmiana. Picie nie daje takich przyjemności jak wcześniej. Dlatego z zamroczenia alkoholowego wyszła do normalności. Zdarza się, że od czasu do czasu napije się w niedużej ilości. Jak mówi, to raczej z rutyny, której jeszcze trudno się pozbyć. Będzie brała aż do całkowitego odrzucenia alkoholu.
  Rekomenduję ten lek. I dziękuję lekarzowi, który go przepisuje. Nie wiem czy można wprost podać jego nazwisko. Ale zrobię to, bo on sam prowadzi blog i informuje o efektach stosowania. Jest to Pan Tomasz Woźniak. Dziękuje mu za to co robi.