Kwas foliowy

Poznaj bliżej lek Kwas foliowy:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Kwas foliowy. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Kwas foliowy i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Kwas foliowy

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Kwas foliowy Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Kwas foliowy i opinie ekspertów

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Kwas foliowy

Kwas foliowy to bardziej popularna nazwa witaminy B9. Jest to środek konieczny do naszego życia, przede wszystkim dla prawidłowego wzrostu oraz do produkcji czerwonych krwinek.
W ludzkim organizmie kwas foliowy jest magazynowany i trzeba czasu liczonego w miesiącach, aby nabawić się jego niedoboru. To prawda, nawet przy założeniu, że nasza dieta zupełnie będzie pozbawiona kwasu foliowego.
Trzeba zaznaczyć że dieta typowego Polaka w zupełności zapewnia nam wystarczająco kwasu foliowego.

Kwas foliowy, a ciąża

Stosowanie kwasu foliowego jest silnie promowane wśród kobiet chcących zajść w ciążę. Stosowanie go zmniejsza ryzyko pojawienia się u dziecka wad rozwojowych, więc a promocja jest uzasadniona.
Z drugiej strony jednak stosowanie przez kobietę znacznych dawek kwasu foliowego w okresie kiedy ma mało witaminy B12, jak uważają naukowcy może także spowodować problemy ? dorosłe dzieci tych matek, mogą stać się bardziej podatne na choroby metaboliczne, takie jak cukrzyca.

Kwas foliowy, dla mężczyzn

Kwas foliowy konieczny jest do produkcji spermy i podawany w dużych ilościach zmniejsza szansę pojawienia się uszkodzeń chromosomów wśród plemników.
Oto lista preparatów zawierających kwas foliowy:
[catlist id=473]


Ulotka Kwas foliowy
Poznaj szczegółowe informacje o Kwas foliowy z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki Kwas foliowy

Przeciwskazania zażywania Kwas foliowy
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement di… Przeczytaj więcej
Jak dawkować Kwas foliowy?
1 tabl./dobę po posiłku lub inaczej po konsultacji z lekarzem…. Przeczytaj więcej

Cena Kwas foliowy

Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności Kwas foliowy:


Zamienniki Kwas foliowy

Zapoznaj się z zamiennikami Kwas foliowy. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku Kwas foliowy, a także zamienników.


Gdzie można kupić Kwas foliowy?

Sprawdź gdzie kupić Kwas foliowy. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Kwas foliowy w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Kwas foliowy składniki i działanie

Poznaj skład Kwas foliowy i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Główne składniki leku Kwas foliowy to: Acidum folicum ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.