Trittico

3,7 [55]Trittico to na dzień dzisiejszy jedyny preparat zarejestrowany w Polsce zawierający Trazodon. To lek antydepresyjny, oraz zwalczający depresję. Lek ten, mimo że oddziałuje na gospodarkę serotoninową nie należy do SSRI. Z przyjmowaniem Trittico nie wiążą się typowe dla ssri skutki uboczne takie jak wzrost wagi ciała.
Trittico znalazł zastosowanie w głównie depresji, oraz przy walce z bezsennością.
Skutki uboczne mogące towarzyszyć przyjmowaniu trittico to bóle głowy, uczucie ciężkości głowy, nudności i uczucie suchości w ustach.

Najnowsza opinia o Trittico:

„Swietnie pomaga w zasypianiu juz od pierwszego zażycia!150mg na 2 godz przed snem lacze z Depralin 10mg x 1 dziennie ( drogi ale dziala ) Jestem z tego polaczenia bardzo zadowolona- zero bezsennosci i stanow depresyjno-lekowych . Polecam!…” [czytaj więcej poniżej]

Trittico otrzymał ocenę średnią: 3,7 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 59 opinii

Trittico jest stosowany w wypadku: Na Depresję, Na Nerwicę,


Informacje z ulotki Trittico:

Sprawdź jak działa Trittico na podstawie ulotki leku:

Trittico dawkowanie trittico dawkowanie Trittico skutki uboczne
Trittico przeciwskazania trittico przeciwskazania


Pytania o Trittico na forum:

  Trittico skutki uboczne

Masz pytania dotyczące leku Trittico?
Zadaj pytanie na forum SprawdzLek.pl


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Trittico:

Trittico cena:

Lek Trittico na receptę jest refundowany przez NFZ:

 • Trittico CR tabl. o przedłużonym uwalnianiu 150 mg
  cena normalnie -> 64.03PLN przy odpłatności 30% -> 38.49
 • Trittico CR tabl. o przedłużonym uwalnianiu 75 mg
  cena normalnie -> 17.65PLN przy odpłatności 30% -> 11.27
 • Trittico CR tabl. o przedłużonym uwalnianiu 150 mg
  cena normalnie -> 23.39PLN przy odpłatności 30% -> 14.88

Dodaj przychodnię/ klinikę do listy

Szukasz gdzie można kupić Trittico?

Oto lista aptek i sklepów z Trittico:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Trittico
 1. Trittico #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Swietnie pomaga w zasypianiu juz od pierwszego zażycia!150mg na 2 godz przed snem lacze z Depralin 10mg x 1 dziennie ( drogi ale dziala ) Jestem z tego polaczenia bardzo zadowolona- zero bezsennosci i stanow depresyjno-lekowych . Polecam!

 2. Trittico #

  Pierwsze 2 tygodnie totalny brak snu lecz po miesiącu zaczął działać

 3. Trittico #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Witam , mam zaburzenia lękowo-depresyjne.Trittico biorę od ponad półtora roku i muszę przyznac że na mój organizm działa bardzo nasennie i uspokajająco .Lęki również odeszły .Troszke ociężałe mam ciało po nim ale to jest do zniesienia .Pozdrawiam Wszystkich :)

 4. Trittico #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Witam ,mam zaburzenia lękowo-depresyjne. Ponad pol roku biore trittico 50 mg , okazal sie bardzo skuteczny jesli chodzi o wyciszenie i dzialanie nasenne .Śpie po nim jak niedzwiedz , troche mnie oszołamia i sprawia ze ciało jakby ” wydaje się cięższe” ale to daje się znieśc.Pozdrawiam :)

 5. Trittico #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Biorę Triccico 75 mg od ponad pół roku (połączone z mozarinem 15 mg i hydroxyzyną 25-50 mg). Lek miał mi pomagać w zasypianiu oraz nerwicy (a dokładniej, jak to się teraz określa, w lękach napadowych blablabla). Prawdę mówiąc lek ten wpłynął jedynie korzystnie na niwelowanie nerwicowych stanów, ponieważ „do snu” musiałam dodatkowo brać hydro… Ostatnio lekarz zapisał mi „nasen”, czyli zolpidem w czystej postaci (z uwagą, że toto jeno w stanie krytycznego braku snu mogę sobie łyknąć). Zatem – Trittico, jako antydepresant bądź dodatkowy psychotrop na nerwico podobne stany – jak najbardziej. Na spokojne, szybkie zaśnięcie – zależy od organizmu i pewnych przyzwyczajeń (tj. jaki tryb życia się prowadziło. W moim wypadku był to ewidentnie nocny tryb, od co najmniej 15 lat, więc organizm przyzwyczaił się do braku snu nocą).

 6. Trittico #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Biorę tritico 7 miesięcy.Pomógł mi przede wszystkim w zasypianiu.Biorę na noc 75mg.Nie jest to typowy usypiacz ale nie ma koszmarów,sny są barwne, przebudzenie normalne.
  Od lat leczę depresję.Jeszcze 7 miesięcy temu brałam systematycznie benzodiazepiny /ostatnio cloranxen/ oprócz tego noc dostawałam stilnox a rano lafactin/ antydepresant/.Moja doktor postanowiła mnie „odtruć”.Nie biorę od 7 miesięcy benzodiazepin.Rano lafactin 75 CR na noc tritico 75.Warto było rzucić „prochy”.Szczególnie tritico sobie chwalę.Pomaga mi np. gdy odczuwam ucisk w klatce piersiowej.Nie tyję po nim ani tez nie mam problemów z nadmiernym apetytem.

 7. Trittico #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Witam wszystkich zażywających Tritico.
  Biorę go od dwóch tygodni i trudno mnie opiniować ten lek
  Zapisano mi z uwagi na nieprzespane noce. Które odsypiałam w dzień.
  Rano zażywam anafranil od dobrego roku i jest mi na nim ok.
  Od kilkunastu lat borykam się z napadowymi lekami.
  Podzielcie się opinią o Tritico…….

 8. Trittico #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Dla mnie zadziałał bardzo dobrze. Super poprawił mi nastrój i zadowolenie z życia. Praktycznie wyeliminował lęki, czuję radość z istnienia i chęć działania, mam większą pewność siebie. Od lat miałem nerwicę i napięcie utrudniające mi funkcjonowanie w społeczeństwie. Niepożądane objawy to suchość jamy ustnej, zapchany nos, lekka dezorientacja i splątanie, lekko uciekające myśli i trudności z pamięcią. Ale biorę dopiero 2. tydzień i mam nadzieję, że to minie. Dostałem go na spanie, a świetnie zadziałał przeciwdepresyjnie. Śpi mi się lepiej. Wstaję niezmęczony i wyspany.

 9. Trittico #

  Stosujcie razem z lerivonem ja biorę 150mg triticco i 2 mg lerivonu razem super efekt. Bierze ktoś takie połączenie?

 10. Trittico #

  Podaje córce ten lek, a właściwie brała to. Problemem była bezsenność.Po zażyciu 1/3 tabletki skutek był tragiczny budziła się co chwila, albo wcale nie spała, chyba nie ma dla niej lekarstwa. Odstawiłam skuteczny trittico. Dalej wstaje po nocach, ale mniej niż po tym leku


Znasz Trittico? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.

Facebook