Acc

Poznaj bliżej lek Acc:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Acc. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Acc i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Acc

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Acc Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Acc i opinie ekspertów

7.3
Nasi użytkownicy ocenili Acc na ocenę średnią 7.3/10 na podstawie 13 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Acc
Jeśli chodzi o acc to z dużą dawką, czyli 600 mg to taki lek fluimucil forte też mający 600 opłaca się bardziej. Różnica to tak około 1/3 ceny.
Skutki uboczne acc mnie najzupełniej nie dotyczą. Zawsze brałam tę najwyższa dawkę, ale… [przeczytaj całą opinię]

o Acc

Masakra zadziałało 70% skutków ubocznych, drugi lek, który tak na mnie zadziałał. Nigdy więcej acc nie, wiem skąd to g ma tyle dobrych opinii, po jednej tabletce myślałam, że wykorkuję zepsuła mi cały dzień.

o Acc

Nie powinno być tak jak jest. Dla lekarzy acc jest zupełnie zapomnianym lekiem, zamiast tego na kaszel przepisują różnej maści syropy. A te syropy to poza naturalnymi składnikami mają też chemiczne komponenty. I tutaj mamy: dxm, kodeinę. Po… [przeczytaj całą opinię]

o Acc

Nie zadziałał na mnie chyba tak dobrze, jak na was. Kaszlę cały czas i nawet sam kaszel też się nie bardzo zmienił. Daję jeden, bo musi być fair. Kasłanie głośne i głuche takie, jakie było. Może na jedne źródła kaszlu jest bardziej… [przeczytaj całą opinię]

o Acc

Teraz reklamują acc optime, ale oczywiście nie ma znaczenia, które acc się bierze. Czy to będzie zwykłe acc, czy któreś inne, max czy jakaś nowa wersja. Chciałem dołączyć się do głosu, że acc, jako jeden z niewielu leków na kaszel je… [przeczytaj całą opinię]

o Acc

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Acc

Acc zawiera dawkę acetylocysteiny. Substancja ta rozrzedza wydzielinę, która nie tylko utrudnia nam oddychanie i powoduje kaszel, ale jest środowiskiem rozwoju bakterii. Acc, nie jest więc tylko lekiem na mokrą odmianę kaszlu, to także pomoc przy infekcjach dróg oddechowych.

Lek kojarzymy z reklam ten lek z zapewne z tego że ułatwia nam oddychanie. W istocie, tak jest. Tworzony śluz pod wpływem acc staje się bardziej wodnisty i z większą łatwością przychodzi mu opuszczenie dróg oddechowych.

Acc może być zastosowany również w przypadku zatrucia paracetamolem (badania jednak nie są tutaj jednoznaczne). Warto więc go mieć w apteczce, choćby z tego właśnie powodu.

Skutki uboczne stosowania acc występują rzadko najczęściej związane są z zastosowanie o wiele większej niż zalecana dawki leku. Mogą pojawić się wymioty, a nawet drgawki.


Gdzie można kupić Acc?

Sprawdź gdzie kupić Acc. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Acc w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Acc składniki i działanie

Poznaj skład Acc i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Acc jest stosowany w wypadku: Bez recepty, Na kaszel, Na kaszel, Na zapalenie oskrzeli, Na zapalenie płuc, Na Zapalenie Płuc, Na zatoki,
Główne składniki leku Acc to: Acetylcysteinum , Acetylocysteina ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

13 Replies to “Acc”

 1. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  6

  Jeśli chodzi o acc to z dużą dawką, czyli 600 mg to taki lek fluimucil forte też mający 600 opłaca się bardziej. Różnica to tak około 1/3 ceny.
  Skutki uboczne acc mnie najzupełniej nie dotyczą. Zawsze brałam tę najwyższa dawkę, ale nic niepokojącego się nie działo.
  Pozdrawiam

 2. Masakra zadziałało 70% skutków ubocznych, drugi lek, który tak na mnie zadziałał. Nigdy więcej acc nie, wiem skąd to g ma tyle dobrych opinii, po jednej tabletce myślałam, że wykorkuję zepsuła mi cały dzień.

 3. Skutecznosc

  6

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  10

  Nie powinno być tak jak jest. Dla lekarzy acc jest zupełnie zapomnianym lekiem, zamiast tego na kaszel przepisują różnej maści syropy. A te syropy to poza naturalnymi składnikami mają też chemiczne komponenty. I tutaj mamy: dxm, kodeinę. Pod przykrywka naturalnych syropków o ładnie brzmiących nazwach mamy tablice mendelejewa z często uzależniającymi i halucynogennymi składnikami (tutaj dxm się kłania). Warto zrobić kampanie społeczną, aby zwrócić uwagę, że na kaszel są też i produkty mniej szkodliwe, a zarazem skuteczne. Acc nie działa jak ręką odjął, to mit, ale działa, dajcie temu lekowi 24 godziny i będziecie zadowoleni. Organizm potrzebuje czas, aby wyrzucił z siebie flegmę. Dodam, że nie uważam, że wszystkie syropy są złe, tak nie jest, te w 100% naturalne gorąco polecam.

 4. Skutecznosc

  2

  Brak skutków ubocznych

  2

  Oplacalnosc

  2

  Nie zadziałał na mnie chyba tak dobrze, jak na was. Kaszlę cały czas i nawet sam kaszel też się nie bardzo zmienił. Daję jeden, bo musi być fair. Kasłanie głośne i głuche takie, jakie było. Może na jedne źródła kaszlu jest bardziej odpowiedni, niż na inne. Tak wnioskuję.

 5. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  10

  Teraz reklamują acc optime, ale oczywiście nie ma znaczenia, które acc się bierze. Czy to będzie zwykłe acc, czy któreś inne, max czy jakaś nowa wersja. Chciałem dołączyć się do głosu, że acc, jako jeden z niewielu leków na kaszel jest skuteczny i dość obojętny dla organizmu, bo skutki uboczne należą do rzadkości. Sprawiedliwie by było, gdyby był doceniony.

 6. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  4

  Jakoś tak się w mojej rodzinie przyjęło, że od kiedy zaczęto go produkować stosowaliśmy go przy przeziębieniach. Jest skuteczny, trzeba przyznać, ale troszkę za drogi. Zazwyczaj po zastosowaniu go 4 razy jestem już zdrowy. Najwyraźniej jego działanie jest nie tylko wykrztuśne. Mogę polecić go wszystkim, którzy chcą szybko pozbyć się lekkiego przeziębienia.