Flucontrol


Flucontrol to lek stworzony przez aflofarm, jako konkurencja znanych preparatów stosowanych przy objawach grypy, takich jak na przykład gripex, czy grypolek. Flucontrol występuje w czterech wariantach:
Ten z dopiskiem MAX jest produktem najbardziej standardowym, kupując go dostaniemy tabletki z dużą dawką paracetamolu, fenylefryną i chlorfenaminą. Dwa składniki z tych trzech są sprawdzone i skuteczne, natomiast, komponent odpowiadający za ułatwienie oddychania, czyli fenylefryna, ma niestety bardzo wątpliwą skuteczność. Zaczął on być stosowany przez producentów leków, jako substytut pseudoefedryny, w związku z nielegalnym wykorzystywaniem tej drugiej przez producentów narkotyków.
Flucontrol HOT, występuje w postaci saszetek do przygotowania napoju. Poza zwiększona dawką paracetamolu (aż do 1000mg) nie ma różnic między saszetkami HOT, a tabletkami MAX.
Flucontrol Symptom to zupełnie inny lek. To połączenie dwóch niezbyt silnych substancji przeciwbólowych, a zarazem obniżających gorączkę z kofeiną. Symptom ma nas zwyczajnie postawić na nogi.
Napisz swoją opinię o Flucontrol


Cena Flucontrol
Skutki uboczne Flucontrol
Dawkowanie Flucontrol
Zamienniki Flucontrol
Forum Flucontrol
Zastosowanie i składniki Flucontrol
Gdzie można kupić Flucontrol?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.