Miansec

Opinie, komentarze, informacje


Miansec to lek antydepresyjny. Zawiera mianserynę, a więc tę samą substancję aktywną, co Lerivon. Miansec należy do rzadko stosowanej grupy czterocyklicznych leków przeciwdepresyjnych. Leki o właściwościach antydepresyjnych działają zazwyczaj poprzez blokowanie wychwytu neuroprzekaźników. Miansec również prezentuje takie działanie, jednak podstawowym jego działaniem jest wzmaganie wyrzutu neuroprzekaźników. Lek powodować może różne skutki uboczne. Pacjenci narzekają np. na wzmożony przyrost masy ciała i jeśli otyłość już wcześniej była problemem, Miansec bywa w takich przypadkach odradzany. Innymi działaniami niepożądanymi są: senność i zawroty głowy (szczególnie przy wstawaniu).
Cena Miansec
Skutki uboczne Miansec
Dawkowanie Miansec
Ulotka Miansec
Zamienniki Miansec
Forum Miansec
Najnowsza opinia o Miansec
Zastosowanie i składniki Miansec
Gdzie można kupić Miansec?

Napisz swoja opinię o Miansec

Miansec, ocena średnia

5.7333333333333

Skutecznosc

64/10

  Brak skutków ubocznych

  50/10

   Oplacalnosc

   58/10

    34 Opinii o “Miansec

    1. Opinia użytkownika o Miansec :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     2

     Córka lat 11 bierze miansec od półtora miesiąca. Odczuwa wzmożony apetyt, przytyła 3 kg, niby lek na depresję, a nadal boi się wychodzić z domu.

    2. Opinia użytkownika o Miansec :

     Biorę ponad dwa lata i czuję się bardzo dobrze. Jestem po ciężkiej depresji, moja dawka to 60 mg na dobę. Na początku przytyłem 6 kg, ale brałem też inne leki. Teraz to dawka zapobiegająca nawrotom, oraz na sen.Co do wagi, to po odstawieniu tych innych spadła o 3 kg i się trzyma.

    3. Opinia użytkownika o Miansec :

     Biorę ten lek od 4 tygodni i też mam odlot po po godzinie. Jedynie, co mnie nie pokoi, to że śnią mi sie koszmary i to nawet wes realistyczne, a pozatym zgrublem 3kg pozdrooooooooooo

    4. Opinia użytkownika o Miansec :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     10

     Biorę od prawie 2 miesięcy na problemy ze snem , narazie spię dobrze, lekkie trudności z zaśnięciem ale potem już ok, jesli obudzę sie w nocy to siku i z powrotem zasypiam . Jedynie przytyłam 4 kg i trzymam teraz dietę odchudzającśą i nic nie chudnę .

    5. Opinia użytkownika o Miansec :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Ja biorę ten lek od 2 tygodni(15mg wieczorem), miałam problemy ze spaniem. Śpię po nim rewelacyjnie, czuję się wyspana i wypoczęta. Sny są zupełnie normalne. Wcześniej brałam przez miesiąc trittico, ale w ogóle na mnie nie działał i męczyłam się tylko niepotrzebnie( lekarz wystawił złą diagnozę, potem poszłam do innego i dał mi miansec). Na razie nie tyję, apetyt wrócił i jem jak dawniej( po trittico miałam odruch wymiotny przy jedzeniu.)Zastanawiam się tylko jak długo mam go jeszcze brać, bo już czuję się naprawdę dobrze i wolałabym zacząć zasypiać sama. Czy ktoś wie ile się minimalnie ten lek bierze? W każdym razie za jakiś czas i tak się wybiorę do lekarza.

    6. Opinia użytkownika o Miansec :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     10

     Biorę miansec już od roku faktycznie przytyłem jakieś 10 kg, ale u mnie to nie problem bo byłem zawsze bardzo szczupły. Co do skuteczności to na mnie działa bardzo dobrze póki co. Senność miałem jedynie na samym początku brania leku, poza tym nic innego nie odczuwałem nigdy, co najważniejsze rano nie mam problemów z wstawaniem i czuję się wypoczęty.

    7. Opinia użytkownika o Miansec :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     8

     Miansec , Leriwon to świetny lek.Dla nowicjuszy faktycznie może być kiler.Ale z czasem brania działanie nasenne mija i pojawia się bardzo miły stan wstawania o danej porze.Lek w ciągu dnia uspokaja ma się ochotę na wszystko.Moja wieczorna dawka to 60mg.Jedyna wada to tycie +30kg dlatego musiałem przerwać branie tego leku.

