Trittico

3,7 [62]Trittico to na dzień dzisiejszy jedyny preparat zarejestrowany w Polsce zawierający Trazodon. To lek antydepresyjny, oraz zwalczający depresję. Lek ten, mimo że oddziałuje na gospodarkę serotoninową nie należy do SSRI. Z przyjmowaniem Trittico nie wiążą się typowe dla ssri skutki uboczne takie jak wzrost wagi ciała.
Trittico znalazł zastosowanie w głównie depresji, oraz przy walce z bezsennością.
Skutki uboczne mogące towarzyszyć przyjmowaniu trittico to bóle głowy, uczucie ciężkości głowy, nudności i uczucie suchości w ustach.

Najnowsza opinia o Trittico:

„Biorę ten lek na sen, działa bardzo skutecznie na bezsenność, rano człowiek wstaje wypoczęty i nie zmulony, jak po większości specyfikach na sen, po których nie można się podnieść z łóżka. Uważam, że to jeden z lepszych leków antydepresyjnych, a zmieniałem kilkakrotnie leki i coś wiem na ten temat. Lek łączony z Citalopramem ssri Citalopram rano, na noc Triticco. Pozdrawiam…” [czytaj więcej poniżej]

Trittico otrzymał ocenę średnią: 3,7 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 68 opinii

Trittico jest stosowany w wypadku: Na Depresję, Na Nerwicę,


Informacje z ulotki Trittico:

Sprawdź jak działa Trittico na podstawie ulotki leku:

Trittico dawkowanie trittico dawkowanie Trittico skutki uboczne
Trittico przeciwskazania trittico przeciwskazania


Pytania o Trittico na forum:

  Trittico skutki uboczne

Masz pytania dotyczące leku Trittico?
Zadaj pytanie na forum SprawdzLek.pl


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Trittico:

Trittico cena:

Lek Trittico na receptę jest refundowany przez NFZ:

 • Trittico CR tabl. o przedłużonym uwalnianiu 150 mg
  cena normalnie -> 64.03PLN przy odpłatności 30% -> 38.49
 • Trittico CR tabl. o przedłużonym uwalnianiu 75 mg
  cena normalnie -> 17.65PLN przy odpłatności 30% -> 11.27
 • Trittico CR tabl. o przedłużonym uwalnianiu 150 mg
  cena normalnie -> 23.39PLN przy odpłatności 30% -> 14.88

Dodaj przychodnię/ klinikę do listy

Szukasz gdzie można kupić Trittico?

Oto lista aptek i sklepów z Trittico:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Trittico
 1. Trittico #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Biorę ten lek na sen, działa bardzo skutecznie na bezsenność, rano człowiek wstaje wypoczęty i nie zmulony, jak po większości specyfikach na sen, po których nie można się podnieść z łóżka. Uważam, że to jeden z lepszych leków antydepresyjnych, a zmieniałem kilkakrotnie leki i coś wiem na ten temat. Lek łączony z Citalopramem ssri Citalopram rano, na noc Triticco. Pozdrawiam

 2. Trittico #

  narazie wzieta jedna tabletka narazie niema apetytu do jedzienia

 3. Trittico #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Biorę Trittico pół roku na lęk napadowy. Dawka 100. Działa dobrze. Wcześniej brałem cital, było rewelacyjnie, lecz libido spadało prawie do zera. Mam problem z alkoholem i gdy sobie łyknę to lęk wraca. Dlatego przestrzegam wszystkich przed łączeniem z alkoholem, bo problemy wracają ze zdwojoną siłą. Co do skutków ubocznych to zatkany nos. Lek warto brać.

 4. Trittico #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Biorę Trittico od trzech miesięcy na początku w dawce 75 mg , ale mi nie pomagał,więc lekarz mi zwiększył do 150 mg. Biorę go głównie na lęki i sprawdza się dobrze, aczkolwiek nie bardzo dobrze. Lęki są słabsze ,nie tak nasilone,ale mimo to pozostają.Działa dobrze nasennie.Brany 45 minut przed snem zazwyczaj powala(przynajmniej mnie). Nie polecam brać w dzień ze względu na działanie nasenne. Cena taka sobie. Nie zaobserwowałem skutków ubocznych.Polecam na stany lękowe.

 5. Trittico #

  Od 10 lat biore Lorafen po3 tabletki dziennie,czy to jest dobry lek zastępczy?Bo dzisiaj mi tak powiedział lekarz,ze moge wyjść z tego cholernego LORAFENU 2,5 mg.Pomóżcie,proszę

 6. Trittico #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Biorę już parę miesięcy i faktycznie dobrze działa na sen. Minusem jest to, że wieczorem ciężko mi się po nim oddycha, jakby mnie coś dusiło. Poza tym są po nim świetne sny ani razu, od kiedy biorę nie przyśnił mi się koszmar:) Co do działania antydepresyjnego, to się nie będę wypowiadać, bo nie wiem, czy poprawa to faktycznie sprawka leku, czy po prostu tego, że wreszcie zaczęłam się wysypiać i spać o normalnych porach (nie o 6 rano).

 7. Trittico #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  biore długo tan lek , najgorsze dla mnie jest to ze nie mam po nim apetytu i chudne .Najlepsze to ze zasypiam jak dziecko i budze sie rano wypoczeta .Biore 1,3o godz pzred spaniem bo uwalnia sie powoli . Jesli chodzi o stany depresyjne to nie widze poprawy , może tzreba łączyć z innym lekiem

 8. Trittico #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Lek pomógł mi w walce z bezsennością, uzależnieniem od Zolpidemu i depresją. Świetny lek nie powoduje otumanienia i przybierania na wadze. Na początku są oczywiście skutki uboczne, ale szybko mijają. Na mnie lek podziałał super i go polecam.

 9. Trittico #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Bardzo uciążliwie skutki uboczne, które miały mijać po 1 tygodniu – 2 tygodniach, niestety czułam się źle. Rzeczywiście pomaga na sen, chociaż spałam po 10-11 godzin i najchętniej spałabym cały dzień, poczucie otumanienia, zawroty głowy, nudności. Do tego poczucie ciężkości – z jednej strony zatrzymuje wodę w organizmie, a wysusza, ciągle chce się pić. Osłabiony czas reakcji, wolno się myśli, co niestety przekłada sie pracę. Nie polecam, jeśli chce się normalnie funkcjonować. Ostawiłam po 3 tygodniach i od razu czuję się lepiej, jakbym wyszła z jakiegoś czarnego dołu.
  Brałam dawkę 75, stopniowo zwiększając do 150, przepisane na problemy ze snem i lekką depresję.

 10. Trittico #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Swietnie pomaga w zasypianiu juz od pierwszego zażycia!150mg na 2 godz przed snem lacze z Depralin 10mg x 1 dziennie ( drogi ale dziala ) Jestem z tego polaczenia bardzo zadowolona- zero bezsennosci i stanow depresyjno-lekowych . Polecam!


Znasz Trittico? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.