Jarvis

Poznaj bliżej lek Jarvis:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Jarvis. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Jarvis i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Jarvis

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Jarvis Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Jarvis i opinie ekspertów

4.8
Nasi użytkownicy ocenili Jarvis na ocenę średnią 4.8/10 na podstawie 4 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Jarvis
Jarvis ma może nie tyle silne skutki uboczne, co sprawiające faktycznie dyskomfort w życiu codziennym. Mrowienie w kończynach, senność, nudności, brak popędu seksualnego to jedne ze skutków ubocznych leku. Mimo to Jarvis jest bardzo skuteczn… [przeczytaj całą opinię]

o Jarvis

biore ten lek 7 tydzien jest dobrze ale nie jest jeszcze super nie miałam takich strasznych skutków ubocznych jak inni opisują . W pierwszy dzien chciało mi sie spac,ziewałam dosyc czesto,małe zawroty głowy ale niie było tak strasznie .Moje m… [przeczytaj całą opinię]

o Jarvis

Zazwyczaj jestem bardzo tolerancyjny dla leków i daje im dużo czasu, aby zaczęły działać. Brałem już wszystko. Przy leku o nazwie Jarvis poddałem się. Nie wyrobiłem skutków ubocznych. Nie miałem siły w dłoniach. Kręciło mi się częs… [przeczytaj całą opinię]

o Jarvis

Biorę go od niedawna, bo jakieś dwa miesiące, a już niestety są widoczne efekty w postaci przytycia. Nigdy nie miałam żadnych problemów z wagą, a wygląda na to że będę musiała się jej baczniej przyglądać. Co do skuteczności? Na pewn… [przeczytaj całą opinię]

o Jarvis

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Jarvis

Jarvis to jedna z dostępnych na naszym rodzimym rynku marek leku wenlafaksyny. Jest to lek antydepresyjny, jednak pomimo zakwalifikowania do tej grupy, jego zastosowania są o wiele szersze. Pacjenci stosują Jarvis również przy nerwicy, w tym tej uogólnionej. Większość z nas słyszała o podgrupie leków, jaką jest SSRI. Jarvis jednak do niej nie należy, gdyż poza działaniem na układ serotoniny, wpływa także na pozytywnie na ilość noradrenaliny w synapsach.
Pacjentów stosujących Jarvis z pewnością ucieszy fakt, że jego skuteczność w walce z depresja została udowodniona klinicznie.
Stosowanie leku może przysporzyć różnych skutków ubocznych: Do najczęściej wspominanych przez użytkowników należą trudności z dojściem do orgazmu, senność, oraz nudności.
Problemem dla stosujących lek staje się często jego odstawienie: Gdy zmniejszymy dawkę leku, lub odważnie zupełnie z niego nagle zrezygnujemy, możemy spodziewać się różnych dziwnych (choć raczej niegroźnych) objawów takich jak uczucie wyładowań elektrycznych w głowie.


Gdzie można kupić Jarvis?

Sprawdź gdzie kupić Jarvis. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Jarvis w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Jarvis składniki i działanie

Poznaj skład Jarvis i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Jarvis jest stosowany w wypadku: Na Depresję, Na Fobię społeczną, Na Nerwicę,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

4 Replies to “Jarvis”

 1. Jarvis ma może nie tyle silne skutki uboczne, co sprawiające faktycznie dyskomfort w życiu codziennym. Mrowienie w kończynach, senność, nudności, brak popędu seksualnego to jedne ze skutków ubocznych leku. Mimo to Jarvis jest bardzo skuteczny w problemach depresyjnych czy nerwowych i nie zamieniłbym go na inny lek. Pomaga mi normalnie funkcjonować wśród społeczeństwa i poleciłbym go każdemu, kto z podobnym problemem stanie na mojej drodze. Pozdrawiam, J.

 2. Skutecznosc

  6

  Brak skutków ubocznych

  8

  Oplacalnosc

  8

  biore ten lek 7 tydzien jest dobrze ale nie jest jeszcze super nie miałam takich strasznych skutków ubocznych jak inni opisują . W pierwszy dzien chciało mi sie spac,ziewałam dosyc czesto,małe zawroty głowy ale niie było tak strasznie .Moje mysli powoli sie rozmazujo,ale jeszcze nie do konca czasami łapie mnie dołek jak mnie cos zaboli juz tak strasznie nie panikuje alenadal mysle ze to cos strasznego.Zapomniałam napisac że biore te tabletki na depresje lekowo

 3. Skutecznosc

  4

  Brak skutków ubocznych

  2

  Oplacalnosc

  2

  Zazwyczaj jestem bardzo tolerancyjny dla leków i daje im dużo czasu, aby zaczęły działać. Brałem już wszystko. Przy leku o nazwie Jarvis poddałem się. Nie wyrobiłem skutków ubocznych. Nie miałem siły w dłoniach. Kręciło mi się często w głowie. Byłem tez podenerwowany calutki dzień. Pewnie zanim udałoby mi się wyzdrowieć wylądowałbym w oddziale zamkniętym w szpitalu psychiatrycznym. Nie mówię e nie warto z nim spróbować. Oczywiście warto jest szansa, że właśnie dla ciebie będzie to ten jedyny, dobry lek.

 4. Skutecznosc

  6

  Brak skutków ubocznych

  6

  Oplacalnosc

  6

  Biorę go od niedawna, bo jakieś dwa miesiące, a już niestety są widoczne efekty w postaci przytycia. Nigdy nie miałam żadnych problemów z wagą, a wygląda na to że będę musiała się jej baczniej przyglądać. Co do skuteczności? Na pewno jestem spokojniejsza, jeszcze nie ma mowy o cudzie, ale może to kwestia zbyt małej dawki (150 mg). Lek biorę na nerwicę połączoną z ogólnym brakiem chęci do robienia czegokolwiek.