Aspargin

Poznaj bliżej lek Aspargin:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Aspargin. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Aspargin i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Aspargin

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Aspargin Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Aspargin i opinie ekspertów

7.6
Nasi użytkownicy ocenili Aspargin na ocenę średnią 7.6/10 na podstawie 3 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Aspargin
Witam. U mnie był taki problem że mrugała mi powieka, oraz drżały ręce. Żaden, nawet drogie suplementy z magnezem nie pomagały i dopiero Aspargin mi pomógł. Poleciła mi go lekarka i się nie zawiodłam, a nękające mnie dolegliwości usta… [przeczytaj całą opinię]

o Aspargin

Witam. Ja tam asparginu nie polecam. To trucizna dla biedoty. W aptece dala mi je „wielka farmaceutka znawczyni leków”- bo poprosiłem o tańszy i dobry magnez i potas. Wziąłem pół opakowania, boli mnie po nim głowa, a skurcze łydek mam nadal…. [przeczytaj całą opinię]

o Aspargin

Ja biorę i na prawdę odczuwam działanie. Nie to na serce, o które się rozchodzi, ale kojące nerwy. To magnez, którego w sumie nie ma w asparginie jakoś szczególnie dużo. Wygląda na to, że mi go po prostu brakowało. Pozdrawiam, Anno

o Aspargin

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Aspargin

Produktem, na który myślę, że warto zwrócić uwagę jest aspargin. Jest to środek, zawierający dwa składniki, na których niedobór jesteśmy bardzo narażeni. Mowa tutaj o magnezie i potasie. Ze wszystkich stron atakowani jesteśmy przez reklamy preparatów aptecznych, mających w składzie którąś z form magnezu, jednak o potasie, jego roli i konsekwencjach braku, w mediach nie mówi się dużo. Sami naukowcy także spierają się o to, jaka powinna być sugerowane optymalne spożycie potasu przez zdrową osobę wciągu jednego dnia.
Ciekawostką jest, że niedobór potasu to kłopot w szczególności mieszkańców unii europejskiej. Włoscy badacze stwierdzili, że znaczne podwyższenie dziennego spożycia potasu (o 1,64 grama) powoduje ograniczenie ryzyka udaru o 21%. Tytułowy aspargin zawiera w jednej tabletce 54mg jonów potasu.
Drugi element składowy asparginu, czyli magnez także przyczynia się do lepszej formy naszego serca i całego układu krwionośnego. Oczywiście magnez spełnia także wiele innych funkcji w naszym, ludzkim ciele, na przykład wspiera nasz mózg w regeneracji.
U niektórych z nas terapia asparginem może być przyczyną niepokojących skutków ubocznych, bóle brzucha, oraz nudności mogą być jednymi z nich.


Gdzie można kupić Aspargin?

Sprawdź gdzie kupić Aspargin. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Aspargin w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Aspargin składniki i działanie

Poznaj skład Aspargin i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Główne składniki leku Aspargin to: Magnez , Potas ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

3 Replies to “Aspargin”

 1. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  10

  Witam. U mnie był taki problem że mrugała mi powieka, oraz drżały ręce. Żaden, nawet drogie suplementy z magnezem nie pomagały i dopiero Aspargin mi pomógł. Poleciła mi go lekarka i się nie zawiodłam, a nękające mnie dolegliwości ustały. Polecam.

 2. Skutecznosc

  6

  Brak skutków ubocznych

  8

  Oplacalnosc

  8

  Witam. Ja tam asparginu nie polecam. To trucizna dla biedoty. W aptece dala mi je „wielka farmaceutka znawczyni leków”- bo poprosiłem o tańszy i dobry magnez i potas. Wziąłem pół opakowania, boli mnie po nim głowa, a skurcze łydek mam nadal. Dosyć! Wracam do mojego magnezu. Ludzie w aptekach nie wiedzą, że tani to nie chodzi o najtańszy syf, tylko o coś co nie będzie nieracjonalne drogie, tylko przez to, że jakaś tam firma farmaceutyczna to wyprodukowała.

 3. Skutecznosc

  8

  Brak skutków ubocznych

  8

  Oplacalnosc

  8

  Ja biorę i na prawdę odczuwam działanie. Nie to na serce, o które się rozchodzi, ale kojące nerwy. To magnez, którego w sumie nie ma w asparginie jakoś szczególnie dużo. Wygląda na to, że mi go po prostu brakowało. Pozdrawiam, Anno