    8. Opinia użytkownika o Miansec :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     8

     Spać, spać i jeszcze raz spać. Lek niby uspokaja, ale rano nie można się obudzić, człowiek potrzebuje około godziny na dojście do siebie. Po godzinie da się już funkcjonować, ale długo jest się jeszcze ospałym.

    9. Opinia użytkownika o Miansec :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     6

     Słabo pomaga w spaniu, sen przerywany. Śnią się koszmary. Do tego syndrom niespokojnych nóg. Biorę ten lek już 3 lata, przytyłam 10 kg i chyba na tym zakończę, trzeba zmienić na inny.

    10. Opinia użytkownika o Miansec :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     6

     brałem miansec 30g przed snem przez 1 rok i ani grama nie przytyłem a by móc zasnąć brałem Neurol ale jak widać ten lek działa inaczej niż większości.
     Miansec brałem na stany lenkowe i depresje a tu okazuje się że to lek na SEN

    11. Opinia użytkownika o Miansec :

     Brak oceny… Na razie nie mogę powiedzieć czy skuteczny, chociaż łykam 110 mg na dobę. Jakoś nie pomaga. Śpię jak zabity, aż za mocno. Sny mam kosmiczne, na dłuższą metę męczące. Co do tycia, to mnie nie dotyczy ani trochę… Cóż więcej mogę napisać?

    12. Opinia użytkownika o Miansec :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     2

     Tragedia! Pierwsza tabl. miansecu 30mg i poległem po 40min od przyjęcia leku…Senność, w pewnym momencie nudności i jak ktoś wcześniej pisał syndrom niespokojnych nóg, bardzo nieprzyjemne…Jedynym jak dla mnie plusem byłoby parę kg w przód…oprócz tego to Świństwo!

    13. Opinia użytkownika o Miansec :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     10

     rewelacyjny dla osob z fobia spoleczna

    14. Opinia użytkownika o Miansec :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     8

     Siedzę, czytam to i samo mi sie płacze. Od roku choruje na bulimie, w swoim życiu przeszłam tez anoreksje. Trafiłam do psychiatry z zaburzeniami snu, przypisała mi to g… nie mówiąc nic o skutkach ubocznych, w ciągu miesiąca przytyłam ok 7 kg, jestem przerażona. Pojawiły się sie myśli samobójcze i jeszcze większe nasilenie ataków bulimicznych. Czuje sie oszukana, jak można osobie z takimi problemami przepisać takie cos:-(((

     1. Opinia użytkownika o Miansec :

      Ja też przytyłam na miansecu. 6 kilo w ciągu miesiąca! Jestem wściekła. A jeśli chodzi o nastrój to nie ma pozytywnych efektów.

    15. Opinia użytkownika o Miansec :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     8

     dla mnie przez dłuższy czas miansec był jak zbawienie, nareszcie mogłem normalnie spać ale z czasem, po jakimś roku przestał działać :(
     Nie dość, że nie usypiał to powodował przykre pobudzenie ruchowe, tak, że trudno mi było leżeć bez ruchu i musiałem go odstawić

    16. Opinia użytkownika o Miansec :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     8

     Spać się chce długo, niekoniecznie, aż do południa. Wpadam jak w studnie, i śpię. Dziś na wizycie dowiedziałam się, że po nim się tyje, przepisała mi inna pani dr. Dziś prowadząca poinformowała mnie o skutkach ubocznych tyciu. Dla mnie koszmar, bo bez niego przytyłam 30 kg. Rozumiem, że nie tyje się od samego leku, tylko ma się wzmożony apetyt? Czy składniki leku powodują tycie?
     WSTAWANIE – koszmar! Ale powiem tak i tak nie wstawałam rano, bo byłam zmęczona po nocy, dlatego wolę brać ten lek, bo przynajmniej śpię dobrze, nie chodzą wtedy – w nocy – głupie myśli po głowie. Wpadam w czarną studnię i śpię. Gdyby tylko się nie tyło to świetnie. Ciężko jest wstać. W głowie się kręci, ogólnie jestem nieprzytomna. Muszę chwilę przeczekać, bo dojść do siebie. W dzień różnie, raz sennie, raz nie… Ale bardziej jestem na TAK, niż na nie, bo śpię, dla mnie to ważne. Pozdrawiam

    17. Opinia użytkownika o Miansec :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     2

     Najbardziej uciążliwy był syndrom niespokojnych nóg: budziłam się po pół godzinie i nogi szalały jakąś godzinę. Brałam krótko: 1 miesiąc i przytyłam 6 kg. Horror! Już nie biorę.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.