Bromergon

Poznaj bliżej lek Bromergon:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Bromergon. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Bromergon i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Bromergon

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Bromergon Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Bromergon i opinie ekspertów

Najnowsze historie o Bromergon
Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Bromergon

Bromergon jest przepisywanym przez lekarzy na wiele schorzeń. Przede wszystkim jednak znalazł zastosowanie w hamowaniu mlekotoku, (ale też np. przy chorobie Parkinsona). Działanie bromegonu oparte jest na zmniejszaniu wydzielania prolaktyny.
Lek jest agonistą receptorów dopaminowych, lecz także niektórych receptorów serotoninowych.
Bromergon nierzadko powoduje wystąpienie skutków ubocznych: Symulacja ośrodka wymiotnego, może doprowadzić do pojawienia się nudności i wymiotów, po przyjęciu leku stosujący może doświadczyć bólów głowy, a nagłe wstawanie powodować może spadki ciśnienia krwi i chwilowe omdlenia).


Gdzie można kupić Bromergon?

Sprawdź gdzie kupić Bromergon. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Bromergon w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Bromergon składniki i działanie

Poznaj skład Bromergon i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Bromergon jest stosowany w wypadku: Na chorobę Parkinsona, Na Mlekotok, Na nadciśnienie, Na nadciśnienie, Na receptę,
Główne składniki leku Bromergon to: Bromocriptinum , Bromokryptyna ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

One Reply to “Bromergon”