Katelin

Poznaj bliżej lek Katelin:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Katelin. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Katelin i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Katelin

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Katelin Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Katelin i opinie ekspertów

8.7
Nasi użytkownicy ocenili Katelin na ocenę średnią 8.7/10 na podstawie 6 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Katelin
Mam 56 lat i jak na razie nie biorę żadnych leków. W moim wieku okresowa palpitacja serca to rzecz normalna. Biorę jedną kapsułkę co drugi dzień i zapominam o „kołataniu serca”.

o Katelin

Zawsze brałem potas i magnez. Każdy z nas ma niedobory tych pierwiastków. Stres, pośpiech, morze kawy… Jestem zadowolony z tej formy potasu, łatwo się łyka, ale te kapsuły widoczne przez to przezroczyste opakowanie, jakoś minie przerażaj… [przeczytaj całą opinię]

o Katelin

Od kilku tygodni nie najlepiej się czułam. Miałam nieprzyjemne skurcze mięśni, kołatanie serca, ogólny niepokój. Myślałam, że to stres lub zbyt dużo wypijanej kawy. Po zrobieniu jonogramu okazało się, że to jednak niedobór potasu. Od … [przeczytaj całą opinię]

o Katelin

Miałam bardzo bolesne skurcze nóg. Po zrobieniu jonogramy okazało się, że brak mi potasu. Zaczęłam przyjmować katelin+. Zmieniłam również dietę. Po kilku tygodniach przyjmowania preparatu moje wyniki są doskonałe. Oprócz tego Katelin … [przeczytaj całą opinię]

o Katelin

Poleciła mi Katelin + moja lekarka bo wyszło mi, że mam niedobór potasu. W ciągu dosyć krótkiego czasu stosowania Katelinu powoli wszystko wróciło do normy. Jestem bardzo zadowolona, bo lekarka powiedziała mi, że jeśli potas nie będzie z… [przeczytaj całą opinię]

o Katelin

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Katelin

Katelin to suplement diety dostarczający nam potas.
Znane są badania wskazujące, że przeciętny obywatel Niemiec ma niedobory potasu. Ze względu na to, że nasza dieta jest podobna do diety zachodnich sąsiadów, możemy przypuszczać, że również przejawiamy niedobory potasu. Co ciekawe, również i Włosi mają niedobory tego pierwiastka, choć wydaje się, że prowadzą zdrowy tryb życia.
Problem niedoboru potasu nie jest jednak tak powszechny jak niedobór magnezu, więc i nie słyszymy w radiu zbyt dużo reklam preparatów, w rodzaju tytułowego suplementu Katelin, głownie skupiających się na potasie.
Wyleczony brak potasu może obniżyć nam ciśnienie krwi, oraz zmniejszy ryzyko wystąpienia zawału (i to nie poprzez mechanizm zmniejszenie ciśnienia krwi).
Katelin brać powinniśmy 2 lub 3 razy na dzień.


Gdzie można kupić Katelin?

Sprawdź gdzie kupić Katelin. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Katelin w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Katelin składniki i działanie

Poznaj skład Katelin i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Katelin jest stosowany w wypadku: Suplementy,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

6 Replies to “Katelin”

 1. Skutecznosc

  9.9

  Brak skutków ubocznych

  9.8

  Oplacalnosc

  9.8

  Mam 56 lat i jak na razie nie biorę żadnych leków. W moim wieku okresowa palpitacja serca to rzecz normalna. Biorę jedną kapsułkę co drugi dzień i zapominam o „kołataniu serca”.

 2. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  10

  Zawsze brałem potas i magnez. Każdy z nas ma niedobory tych pierwiastków. Stres, pośpiech, morze kawy… Jestem zadowolony z tej formy potasu, łatwo się łyka, ale te kapsuły widoczne przez to przezroczyste opakowanie, jakoś minie przerażają. to tylko moje zboczenie:)

 3. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  10

  Od kilku tygodni nie najlepiej się czułam. Miałam nieprzyjemne skurcze mięśni, kołatanie serca, ogólny niepokój. Myślałam, że to stres lub zbyt dużo wypijanej kawy. Po zrobieniu jonogramu okazało się, że to jednak niedobór potasu. Od miesiąca zażywam Katelin i widzę poprawę. Zdecydowanie lepiej się czuję. Oprócz przyjmowania suplementu jem sporo pomidorów, suszonych moreli, ziemniaków.

 4. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  8

  Miałam bardzo bolesne skurcze nóg. Po zrobieniu jonogramy okazało się, że brak mi potasu. Zaczęłam przyjmować katelin+. Zmieniłam również dietę. Po kilku tygodniach przyjmowania preparatu moje wyniki są doskonałe. Oprócz tego Katelin jest dla mnie idealny, ponieważ rozpuszcza się dopiero w jelicie cienkim, więc nie podrażnia przełyku i żołądka.

 5. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  10

  Poleciła mi Katelin + moja lekarka bo wyszło mi, że mam niedobór potasu. W ciągu dosyć krótkiego czasu stosowania Katelinu powoli wszystko wróciło do normy. Jestem bardzo zadowolona, bo lekarka powiedziała mi, że jeśli potas nie będzie znów w normie mogą się pojawić niemiłe konsekwencje niedoboru… na szczęście sytuacja już została opanowana i wszystko jest ok.

 6. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  8

  Oplacalnosc

  8

  Świetny suplement, potas się doskonale przyjmuje, po kilku tygodniach regularnego przyjmowania moje wyniki zawartości potasu znacznie się poprawiły. Biorę go razem z odpowiednio przygotowaną dietą i wreszcie udało mi się uzyskać równowagę w minerałach. Polecam