Elicea

3,8 [46]

Tagi: ,

Elicea to antydepresant, który należy do grupy SSRI. Jego substancją aktywną jest escitalopram. Escitalopram w badaniach okazał się lekiem silniejszym od większości innych SSRI. Jest także lepiej od nich tolerowany. Przy stosowaniu leku mogą wystąpić: bezsenność, uczucie suchości w ustach, uczucie zmęczenia, oraz nadmierne pocenie się.

Najnowsza opinia o Elicea:

„Hej biorę Elice od 5 dni czuje sie slabo..ataki lęku nasilily sie..ale wiem ze docieranie leku z organizmem trwa powyżej dwuch tyg..chwilami czuje sie straszenie nakrecona jak po amfetaminie która kiedyś zażywalam i od niej zaczelo sie wszystko co złe w mojej chorej glowie..czekam na poprawe..najgorsze jest to ze za 3 tyg zaczynam prace i boje sie ze nie zadziala przez co dodatkowo sie nakrecam lekowo..dotego doszedl lek przed ludzmi..nie…” [czytaj więcej poniżej]

Elicea otrzymał ocenę średnią: 3,8 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 72 opinii

Elicea jest stosowany w wypadku: Na Depresję,


Informacje z ulotki Elicea:

Sprawdź jak działa Elicea na podstawie ulotki leku:

Elicea w ciąży elicea w ciąży Elicea karmienie piersią elicea a karmienie piersią
Elicea dawkowanie elicea dawkowanie Elicea skutki uboczne
Elicea przeciwskazania elicea przeciwskazania Elicea przedawkowanie Elicea przedawkowanie


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Elicea:

Elicea cena:

Lek Elicea nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Elicea ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Elicea?

Oto lista aptek i sklepów z Elicea:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Elicea
 1. Elicea #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Hej biorę Elice od 5 dni czuje sie slabo..ataki lęku nasilily sie..ale wiem ze docieranie leku z organizmem trwa powyżej dwuch tyg..chwilami czuje sie straszenie nakrecona jak po amfetaminie która kiedyś zażywalam i od niej zaczelo sie wszystko co złe w mojej chorej glowie..czekam na poprawe..najgorsze jest to ze za 3 tyg zaczynam prace i boje sie ze nie zadziala przez co dodatkowo sie nakrecam lekowo..dotego doszedl lek przed ludzmi..nie wiem jak sobie poradze..

 2. Elicea #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Po stosowaniu Elicei moja masa ciała spadła z 76 do 74 kg, czyli około 2 kg. Przez ostatnie 3 dni miałem obsesję robienia kawy i tabletka tak jakby przestała działać, ale obsesja już minęła i teraz czuje się dobrze. Jestem napędzony i pełny życia.

 3. Elicea #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Dla mnie Elicea pomogła. Miałem depresję i chciałem się otruć tabletkami. Poszedłem do psychiatry i przypisał mi tabletki antydepresyjne. Po 2,5 tygodnia od brania Elicei czuje się zdecydowanie lepiej. Myśli samobójcze zniknęły, obsesje, manie, natręctwa, fobie i lęki minęły. Czuję się szczęśliwy, pełny optymizmu i dobrej nadziei, (chociaż nie wiem, z czego). Tabletki zaczęły działać po około 2 tygodniach. Tabletki nie uzależniają i nie oszołamiają. Nie czuć skutków ubocznych stosowanych leków. Teraz to chce się żyć…

 4. Elicea #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  biore lek elicea od 1,5 miesiąca. nie pomógł mi na otępienie i zmęczenie, ale wyleczył całkowicie moje ataki lękowe. miałem dziennie od 6-15 ataków, po 3 tygodniach kuracji mam może raz na tydzień lęk, który trwa kilka sekund. efekty uboczne to zmiana wyglądu stolca i lekki oczopląs, ale przyzwyczajam się i jest o niebo lepiej! jak najbardziej polecam :)

 5. Elicea #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Witajcie,lek elicea biorę od 2 miesięcy na nerwicę lękową. Na początku dolegliwości się nasiliły,ale po miesiącu brania 10 odczułam powrót do normalności????wróciłam do pracy i normalnie funkcjonuję,czasami jeszcze pojawia się lęk,ale jest to bardziej taki lęk przed lękiem lub powrotem epizodów paniki. Chodzę też na psychoterapię,która bardzo pomaga. Moja rada-bieżcie leku i nie czytajcie o skutkach ubocznych, to nakręca lęk.Powoddzenia

 6. Elicea #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Witajcie biore elicea 10 mg od 2lat myślę że bez niej bylo by kiepawo, borykałem się z ciężką depr do tego dołożyłem intensywną terapie i teraz jest ok.

 7. Elicea #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Witam mam do sprzedania pilnie eliceę. Chyba 5 opakowań po 35zł. Chętnych zapraszam. Odbiór własny Marki lub Garwolin lub czasami Warszawa. Mogę wysłać pocztą za pobraniem, lub wcześniejsza wpłata na konto. tel. 609619902. Dla osoby, która weźmie wszystkie po 30zł. apa100 (na) wp.pl

 8. Elicea #

  Czy elicea pomoże odzyskać sen przy przewlekłej bezsenności? jakie macie doświadczenia w tym temacie. ja biorę 2 tygodnie i na razie dalej nie śpię. Trzeba jeszcze poczekać? na noc mam triticco 150mg.

 9. Elicea #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Zażywam ten lek od pięciu lat. Miałam kilka miesięcy przerwy. Samo odstawienie można przeżyć ale po kilku miesiącach ataki lęku wróciły, teraz boję się odstawić.

 10. Elicea #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Elicea biorę od 4 tyg., przy czym po 3 tyg. lekarz zwiększył dawkę do max
  jest lepiej, dużo lepiej
  Wcześniej nie mogłem pozbyć sie myśli samobójczych
  Okaleczenia, codzienne
  Kłótnie
  Teraz wychodzę do sklepu i wpływam na ludzi niesamowicie, będąc uprzejmym, wyrozumiałym i często żartując
  Oczywiście myśli samobójcze pozostały, dlatego kontynuuje terapie z psychologiem
  ale szczerze powiem, ze elicea jest OK !


Znasz Elicea? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.

Dodaj Lek !

Nie możesz znaleźć leku, którego szukasz?

Chcesz poczytać o nim opinie?
DODAJ NOWY LEK
KLIKNIJ!