Katelin


Katelin to suplement diety dostarczający nam potas.
Znane są badania wskazujące, że przeciętny obywatel Niemiec ma niedobory potasu. Ze względu na to, że nasza dieta jest podobna do diety zachodnich sąsiadów, możemy przypuszczać, że również przejawiamy niedobory potasu. Co ciekawe, również i Włosi mają niedobory tego pierwiastka, choć wydaje się, że prowadzą zdrowy tryb życia.
Problem niedoboru potasu nie jest jednak tak powszechny jak niedobór magnezu, więc i nie słyszymy w radiu zbyt dużo reklam preparatów, w rodzaju tytułowego suplementu Katelin, głownie skupiających się na potasie.
Wyleczony brak potasu może obniżyć nam ciśnienie krwi, oraz zmniejszy ryzyko wystąpienia zawału (i to nie poprzez mechanizm zmniejszenie ciśnienia krwi).
Katelin brać powinniśmy 2 lub 3 razy na dzień.
Napisz swoją opinię o Katelin


Cena Katelin
Dawkowanie Katelin
Ulotka Katelin
Zamienniki Katelin
Forum Katelin
Najnowsza opinia o Katelin
Zastosowanie i składniki Katelin
Gdzie można kupić Katelin?

Opinie o Katelin (6)

Katelin, ocena średnia

8.7

Skutecznosc

90/10

  Brak skutków ubocznych

  87/10

   Oplacalnosc

   84/10
    1. Opinia użytkownika o Katelin :

     Skutecznosc

     9.9

     Brak skutków ubocznych

     9.8

     Oplacalnosc

     9.8

     Mam 56 lat i jak na razie nie biorę żadnych leków. W moim wieku okresowa palpitacja serca to rzecz normalna. Biorę jedną kapsułkę co drugi dzień i zapominam o „kołataniu serca”.

    2. Opinia użytkownika o Katelin :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Zawsze brałem potas i magnez. Każdy z nas ma niedobory tych pierwiastków. Stres, pośpiech, morze kawy… Jestem zadowolony z tej formy potasu, łatwo się łyka, ale te kapsuły widoczne przez to przezroczyste opakowanie, jakoś minie przerażają. to tylko moje zboczenie:)

    3. Opinia użytkownika o Katelin :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Od kilku tygodni nie najlepiej się czułam. Miałam nieprzyjemne skurcze mięśni, kołatanie serca, ogólny niepokój. Myślałam, że to stres lub zbyt dużo wypijanej kawy. Po zrobieniu jonogramu okazało się, że to jednak niedobór potasu. Od miesiąca zażywam Katelin i widzę poprawę. Zdecydowanie lepiej się czuję. Oprócz przyjmowania suplementu jem sporo pomidorów, suszonych moreli, ziemniaków.

    4. Opinia użytkownika o Katelin :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Miałam bardzo bolesne skurcze nóg. Po zrobieniu jonogramy okazało się, że brak mi potasu. Zaczęłam przyjmować katelin+. Zmieniłam również dietę. Po kilku tygodniach przyjmowania preparatu moje wyniki są doskonałe. Oprócz tego Katelin jest dla mnie idealny, ponieważ rozpuszcza się dopiero w jelicie cienkim, więc nie podrażnia przełyku i żołądka.

    5. Opinia użytkownika o Katelin :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Poleciła mi Katelin + moja lekarka bo wyszło mi, że mam niedobór potasu. W ciągu dosyć krótkiego czasu stosowania Katelinu powoli wszystko wróciło do normy. Jestem bardzo zadowolona, bo lekarka powiedziała mi, że jeśli potas nie będzie znów w normie mogą się pojawić niemiłe konsekwencje niedoboru… na szczęście sytuacja już została opanowana i wszystko jest ok.

    6. Opinia użytkownika o Katelin :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     8

     Świetny suplement, potas się doskonale przyjmuje, po kilku tygodniach regularnego przyjmowania moje wyniki zawartości potasu znacznie się poprawiły. Biorę go razem z odpowiednio przygotowaną dietą i wreszcie udało mi się uzyskać równowagę w minerałach. Polecam

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.