Aciprex


Przedstawię dziś kolejny lek, który jakby automatycznie został przydzielony do grupy antydepresantów: To Aciprex. Znajduje się w grupie ssri i jest silnym przedstawicielem tej grupy. Nie tylko jednak stosowany jest na depresję. Lekarze trochę z braku innych bezpiecznych opcji przepisują ten lek również na nerwicę oraz nerwicę społeczną (SAD = social ankiety disoreder).
Skutki uboczne zdarzają się często, ale są to efekty, które zazwyczaj nie są bardzo uciążliwe dla pacjenta. Może zdarzyć się bezsenność (statystycznie u 9% użytkowników), suchość w ustach oraz nadmierna senność podczas dnia.
Aciprex nie działa od razu. Trzeba przetrwać pierwsze 2-6 tygodni, podczas których działanie leku jest zupełnie niesatysfakcjonujące, by móc zobaczyć czy lek jest u nas skuteczny. Przy stosowaniu leku, aby zwiększyć szansę skuteczności warto brać magnez, oraz małe ilości omega 3.
Napisz swoją opinię o Aciprex


Cena Aciprex
Skutki uboczne Aciprex
Dawkowanie Aciprex
Zamienniki Aciprex
Forum Aciprex
Najnowsza opinia o Aciprex
Zastosowanie i składniki Aciprex
Gdzie można kupić Aciprex?

Opinie o Aciprex (64)

Aciprex, ocena średnia

6.1

Skutecznosc

63/10

  Brak skutków ubocznych

  55/10

   Oplacalnosc

   65/10
    1. Opinia użytkownika o Aciprex :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     9.5

     Biorę Aciprex 4 lata, niestety z przerwami ponieważ jak już czułam, że wszystko jest okej, odstawiałam bez konsultacji z lekarzem. Ważne, aby go nie odstawiać samemu i brać CODZIENNIE!!!! Efekty?? Cudowne!!! Faktycznie zdarzały się jeszcze myśli, ale natychmiast uciekały. Jakbym była zdrowa :))) Pierwsze tygodnie lęki były nasilone, dlatego dostałam jeszcze Zomiren 0,25 tzw lek na przetrwanie przetrwanie, który zaczyna działać po kilkunastu minutach. Da się żyć z nerwica, ale koniecznie trzeba stosować się do zaleceń lekarza i nie odstawiać samemu.

    2. Opinia użytkownika o Aciprex :

     Skutecznosc

     8.8

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     10

     Biorę od roku, razem z deprexoletem na noc. Przez pierwszy miesiąc byłam w bardzo złym stanie- lęki, stan depresyjny się nasilił, nie byłam w stanie normalnie funkcjonować, totalne zaburzenia psychomotoryki.
     Lek zaczął działać po zwiększeniu dawki, po 2 miesiącach regularnego stosowania. Jest lepiej, aczkolwiek nie jest to całkowita poprawa. Obserwuję u siebie nadmierne wypadanie włosów i osłabienie popędu seksualnego, problemy z orgazmem.
     Mam nadzieję, że za jakiś czas lek zacznie działać w pełni.
     Mimo wszystko – polecam :)

     1. Opinia użytkownika o Aciprex :

      Dziękuję, skutecznie mi pomogłaś podjąć decyzje, aby w to nie wchodzić. To jakaś trutka. Mam receptę, pójdzie do kosza.

     2. Opinia użytkownika o Aciprex :

      Ja tez tego nie wykupuje, wole się męczyć z napięciowym bólem głowy.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.