Lyrica

Poznaj bliżej lek Lyrica:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Lyrica. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Lyrica i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Lyrica

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Lyrica Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Lyrica i opinie ekspertów

Najnowsze historie o Lyrica
Brałam ten lek na stany lękowe. 75 mg rano i 75 mg wieczorem… i wytrzymałam dwa tygodnie, po czym odstawiłam. Nigdy po żadnym leku nie czułam się tak źle. Okropna senność, znużenie, rozkojarzenie, nie mogłam się na niczym skupić, nie … [przeczytaj całą opinię]

o Lyrica

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Gdzie można kupić Lyrica?

Sprawdź gdzie kupić Lyrica. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Lyrica w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Lyrica składniki i działanie

Poznaj skład Lyrica i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Lyrica jest stosowany w wypadku: Na Cukrzycę, Na receptę,
Główne składniki leku Lyrica to: Pregabalina ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

One Reply to “Lyrica”

  1. Brałam ten lek na stany lękowe. 75 mg rano i 75 mg wieczorem… i wytrzymałam dwa tygodnie, po czym odstawiłam. Nigdy po żadnym leku nie czułam się tak źle. Okropna senność, znużenie, rozkojarzenie, nie mogłam się na niczym skupić, nie mogłam funkcjonować, myślałam tylko o tym, że chce mi się spać. Do kompletu miałam jeszcze zaparcia, które utrzymywały się jeszcze przez 2-3 tygodnie po odstawieniu.